10 Najlepszych Restauracji w Żywcu

śniadanie

Żywiec nazwa, która przypomina o Żywiecczyźnie trwającej przez kilka wieków. Jednak bardziej nazwano ten rejon Żywiec ze względu na hodowlę bydła, owiec i trzody. I tak też w Herbie znajduje się głowa Byka.

Miasto to znajduje się w kotlinie Żywieckiej, nad Jeziorem Żywieckim. I na tych terenach, jak w większości miast polskich osiedli Celtyci. Plemiona celtyckie raczej wywodzące się z Anglii. Ich mistrzostwo w tworzeniu, pozostawiło po sobie rzemieślnictwo i miasta.

Lista najlepszych restauracji

1. Restauracja Twoja Kolejka
2. Restauracja Browar Krajcar
3. Restauracja Rynek 19 Bistro
4. Restauracja Prawda
5. Restauracja Naturalnie Lodowaci
6. Restauracja Parole Del Gusto
7. Restauracja Mietowka Cafe
8. Restauracja Delicja
9. Restauracja Cukiernia Ania
10. Restauracja Lodomania

Trzy najlepsze punkty w Żywcu

Twoja Kolejka, Browar Krajcar, Rynek Bistro to trzy punkty, najbardziej znane i najbardziej przygotowane do sprzedaży posiłków i innych potraw. Ich poprzeczka została wysoko podniesiona, dlatego też spełniają one najlepsze warunki dla turystów. Ich wystrój, nieskazitelna czystość, wyszukane smaki, i profesjonalne podejście klienta, przyciąga tłumy smakoszy.

Przedstawiona jest tutaj kuchnia Polska w dużej mierze, ale i z domieszką kuchni włoskiej. Po przepysznym posiłku lub w trakcie można przejść do zaspokojenia pragnienia, do orzeźwiając się. Lane piwo przy upalnym drinku, jak znalazł.

Lokale dla dużych grup i dla par

Restauracje pod nazwą Prawda, Naturalnie Lodowaci, czy Parole Del Gusto są bardzo wyrafinowane, wręcz fenomenalne. Gastronomia, w pełnej okazałości, wszystko podane na tacy od wyśmienitych potraw, po wystrzałowe wnętrza.

Pierwsza z wymienionych to restauracja Prawda. Tu możliwość zamówienia dań dla całych grup wycieczkowych. Wspaniałe pomysłowe miejsce, gdzie można urządzić urodzinowe wydarzenie.

Wnętrze tej restauracji jest perfekcyjnie dopasowane. Wszystko komponuje się ze sobą, od stolików, ławek siedzących, wykonanych z drzewa. Po piękne, tworzące miłą atmosferę lampki z kloszem, zawieszone na bocznych ścianach. Menu w tejże restauracji jest podawane w grubych naczyniach, wszystko wygląda estetycznie, smakowo. Potrawy lśnią w delikatnym tłuszczyku, mięso delikatnie podane.

Drugą z wymienionych gastronomicznych miejsc jest restauracji jest Naturalnie Lodowaci. Lody są na tyle wspaniałym pomysłem, że można się ochłodzić. Organizm potrzebuje tego rodzaju deseru w gorące, wręcz upalne dni. Automatycznie ochłodzenie, przy owocowym smaku, połączonym z mlekiem.

Trzecia i ostatnia prezentacja naświetli Parole Del Gusto. Jak sama nazwa brzmi, to już można po niej domyśleć się, że jest to typowo włoska restauracja. W ofercie będą dania typowo włoskie, i że względu na lokalizacje w Polsce, połączenie z kuchnią Polską.

Top of the morning, afternoon, and evening, czyli śniadania, obiady i kolacje. Te trzy posiłki, za zazwyczaj są punktami szczytowymi w przeciągu dnia. One są najważniejsze, i tak jest ustawiony system. Śniadania powinny być ciepłe, lekkie, natomiast w południe ciepły obiad, i wieczorem, by niemieć złych snów o restauracji, lekkie wieczorne przekąski.

Niebiańskie podniebienie ukryte w pucharach lodowych, deserach

Ostatnie cztery lokale prezentują się w najlepszej odsłonie w TOP 10. Lokale, jak Mietówka Cafe, Delicja, Cukiernia Ania oraz Lodomania. Te punkty nastawione są na słodkie desery, ciasta, lodowe puchary, słodka bitą śmietanę oraz mrożoną kawę. Jednym słowem boskie podniebienie, afrodyzjak owoców, i sosów.

Oceń artykuł



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.