Podróże

10 Niezwykłych Restauracji z Całego Świata 🍛

Lubisz jeść na świeżym powietrzu, czy chodzić do restauracji. Ja też, ale wiele restauracji jest nudnych. Oto kilka wyborów niezwykłych restauracji, które mogą Cię zainteresować. Wszystkie te restauracje mają jedną wspólną cechę, nie są takie same jak inne.

1: Jedzenie nago

jedzenie nago w restauracji
globalgrasshopper.com

Zacznijmy od restauracji, w której można zjeść nago. Ta restauracja znajduje się na Manhattanie. Zaczęło się jako comiesięczne wydarzenie i stało się to stałym tematem. Można tam iść i jeść z ubraniami lub bez. Możesz przyjść i zobaczyć.

2: Dans Le Noir

Dans-le-Noir
the-buyer.net

W następnej restauracji nie można nic zobaczyć. Nazwa to Dans Le Noir. To jest francuski i oznacza tłumaczeniu: w ciemności. Nazwa określa temat. W tej restauracji jada się albo z opaską na oczach, albo w specjalnej sali, która jest jak czarna smoła. Chodzi o to, że Twoje zmysły smaku są wzmocnione, jeśli zabiera się Ci zdolność widzenia. Tą restaurację można znaleźć w Londynie.

3: Dicks Last Resort

restauracja dicks
Reddit

Chcesz poznać więcej niezwykłych restauracji? Jeśli nagość lub ciemność nie jest niczym dla Ciebie, wypróbuj Last Resort Dicka. Tutaj kelnerzy będą cię obrażać, ośmieszać i mówić Tobie po imieniu. Personel również nakłada na Ciebie kapelusze z obraźliwymi treściami. Nie wolno ci zdejmować kapeluszy podczas jedzenia.

4: Ninja Nowy Jork

Ninja
beenheredonethat.com

Po powrocie do Nowego Jorku można udać się do bardzo japońskiego miejsca. Nazywa się Ninja Nowy Jork. Wygląda jak japoński zamek. Kiedy tam dotrzesz, zostaniesz doprowadzony do swojego stołu przez tajny tunel, w którym Ninja czają się za każdym rogiem. Twój stół jest w lochu. Podczas jedzenia Ninja będzie wykonywał akrobacje. Personel jest również ubrany jak Ninja.

5: Diabelska wyspa – Więzienie

Cannibalistic-restaurant
villageofroundlakeheights.com

Jadąc do Chin, można zjeść w więzieniu Devil Island Prison, restauracji położonej na Devil Island. Będąc byłym więzieniem dla więźniów politycznych, teraz jest to restauracja z motywem więzienia. Stoły znajdują się w małych celach więziennych, a kelnerzy ubrani są jak strażnicy więzienni. Prowadzą Cię do stołu w kajdankach.

6: Toaletowa restauracja

toaletowa restauracja
moderntoilet.com

Wciąż nie dość niezwykle? OK, zjedzmy w toalecie. Restauracja znajduje się na Tajwanie, a jej nazwa to „The Modern Toilet”. Jest to sieć 12 restauracji w całym Tajwanie. Miejsca siedzące w tych restauracjach to toalety. Posiłki serwowane są w małych muszlach klozetowych, a napoje w małych pisuarach. Jest to jedna z najlepszych z tych niezwykłych restauracji.

7: Restauracja kanibalistyczna

kanibalistyczna restauracja
thehumornation.com

Najbardziej niezwykłym wyborem jest „Cannibalistic Restaurant”. Restauracja ta znajduje się w Japonii. Jedzenie to sushi serwowane na nagim ciele kobiety, ale kobieta nie jest prawdziwa. Ciało jest zrobione z jedzenia. Kelnerzy robią cięcie ciała, które może krwawić. Jelita są również wykonane z pożywienia. Można zjeść każdą jego część.

8. Labassin – Restauracja przy Wodospadzie

wodospad restauracja
travelandleisure.com

Położona u podnóża małego wodospadu, wyżywienie się w tym miejscu jest z pewnością przeżyciem, które na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Restauracja ta jest częścią kurortu Villa Escudero na Filipinach, ale również osoby nie będące gośćmi mogą zarezerwować stoły.

9. W gnieździe ptaka

gniazdo ptaka restauracja
popsugar-assets.com

Wyobraź sobie gigantyczne gniazdo ptaka wyposażone w wygodne siedzenia i wiszący w powietrzu stół. Restauracja mieści się w Tajlandii i jest częścią ośrodka Soneva Kiri Eco Resort, serwuje dania za pomocą lin które prowadzą do gniazd.

10. Restauracja lodowa

lodowa restauracja
autocarhire.com

Niewiele jest restauracji lodowych, które zyskały popularność na całym świecie. Wykonana całkowicie z lodu z ozdobami rzeźb lodowych. Znajduje się w miejscu o nazwie Santa Claus Village w Finlandii.

Lubię widzieć nowe miejsca i nowe pomysły. Ale z tej listy nic dla mnie nie ma. Ale może szukasz specjalnego przeżycia, wyjątkowej atmosfery. Dokonajcie wyboru i cieszcie się przyjemnym jedzeniem.