11 Najlepszych Restauracji w Białce Tatrzańskiej 2023

Białka Tatrzańska jest miastem położonym na Podhalu.

To wyjątkowa lokalizacja dla amatorów zimowego szaleństwa, głównie dzięki dostępności stoków i wyciągów narciarskich. Ale także w sezonie letnim jest tu co robić.

Piękne widoki, czyste powietrze, atrakcje dla dzieci i dorosłych i pyszna regionalna kuchnia, to coś, co na pewno przykuwa uwagę turystów.

1. Zajazd Białczański

Duży parking, miła obsługa, pyszne śniadania. Jedzenie jest pyszne urozmaicone, a porcje są duże porcje. W tle gra góralska muzyka. Miejsce z zewnątrz i wewnątrz urokliwe.

Zajazd z wyglądu ładny, w pokojach czysto. Mega jedzenie serwowane na wysokim poziomie, a wszystko smaczne, miła atmosfera i pyszna kawa. Do tego cisza spokój oraz piękne kwiaty. Po prostu super miejsce. Malownicza okolica, cały zajazd świetnie oddaje góralski klimat.

2. Restauracja Góralska

Restauracja Góralska plasuje się wysoko na liście najlepszych restauracji w Białce Tatrzańskiej. To typowy lokal podhalański, z regionalną muzyką na żywo i daniami kuchni regionalnej. Jedzenie jest znakomite zarówno pod względem przygotowania, jak i smaku oraz porcji.

3. Karczma Litworowy Staw

Karczma Litworowy Staw to kolejna propozycja podhalańskiej kuchni. Posiłki są serwowane w bardzo dużych porcjach, jedzenie smaczne i nie drogie. Obiekt jest przyjazny dla rodzin z dziećmi.

4. Restauracja Novobilski

Restauracja Novobilski jest miejscem eleganckim i gustownym, zaspokoi nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. To miejsce gdzie warto zorganizować sobie jakąś uroczystość rodzinną albo spędzić czas z ukochanym. W menu można znaleźć potrawy kuchni polskiej i europejskiej.

5. Restauracja Burkaty

Restauracja Burkaty to miejsce o bardzo lokalnym stylu góralskim. To klimatyczne miejsce zaprasza na urozmaicone dania regionalne dla całej rodziny. Za obiektem znajduje się wyjątkowa strefa rekreacyjna i plac zabaw dla dzieci.

6. Restauracja Góska

Restauracja Górska w Białce Tatrzańskiej, to regionalny obiekt urządzony z dużym wyczuciem smaku. Tradycyjne potrawy są tutaj podawane w nowatorski sposób, przez co każdy klient będzie pozytywnie zaskoczony. Ceny są stosunkowo niskie a obsługa bardzo pomocna.

7. Bury Miś

Bury Miś jest znany ze swojego unikatowego wystroju. Lokal jest tak znany, że często trzeba czekać na stolik. Jednak jedzenie jest tak pyszne, że warto na nie poczekać. W tle klimatyczna muzyka i bardzo sympatyczna obsługa.

8. Góralski Zwyk

Góralski Zwyk jest typową restauracją góralską, w której można zjeść smacznie i niedrogo. Dosyć duży wybór dań, uprzejma obsługa, tradycyjny wystrój, to wszystko zachęca do skorzystania z tej oferty gastronomicznej.

9. Fresco Ristorante & Pizzeria

Fresco Ristorante & Pizzeria jest miejscem, które powinien odwiedzić każdy miłośnik kuchni włoskiej i góralskiej. Pizze są tu wypiekane w prawdziwym piecu do pizzy, ciasto jest cienkie i chrupiące a dodatki niejednego zaskoczą.

10. Domowe Smaki

Domowe Smaki to klimatyczny obiekt położony na Podhalu, który serwuje tradycyjne posiłki kuchni polskiej i góralskiej. Proste potrawy w bogatym menu są podawane w dużych porcjach, które mile zaskoczą podniebienie.

11. Karczma u Chramca

Karczma u Chramca to lokal dla rodzin z dziećmi i dla głodnych narciarzy. Szybko przygotowywane posiłki, niskie ceny, szeroki wybór potraw a do tego miła obsługa.

4.3/5 - (liczba ocen: 27)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.