10 najlepszych lokali z burgerami w Kazimierzu Dolnym

burgery kazimierz dolny

Burgery to coś, co kocha praktycznie każdy. Kochają je młodzi i kochają je osoby starsze. To idealny posiłek, który zaspakaja pragnienie każdego, kto chociaż raz miał okazję spróbować tych cudów mięsnych. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się one w Kazimierzu Dolnym. Dlatego bezapelacyjnie warto zapoznać się z listą miejsc, które są bezsprzecznie najlepsze w owym mieście, pod kątem serwowania tych pysznych kulinarnych produktów, by wybrać to miejsce, które będzie idealne właśnie dla nas.

1. Burger

To pierwsze miejsce, które każdy fan burgerów koniecznie powinien odwiedzić. Każdy klient, który był tam przynajmniej raz, chwali sobie świetną obsługę, ale przede wszystkim wyśmienity smak, jakie mają tamtejsze hamburgery. Absolutna czołówka Kazimierza Dolnego.

2. Krowia wyspa

Innym miejscem, jakie warto odwiedzić, by zjeść pysznego burgera, jest „Krowia wyspa”. Lokal ten znany jest z tego, że serwuje nie dość, że pyszne, to dodatkowo bardzo duże burgery, co jest ogromnym plusem tego miejsca. O wartości tego miejsca świadczy fakt, że codziennie przewijają się tam setki klientów.

3. U Jankesa

To kolejne z miejsc bezapelacyjnie wartych polecenia. Zadowoleni klienci chwalą sobie wielkość tych burgerów, ale również to, że są doskonale przyprawiane, co bezsprzecznie dodaje im jeszcze więcej do smaku. Lokal, którego nie można ominąć.

4. Stary Dom

Lokal, który zachwyca nie tylko swoim pięknym wyglądem, ale również tym, że serwuje swoim klientom fantastyczne burgery. Zadowoleni klienci zachwalają ich smak, wielkość, ale zwracają również uwagę na wspaniałą obsługę, jaką oferuje to właśnie miejsce. Obok takiego miejsca nie można po prostu przejść obojętnie, gdy spędza się czas w Kazimierzu Dolnym i ma się chęć na pysznego hamburgera.

5. KARDAM Pizza Neapolitańska

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to miejsce zupełnie nie pasuje do ogólnego zestawienia miejsc z najlepszymi burgerami w Kazimierzu Dolnym. Ale to zdecydowanie mylne wrażenie, bo to właśnie tam można dostać jedne z najlepszych hamburgerów w całym mieście. Urokliwe wnętrze tego miejsca dodaje mu dodatkowo niesamowitego uroku, gdzie aż chce się spędzać czas i zajadać się pysznymi mięsnymi cudami.

6. Filiks

To kolejne z tych miejsc, jakie zbierają dużo fantastycznych opinii od wszystkich zadowolonych klientów, którzy mieli okazje spożywać tam hamburgery. Niezwykły smak, wielkość. Ale szczególnie warto wybrać to miejsce z powodu przepysznej wołowiny, która jest idealnym dopełnieniem każdego wybranego w tamtym lokalu hamburgera.

7. Akuku

Ta chwytliwa nazwa przyciąga do siebie wielu ciekawskich klientów. Ale to nie tylko nazwa, a fantastyczne hamburgery są tym, czym szczególnie owy lokal zachwyca. Świetna obsługa, przepyszne burgery, piękny klimatyczny lokal. Zdecydowanie warto postawić właśnie na to miejsce, gdy dopada nas hamburgerowy głód.

8. Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa

Wiele osób, które opuszczają ten właśnie lokal, od razu stwierdza jedną rzecz. Że nigdy w życiu nie jedli tak pysznego burgera, jak właśnie tam. Doskonale przyprawiony z odpowiednimi dodatkami, a dodatkowo wyróżnia się wielkością. To wszystko jasno pokazuje, że zadowoleni klienci wiedzą, co mówią.

9. Kazimierzówka

To właśnie w „Kazimierzówce” można dostać jednego z najlepszych burgerów wołowych na terenie całego Kazimierza Dolnego. Restauracja położona jest w pięknej okolicy, a sam jej środek wygląda wręcz bajecznie.

10. Trzeci Księżyc Lokal Bistro

Na sam koniec zestawienia miejsce, gdzie zdecydowanie dostaniemy największe burgery na terenie Kazimierza Dolnego. Największe, ale przy tym niezwykle pyszne. Każdy, kto lubi sobie pojeść, koniecznie powinien wybrać to właśnie miejsce.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.