11 najlepszych miejsc na urodziny dla dziecka w plenerze w Gdyni

urodziny dla dzieci Gdynia

Twoja pociecha będzie miała niedługo urodziny? Warto zorganizować jej niezapomnianą imprezę pełną atrakcji, dobrego jedzenia i orzeźwiających napojów. Świetnie sprawdzi się opcja plenerowa, a ruch na świeżym powietrzu na pewno spodoba się Twojemu dziecku i gościom. Poniżej znajdziesz kilka propozycji, gdzie można zorganizować taką imprezę w Gdyni.

Najlepsze miejsca na urodziny w plenerze dla dzieci w Gdyni

Okazuje się, że w Gdyni jest naprawdę wiele świetnych miejsc, w których można zorganizować imprezę urodzinową na świeżym powietrzu dla swojego dziecka. Tak naprawdę wystarczy dobra organizacja, aby wszystko się udało. Oto najlepsze miejsca na urodziny w plenerze dla dzieci w Gdyni i okolicy:

1. Zwierzaki Nad Potokiem

2 kucyki

Urodziny to dobra okazja, by odwiedzić Zwierzaki Nad Potokiem i skorzystać z atrakcji, jakie oferują zarówno zimą, jak i latem.

Organizacja przyjęcia urodzinowego w mini zoo to wydarzenie które Wasze dziecko na długo zapamięta.

Dzieci zobaczą zwierzątka, które będą mogły nakarmić i głaskać.

Zabawa połączona z edukacją.

– Urodziny do 4 godzin
– Teren na wyłączność
– Możliwość korzystania z altanki na wyspie
– Ognisko i kijki
– Wspólne karmienie z opiekunem zwierząt
– Jazda na kucyku dla dzieci

króliczek

Dzieci będą karmić z ręki alpaki, lamy, emu, kucyki, króliki itd. Tort, jedzenie, napoje, pieczenie kiełbasek we własnym zakresie. Na życzenie termos z gorącą z wodą.

Od czwartku do niedzieli najlepiej zorganizować urodziny od 17 jak mini zoo jest zamknięte (można wcześniej przyjechać i przygotować stoły itd.) lub od poniedziałku do środy w dowolnych godzinach.

Rezerwacja terminu: + 48 735 970 455

2. Plac zabaw „Zameczek” – chyba każde dziecko lubi atrakcje, na jakie można liczyć na placu zabaw. Ten jest bardzo dobrze wyposażony, a więc na pewno urodziny w tym miejscu będą udane. Po zabawie wystarczy zadbać o dobry posiłek i napoje, a urodziny z pewnością będą udane.

3. Plac zabaw przy ulicy Śląskiej 72 – to kolejne miejsce, gdzie nie trudno o dobrą zabawę. Plac zabaw ma wiele dobrych opinii, jest dobrze wyposażony i zapewnia bezpieczne warunki. Z pewnością warto się tutaj wybrać, aby zapewnić dzieciom urodzinową rozrywkę.

4. Cisowa Playground – to jedno z najlepszych miejsc na dobrą zabawę dla dzieci w Gdyni. Cisowa Playground to nowoczesny plac zabaw, nie brakuje tutaj ciekawych atrakcji, a warunki są bezpieczne. W tym miejscu na pewno Twoje dziecko i goście poczują się bardzo dobrze.

5. Park Linowy Góra Harców – w tym miejscu można zorganizować świetne urodziny pełne atrakcji. Jeśli Twoje dziecko lubi spędzać czas aktywnie i pokonywać wyzwania, park linowy na pewno sprawdzi się bardzo dobrze. Wszystkie najważniejsze informacje na temat oferty znajdziesz na stronie internetowej Parku Linowego Góra Harców.

6. Kolibki Adventure Park – tutaj można przeżyć naprawdę wiele ciekawych przygód. Wyprawa leśna, wojskowa musztra oraz różne zadania stacjonarne to tylko niektóre atrakcje. Więcej informacji na temat oferty urodzinek dla dzieci znajdziesz na stronie obiektu.

7. Polanka Redłowska – w tym miejscu można zorganizować grilla urodzinowego, a także wiele atrakcji, jak na przykład ciekawe zabawy dla dzieci. Ogromną zaletą tego miejsca jest możliwość podziwiania pięknego widoku czyli morza. Urodziny w tym miejscu na pewno będą bardzo udane.

8. Osada Rybacka – to kolejne miejsce, które świetnie nadaje się na grilla i zabawy na świeżym powietrzu. Osadę Rybacką znajdziecie przy wejściu numer 4. Jeśli nie chcesz korzystać ze swojego sprzętu do grillowania, można rozpalić tutaj także ognisko.

9. Park Centralny – w tym miejscu można zorganizować wiele atrakcji dla dzieci, wystarczy tylko odrobina wyobraźni i dobry pomysł. Spacer, ciekawe zadania i zabawy sprawią, że impreza urodzinowa na świeżym powietrzu będzie udana.

10. Park Kiloński – podobnie jak w przypadku poprzedniej propozycji, tutaj także można zorganizować ciekawe atrakcje urodzinowe dla dzieci. Piękne tereny, świeże powietrze i różnorodne zabawy sprawią, że urodziny będą z pewnością udane i niezapomniane.

11. Plaża – w tym przypadku także wystarczy odrobina dobrego pomysłu i wyobraźni. Na plaży można zorganizować wiele konkursów i zabaw urodzinowych dla dzieci. W takim miejscu doskonale będą bawić się nie tylko dzieci, ale także rodzice.

Urodziny w Gdyni – dla każdego coś dobrego

Z pewnością można powiedzieć, że Gdynia oferuje wiele miejsc, gdzie można zorganizować świetne urodziny na świeżym powietrzu dla dziecka. Warto zadbać o dobry plan, aby impreza nie była nudna. Jeśli chodzi o gry, zabawy i konkursy urodzinowe, wiele ciekawych propozycji można znaleźć na blogach internetowych. Okazuje się, że udaną imprezę urodzinową można zorganizować bez wynajmowania sal czy animatorów. Wiele ciekawych pomysłów znajdziesz nie tylko na blogach internetowych, ale także na Facebooku. Wystarczy wyszukać grupę dla rodziców, aby znaleźć wiele przydatnych porad i informacji. Pamiętaj, aby planowanie rozpocząć odpowiednio wcześniej. Poza atrakcjami zadbaj także o dobre przekąski oraz napoje dla dzieci, a impreza urodzinowa z pewnością będzie udana i pozostawi po sobie dobre wspomnienia.

4/5 - (liczba ocen: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.