18 Najlepszych Atrakcji w Zakopanem Dla Dzieci i Młodzieży
Zakopane jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast w Polsce. Nazywane częstokroć Zimową Stolicą Polski, jest najwyżej położonym miastem w Polsce. Usytuowane jest u podnóża Tatr, naszych najwyższych gór. Warto również sprawdzić ciekawostki o Zakopanem oraz najlepsze restauracje w Zakopanem.
Przyjeżdżając tu razem z dziećmi warto pobyt dostosować specjalnie do ich potrzeb oraz możliwości. Niekoniecznie dobrym pomysłem jest wybieranie się z malcem na wielokilometrowe, połączone często z trudną wspinaczką wędrówki po górach.
Zakopane jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast w Polsce. Jest także miastem pełnym młodych ludzi. Z tego też powodu musi dostosowywać swoje atrakcje, tak by miasto tętniło życiem. Poza szczytami górskimi możemy dobrze się bawić, przyjemnie spędzać czas i chłonąć niepowtarzalną atmosferę tego przepięknie położonego u stóp Tatr miasta.
Jakie są najlepsze atrakcje dla dzieci w Zakopanem?
1. Największa Papugarnia Egzotyczne Zakopane


W Zakopanem przy Krupówkach jest kilka papugarni. Jednak jeżeli chcecie się udać do którejś to my polecamy tą najfajniejszą i przede wszystkim Największą Papugarnię Egzotyczne Zakopane. Mieści się na Drodze do Olczy 11. i jako jedyna posiada patronat samego Burmistrza Zakopanego i to duży plus!
Podczas wizyty ręcznie karmione papugi wskakiwały nam na ramiona i tuliły się do nas. Ptaki uczą się mówić co skutkowało tym, że mówiły różne słowa w języku polskim tj. „halo”, „dzień dobry”, czy „kocham cię”.
Znajdziemy tutaj ponad 100 pięknych okazów takich jak Lorysy Górskie, Kakadu, Aleksandretty Chińskie i różne ich odmiany oczywiście nie brakuje pokaźnego stadka wielkich Ar Araraun, Chloropter i wielu innych. Papugi są bardzo różne, ale najczęstszą cechą wszystkich gatunków papug są ich przepiękne jaskrawo zabarwione pióra, choć są pewne wyjątki. Papugi mogą różnić się wielkością, ale większość gatunków ma kolor zielony. Wyróżniają się niesamowitymi zdolnościami naśladowania głosu człowieka. Niektóre gatunki papug są wielobarwne, z jasnoniebieskim, żółtym, zielonym lub białym upierzeniem. Obiekt ma 280m2. Jednak nie znajdziemy tutaj tylko papug. Spotkać możemy wiewiórki Kanadyjskie, Susła preriowego czy Wiewiórczaka trójbarwnego
Była tutaj również telewizja TVP i dziennikarze radia RMF FM. Papugarnia zajmuje całe pierwsze piętro budynku, a przy obiekcie jest bezpłatny parking.
Papugi są zadbane, a wewnątrz pomieszczenia w którym przebywają jest dużo miejsca. Zabawki dla papug wyglądały na nowe co jest dużym plusem.
Więc jeżeli planujecie odwiedzić Papugarnię to koniecznie tutaj.
Bilet normalny: 19 zł, Bilet ulgowy: 15 zł (są jeszcze różne pakiety rodzinne)
2. Krupówki
Z pewnością warto wraz dziećmi zobaczyć Krupówki, czyi reprezentacyjny deptak Zakopanego. Spacerują tu i odpoczywają wszyscy przyjezdni, zarówno wczasowicze, którzy nie lubią wspinać się po górach, jak i turyści zmęczeni długimi wędrówkami.
Wzdłuż ulicy ciągnie się nieprzerwany rząd kawiarni, restauracji, sklepów oraz stoisk z rękodziełem ludowym. Tu warto udać się po męczącym dniu na górskim szlaku, aby napić się góralskiego grzańca (to propozycja dla rodziców !), przekąsić oscypki oraz pstryknąć zdjęcie z białym misiem, tak lubiane przez najmłodszych.
3. Iluzja Park
W dolnej części Krupówek zaskoczyła nas nowa atrakcja Iluzja Park stając się hitem wycieczki. Sam budynek jest przepiękny i nawet przypomina swoją bryłą zaczarowaną budowlę niczym z Hogwardu Harrego Pottera. A w środku REWELACJA! Mnóstwo przejść, ukrytych pomieszczeń rozłożonych na dwóch piętrach tego budynku.
Po przejściu przez recepcję i szatnię znaleźliśmy się w pierwszym pomieszczeniu a tam, od razu latająca piłka przy której kręciliśmy filmiki jak unosi się nad naszymi dłońmi, lewitująca doniczka, walizka która mimo trzymania w dłoni ożywała chcąc wyrwać się z ręki i latać swoimi ścieżkami… Na ścianie zobaczyliśmy wielkie skrzydła.
Przemiła Pani z obsługi wytłumaczyła nam jak należy się ustawić i zrobić zdjęcie. Po zobaczeniu efektu w telefonie każdy z nas od razu chciał choć na chwilę zostać aniołem 😊. Następnie przeszliśmy do Sali wyładowań gdzie za wielkimi szybami ukazała nam się duża makieta Giewontu i UWAGA…! Generator Piorunów! Pokaz odbywa się co około 30min.
Nagle pojawiają się błyskawice, pioruny które uderzają w krzyż na Giewoncie z siłą 2 000 000 volt! Widowisko wręcz piorunujące. Przechodząc dalej do strefy ciemnej ukazała nam się woda lecąca z sufitu jak deszcz. Nagle krople dosłownie zawisnęły w powietrzu a następnie wbrew grawitacji zaczęły lecieć do góry!Genialne wrażenie zrobił pokój gdzie po wejściu nie było widać gdzie jest jego początek i koniec, góra i dół.
W innym pomieszczeniu znikaliśmy w lustrze a w jednym urządzeniu znikała sama jedna ręka. Przechodząc przez naprawdę wiele innych rzeczy doszliśmy do dużej maszyny „symulatora wiatru halnego”. Po wejściu do środka wiatr wiał z prędkością 156km/h a na dużym monitorze wyświetlał się film z halnego w górach. Osobę w środku można obserwować przez przeszklone półokrągłe drzwi.
EXTRA! Następnie zobaczyliśmy schody na piętro 2 😊 Nie będę wszystkiego Wam opisywać aby nie popsuć niespodzianki. W naszej ocenie miejsce warte odwiedzenia w 100%!
Iluzja Park zlokalizowany jest w drugiej linii zabudowy naprzeciwko hotelu Sabała. Trzeba przejść przez mostek między sklepem Diverse a drewnianym kioskiem Kolpoltera obok muzeum Tatrzńskiego.
Bilet normalny 35zł
Bilet ulgowy 30zł
Rodzinny (2+1) 80zł
Adres: Krupówki 12 (Dworzec Tatrzński)
Tel: 506 278 860
www.zakoatrakcje.pl/atrakcja/iluzja-park/
4. Myszogród

źródło: www.zakoatrakcje.pl

Super atrakcja! Widzieliście kiedyś myszki (prawdziwe) jeżdżące pociągiem, latające w UFO…? A żyjące w wiosce góralskiej lub w pełni wyposażonych domkach w drzewach, gitarze czy kredensie…? Może całe zimowe miasto ze stokiem narciarskim, wyciągiem, barami itp…? Nie… To tu zobaczycie aż tysiąc małych myszek, żyjących w najróżniejszych sceneriach. 12 artystów w kilka miesięcy na powierzchni ponad 200m2 stworzyło niesamowite miejsce! Można tutaj spędzić z dziećmi nawet kilkadziesiąt minut w niezwykły sposób. Wszystko ogląda się z za dużych tafli szkła także bez obaw dla strachliwych. Dzieci są pełne zachwytu i nie chcą stąd wychodzić!
Myszki pochodzą z różnych hodowli tj. Holenderskie, myszki rasowe brązowe, białe, długowłose, egipskie, czy najmniejsze gryzonie świata, czyli myszki pigmejskie. Niektórzy obserwują myszki całymi godzinami. Naprawdę warto odwiedzić to miejsce i zobaczyć coś zupełnie nowego. Dzieci będą na pewno zadowolone.
Bilet normalny: 17 zł
Bilet ulgowy: 14 zł
Bilet rodzinny (np.2+1) 14zł osoba
Adres: Krupówki 81 B
(Na samej górze Krupówek tuż przy skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, poniżej kina 7D)
Tel: +48 500 656 584
Czynne codziennie od 10:00 do 20:00.
5. Aqua Park

W czasie niepogody, niezależnie od pory roku, warto wybrać się wraz dziećmi do Aqua Parku w Zakopanem. Jest to niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju atrakcja z w przepięknym widokiem na Tatry, a przy tym jedyny tego typu obiekt w Zakopanem i okolicy. Aqua Park jest miejscem które łączy w sobie walory sportowe, rekreacyjne, lecznicze i rozrywkowe. Te tereny od dawien dawna znane są z występujących tu gorących źródeł. W wieku XIX otwarto tu pierwsze termy na Podhalu.
Niestety z czasem gorące wody połączyły się z tymi, które spływały z lodowatych górskich potoków i termy ostygły. W latach sześćdziesiątych XX-go wieku odnaleziono nowe pokłady wód termalnych pod Antałówką. i ostatecznie na początku XXI wieku otwarto Aqua Park w dzisiejszej formie.
Warto tu zrelaksować się po długiej, górskiej wędrówce, lub po prostu spędzić miło czas podczas niepogody. Możemy tu skorzystać z dwóch krytych basenów – jeden z nich jest typowym pływackim z trzema torami, a drugi jest rekreacyjny z kaskadami, biczami wodnymi, przeciwprądami, gejzerami, masażami ścienno-dennymi a także z leżakami podwodnymi. Główną atrakcję Aqua Parku jest kompleks 5 zjeżdżalni, których łączna długość wynosi blisko 320 m, a także niepowtarzalna dzika rzeka z rwącym nurtem i 6 wanien z hydromasażami.
Dla osób poszukujących wyjątkowego relaksu stworzony tu został również Świat Saun, w którym znajdują się: sauna fińska i solankowa, kabina zimowa, biosauna, łaźnia parowa i pokój relaksacyjny. Dzieci mogą bezpiecznie korzystać ze stworzonego z myślą o nich brodzika ze zjeżdżalniami, fontannami i kolorowymi, interaktywnymi zabawkami w kształcie zwierząt. Brodzik ma bezpieczną głębokości 30 cm oraz temperaturę wody 33 stopnie Celsjusza.
Temperatura wody termalnej w poszczególnych basenach waha się od 29 do 33 stopni Celsjusza. Na terenie AquaParku zlokalizowane są również inne atrakcyjne obiekty dla turystów, na przykład : kręgielnia, sale fitness oraz obiekty gastronomiczne. Na trzecim piętrze Aqua Parku znajdziemy centrum rozrywki dla całej rodziny. Są tu tory do gry w kręgle, restaurację a także sala zabaw dla dzieci. Ta ostatnia propozycja to raj dla naszych milusińskich. Znajdą tam ściankę wspinaczkową, basen z piłeczkami, domek zabaw ze zjeżdżalnią i różnego rodzaju klocki do zabawy.
6. Podwodny Świat
Ciekawą atrakcją okazał się Podwodny Świat w Zakopanem. Uwagę naszą przykuł lektor, który był umieszczony na stronie internetowej. Z zewnątrz miejsce zupełnie niepozorne. Zlokalizowany na ul. Ubocz 3b. Jeżeli ktoś jechał na basen lub narty na Polanie Szymoszkowej to z pewnością przejeżdżał obok tego miejsca nie zauważając go, a szkoda… Naprzeciwko lokalu jest drugi pas jezdni gdzie wyznaczony jest darmowy parking dla samochodów. My wybraliśmy się na nogach ponieważ byliśmy na targowisku pod Gubałówką, a stamtąd jest może 10 minut spaceru z przepięknym widokiem na panoramę Tatr.
Bilety są nie drogie, a w cenie dostaje się sprzęt audio (niedawno wprowadzony), gdzie można odsłuchać fajne ciekawostki zwiedzając Podwodny Świat. Nie nastawiajcie się, że to wielkie oceanarium, bo tak nie jest. Jednak cały lokal został przebudowany i zmodernizowany w czasie pandemii. Miejsce jest starannie przygotowane z pomysłem, a opowiadający audio lektor w interesujący sposób „sprzedał” nam ciekawostki o których pewnie w życiu byśmy się nie dowiedzieli, a przy tym nie przynudzając jak na dennym wykładzie czy w encyklopedii. Oczywiście cenimy encyklopedie, ale czasem potrafi znużyć, a tu wręcz na odwrót! Spędziliśmy tam około 40minut. Fajnych 40 minut.
Bilet normalny: 19 zł
Bilet ulgowy: 15 zł
Bilet rodzinny: (2+1) 15 zł osoba
Audio przewodnik w cenie biletów
Adres: Ubocz 3 b
Czynne codziennie od 10:00 do 19:00
https://zakoatrakcje.pl/atrakcja/podwodny-swiat/
7. Góralski ślizg


Zaraz pod Gubałówką znajdziemy Góralski Ślizg. Gigantyczna zjeżdżalnia z ośmioma równoległymi torami. Ze zjeżdżalni można zjeżdżać w tandemie lub ścigać się równocześnie z rodziną lub znajomymi.
Wielka zjeżdżalnia znajduje się zaraz przy Krupówkach pod dolną stacją kolei na Gubałówkę. Jest to ciekawa atrakcja zarówno dla dzieci jak i dorosłych czynna całorocznie.
Możesz ścigać się razem z innymi. Rodzice mają rewelacyjną zabawę zjeżdżając wspólnie ze swoimi pociechami. Na końcu nie wiadomo kto się lepiej bawił… Dziecko czy rodzić? Zapraszamy do skorzystania z tej rodzinnej atrakcji.
Ceny:
- 1 zjazd: 5 zł
- 5 zjazdów: 15 zł
- 10 zjazdów: 20 zł
Adres: Plac pod Gubałówką
Tel: +48 884 883 331
Czynne codziennie od 10:00 do 19:00.
8. Muzeum Stylu Zakopiańskiego
Będąc w Zakopanem warto odwiedzić Muzeum Stylu Zakopiańskiego w willi Koliba. Sam Stanisław Witkiewicz w XIX wieku walczył o promowanie stylu zakopiańskiego. Do dziś jego dom zbudowany w tym pięknym stylu, mimo iż był wielokrotnie przebudowywany, nadal robi na przyjezdnych ogromne wrażenie. Dzieciom z pewnością spodoba się taka typowo góralska chata, będąca jakby żywcem wyjęta z bajki.
9. Zjazd ze skoczni narciarskiej Wielka Krokiew



Nie wierzyliśmy ale TAK…! Obecnie każdy ma możliwość zjechania ze skoczni narciarskiej Wielka Krokiew. W chwili uruchomienia zjazdów dla turystów Wielka Krokiew stała się największą zjeżdżalnią świata! Jest jeszcze jedno miejsce na świecie gdzie można zjechać ze skoczni narciarskiej na obiekcie olimpijskim w USA, jednak jest ona nieco mniejsza.
Olbrzymia prędkość, jest zbliżona do tej którą osiąga skoczek, a wszystko to w zupełnie bezpieczny sposób. Co ciekawe, zjazd odbywa się specjalnym tubingiem przypominającym ponton.
Na koniec otrzymamy certyfikat potwierdzający zjazd ze skoczni narciarskiej.
Możemy również dokupić nagranie z kamery GoPro co jest świetną pamiątką! Na filmie widać wszystkie emocje na twarzy ze zjazdu oraz wyświetlana jest prędkość z jaką zjeżdżaliśmy w czasie rzeczywistym!
Do wyboru mamy 3 poziomy:
I poziom jest najłatwiejszy. Mogą z I poziomu zjechać dzieci od 7 roku życia.
II poziom znajduje się 20 metrów wyżej. Z tego poziomu mogą korzystać dzieci od 11 roku życia.
III poziom to już poziom HARD. Prędkość zjazdu przekracza 90 km/h! Jest to najbardziej zbliżona prędkość jaką osiągają zawodnicy skaczący podczas zawodów.
Cena biletu zjazdu wynosi 59 zł
Ulgowy do 15 roku życia 39 zł
Każdy kolejny zjazd to już tylko 29 zł
Należy pamiętać, że musimy w pierwszej kolejności kupić bilet wejścia na obiekt Wielkiej Krokwi który od razu upoważnia do wyjazdu wyciągiem krzesełkowym
Adres: Bronisława Czecha
Tel: 515 992 811
10. Gubałówka

To niewysoka góra, na którą można wjechać kolejką, która wygląda jak miniatura tramwaju. Kolejka na Gubałówkę została wybudowana w roku 1938. Urządzenia napędowe oraz wagonik sprowadzono ze Szwajcarii. Wjazd nią na górę z pewnością bardzo spodoba się najmłodszym.
Wagoniki wwożą turystów na sam szczyt, jadąc po szynach z dolnej stacji, znajdującej się prawie w samym centrum Zakopanego. Jednorazowo kolejką może jechać 120 osób, średni czas jazdy to ok. czterech minut. Gubałóka to miejsce ogromnie popularne wśród turystów.
Większość przyjezdnych swą pierwszą wizytę w Tatrach zaczyna właśnie od tego szczytu. Nic zresztą w tym dziwnego. Panorama gór z Gubałówki jest nie tylko wyjątkowo malownicza, ale też niezwykle rozległa. Obejmuje Tatry Polskie, Gorce i Podhale, a przy dobrej widoczności także Pieniny i Beskid Sądecki.
Można również dostrzec spore fragmenty Tatr Słowackich oraz Beskidu i Pienin, leżących po stronie słowackiej. Dodatkowymi atrakcjami na szczycie Gubałówki są liczne sklepiki, stragany, bary, kafejki i restauracje, gdzie można miło spędzić czas i wbrew obiegowym opiniom smacznie i niedrogo zjeść.
Nowością na Gubałówce jest zjeżdżalnia grawitacyjna, wspaniała atrakcja dla dzieci oraz ich rodziców. Organizatorzy proponują zjazd specjalnym wózkiem, serpentyną po wyprofilowanym torze ze szczytu góry w kierunku Zakopanego, po południowej stronie. Długość tego toru wynosi 700 metrów.
Wózek obsługuje się za pomocą dźwigni i ręcznego hamulca. Nie musimy bać się przekroczenia prędkości – automatyczny hamulec zadziała, gdy przekroczymy 23 km/h. Na górę wrócić możemy wyciągiem. Zjeżdżalnia jest czynna od kwietnia aż do września, ze względów bezpieczeństwa bywa zamykana przy niesprzyjającej, deszczowej pogodzie.
11. Wypożyczalnia rowerów na Gubałówce
Na szczycie Gubałówki znajdziemy także wypożyczalnię rowerów Butorowy Bike Rental. Na górę dojeżdżamy kolejką, co jest bardzo dogodne dla osób o nie najlepszej kondycji fizycznej, które jednak chcą skorzystać z tej wyjątkowej atrakcji, jaką jest jazda na rowerze w terenie górskim. Wypożyczając rower na Gubałówce i zjeżdżając nim do Zakopanego mamy tylko z górki! Wypożyczalnia Butorowy Bike Rental daje turystom możliwość pozostawienia roweru w wyznaczonym miejscu w samym centrum Zakopanego, co jest niewątpliwie bardzo dużym ułatwieniem dla turystów.
12. Park śnieżnych zabaw

W okresie zimowym na szczycie Gubałówki czeka na najmłodszych niepowtarzalny park śnieżnych zabaw – Park Rozrywki Snow Zabawa. Jest to oferta skierowana do wszystkich – niezależnie od wieku, którzy lubią zimową zabawę. Snowzabawa to świetna oferta dla wszystkich, którzy lubią się bawić, niezależnie od wieku i płci. Na uczestników zabawy czeka wiele atrakcji – snow rafting, snow tubing, jazda na skuterach śnieżnych po specjalnym torze (również dla dzieci!), tor saneczkowy, ćwiczenia na równowagę prowadzone na specjalnej desce snowboardowej, wycieczki na rakietach śnieżnych oraz wiele, wiele innych.
13. Snowlandia

W okresie zimowym na najmłodszych (ale nie tylko) czeka wiele atrakcji w tej przepięknej Zimowej Stolicy Polski. Jedną z ciekawostek jest przepiękny Lodowy Zamek, czy może raczej ogromne śnieżne królestwo, pełne zagadkowych tuneli, skrytych komnat oraz śnieżnych tronów, na które można się wspiąć. Zamek usytuowany jest bardzo dogodnie, w sąsiedztwie Wielkiej Krokwi. Spędzić tu można sporo czasu, a nasze pociechy poczują się jak prawdziwa Królowa Śniegu !
14. Morskie Oko
Bez wątpienia Morskie Oko jest największym i zarazem najsłynniejszym jeziorem w Tatrach. W lecie nad jego wodami wypoczywają tłumy turystów, choć dojście tu jest dość męczące i trwa ponad dwie godziny! Kto ma ochotę, może uprzyjemnić sobie drogę przejażdżkę góralską bryczką zaprzężoną w dwa konie. Wóz taki nazywany jest fasiągiem. Znad jeziora roztacza się przepiękny widok na Tatry, w tym na ich najwyższy szczyt po polskiej stronie – Rysy.
15. Kasprowy Wierch
Kasprowy Wierch to bardzo popularny cel tatrzańskich wycieczek górskich. Tę wysoką górę (1987 m n. p. m) całkiem łatwo może zdobyć każdy turysta, gdyż na jej szczyt wjeżdża najsłynniejsza polska kolejka linowa. Dzięki niej można bez wysiłku pokonać prawie kilometr różnicy wysokości.
16. Wielka Krokiew
Dla wszystkich fanów skoków narciarskich niewątpliwą atrakcją będzie skocznia Wielka Krokiew. Na miejscu można zakupić bilet i wjechać na sam jej szczyt, aby przekonać się, z jak wysoka skaczą najlepsi mistrzowie w tej dyscyplinie. Dzieci mogą z bliska zobaczyć, jak wygląda skocznia znana dotąd tylko z relacji w telewizji.
17. Park Janosika
Na najmłodszych czeka w samym centrum Krupówek unikatowa sala zabaw – Park Janosika. Znajdziemy wewnątrz wspaniałe wielopoziomowe konstrukcje wypełnione przeszkodami, a także liczne zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tor pontonowy, zakręcone korytarze, ogromne śnieżne kule, siatki do wspinaczki, mini boisko do gry w piłkę nożną oraz koszykówkę.
W Janosiku można pobawić się gigantycznymi piankowymi lub magnetycznymi klockami, dzięki którym stworzyć można wyjątkowe konstrukcje.
W Parku Janosika zadbano o każdy najdrobniejszy szczegół i zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa najmłodszych. Wnętrze jest pełne wesołych kolorów, które pozytywnie wpływają na dzieci.
Wnętrze sali zabaw to nie tylko plastik i kolory – znajdziemy tu bardzo wiele elementów ze sztuki ludowej ! Jest tu mnóstwo elementów wykonanych z naturalnego drewna, ze zdobieniami w stylu podhalańskim. Wchodząc do „Janosika” czujemy się zupełnie jak w chacie góralskiej – tutaj nawet mebelki w domkach dla lalek mają ładne elementy znane z góralskiej sztuki ludowej!
Rodzice mogą odpocząć przy kawie lub herbacie, skosztować ciast i deserów, podczas gdy ich pociechy będą radośnie bawić się wśród przygotowanych dla nich atrakcji. Rodzice skorzystać mogą z Mini Biblioteczki, a po skończonej zabawie razem z dziećmi zjeść smaczny posiłek. Wiadomo bowiem nie od dziś, że świetna zabawa zaostrza apetyt!
18. Sale zabaw dla dzieci
Kiedy pogoda nie sprzyja górskim wycieczkom, wieje i pada, warto poszukać dla najmłodszych jakichś atrakcji pod dachem. Dobrym rozwiązaniem mogą być sale zabaw dla dzieci. Warto odwiedzić unikatową Mini Cafe. Jest to jedyna taka w Zakopanem kawiarnia z widokiem na Tatry i skocznię narciarską, połączona z salą zabaw dla naszych pociech.
Kiedy nasze dzieci będą spędzały beztrosko czas szalejąc w basenie z kulkami, na licznych zjeżdżalniach czy wspinaczkowych konstrukcjach, dorośli mogą zrelaksować się przy pysznej kawie. Można również skorzystać z usługi opieki nad naszymi pociechami i wybrać na obiad lub kolację, gdyż piętro wyżej znajduje się restauracja Góralski Browar.
Dzieci zachwycą z pewnością kolorowe wnętrza, piankowe i magnetyczne klocki, z których wznieść mogą fantastyczne budowle. Nie brakuje tu również gier oraz interaktywnych paneli edukacyjnych. Zmęczone zabawą ruchową dzieci mogą usiąść z przekąską i obejrzeć bajkowy seans filmowy.
Znacie inne atrakcje dla dzieci w Zakopanem? Podzielcie się nimi w komentarzu na dole!
Czytaj dalej: Najlepsze Atrakcje w Zakopanem
Witam na których atrakcjach dla dzieci w Zakopanym można płacić bonami ?
Wszystkie można opłacić z 500+
Witam które atrakcje w Zakopanym można opłacić bonami ?
śnieg i mróz
W Zakopanem można przejść się szlakiem Doliny Strążyskiej. Łatwy do pokonania dystans dla dzieci i trasa pod drzewami.🌳⛰️🙂