Polska

10 Fascynujących atrakcji dla dzieci w Rewie

fot. Tsca / Wikipedia

Planowanie urlopu w młodości nie miało większego znaczenia, ponieważ większość wyjazdu opierała się na spontanicznych decyzjach.

Sytuacja znacznie zmienia się w momencie, gdy w naszym życiu pojawiają się dzieci. Wyjazdy z dziećmi muszą być dokładnie zaplanowane oraz zorganizowane, abyśmy nie musieli martwić się niespodziewanymi problemami, które w przypadku maluchów mogą być naprawdę trudne do pokonania.

Ważne jest nie tylko znalezienie odpowiedniego hotelu lub transportu, ale również zaplanowanie atrakcji, które będą interesujące dla wszystkich członków rodziny. Aby ułatwić wam planowanie postanowiliśmy przedstawić wam kilka ciekawych miejsc w Rewie, do których można udać się całą rodziną.

Jesteśmy pewni, że korzystając z naszych rad sprawicie, że wasze wakacje będą udane w stu procentach.

1. Park Wodny

Atrakcja skierowana dla rodzin z dziećmi w każdym wieku. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą świetnie się bawić na licznych zjeżdżalniach w parku.

2. Dom Pomorza

Statek znajdujący się w Gdyni. Obowiązkowy punkt wycieczki nad morze dla każdego turysty.

3. Gdyńskie Akwarium

Gdyńskie Akwarium to właśnie tu dzieci będą miały szansę z bliska zobaczyć wiele gatunków zwierząt i roślin żyjących w morzach. Jest to świetny sposób na naukę w łatwych i przyjemnych warunkach.

4. Gdyńskie Muzeum Motoryzacji

Gdyńskie Muzeum Motoryzacji to szczególnie dobrze bawić będą się chłopcy oraz ich ojcowie. Być może warto zorganizować tam typowo męski wypad ojca z synem, gdy matki z córkami wybiorą się na zakupy.

5. Hipodrom

Hipodrom jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków jeździeckich w Polsce. Warto wybrać się tu w momencie, gdy nasze dzieci interesują się zwierzętami i kochają spędzać czas blisko nich.

6. Park Ewolucji

Park Ewolucji według nas do miejsca tego powinni wybrać się rodzice z dziećmi w wieku szkolnym. Cała rodzina będzie miała szansę wspólnie poszerzyć swoją wiedzę na temat ewolucji, powstania naszej planety oraz pierwszych organizmów żyjących na ziemi.

7. Rezerwat Przyrody Beka

Rezerwat przyrody, który przyciąga osoby kochające spędzać czas na świeżym powietrzu blisko natury. Idealne miejsca na spacer wspólnie z całą naszą rodziną.

8. Latarnia Morska w Gdańsku

Wejście na wieże latarni może być wyzwaniem dla naszych dzieci, które na pewno przyniesie im wiele radości. Dodatkowym atutem wycieczki do tego miejsca jest wyjątkowy widok rozciągający się z góry wieży.

9. Miejski Ogród Zoologiczny w Gdańsku

Atrakcja, która przyciąga wiele rodzin z dziećmi. Jest to świetny sposób na spędzie wspólnego czasu w trakcie spacerów i podziwiania wyjątkowych gatunków zwierząt.

10. Molo w Sopocie

Odpoczywając w Rewie warto wybrać się również na krótką wycieczką do Sopotu i spędzić trochę czasu nad słynnym w cały kraju molo.