Gdzie Dobrze Jest Zjeść w Żywcu 2023 🏰🍽️🍻

lazania

Żywiec nazwa, która przypomina o Żywiecczyźnie trwającej od wielu kilka wieków. Miasto to znajduje się w kotlinie Żywieckiej, nad Jeziorem Żywieckim. I na tych terenach, jak w większości miast polskich osiedli się Celtowie. Przedstawimy dzisiaj najciekawsze restauracje w Bydgoszczy.

śniadanie

1. Joy

Jest to dość charakterystyczne miejsce z żywnością pochodzenia bengalskiego, co jest bardzo nietypowym rozwiązaniem jak na polskie warunki. W związku z tym stanowi ono naprawdę kapitalne urozmaicenie dla klasycznych, podawanych w większości lokali potraw.

2. Cafe Bistro „Regionalna”

Oferta restauracji skierowana jest głównie do osób, które chcą zjeść przede wszystkim szybko, smacznie i co najważniejsze tanio. W związku z tym bez problemu można złożyć zamówienie z dostawą do domu. Ceny także są dość atrakcyjne jak na dzisiejsze rynkowe warunki.

3. Krówka

Miejsce to tworzą pasjonaci, którzy weszli w posiadanie przepisu na prawdziwe szczęście. Jest to sekret przekazywany z pokolenia na pokolenia, którego strzegą powołani przez „Krówkę” Mistrzowie. Smak słodyczy powstałych w tym lokalu kojarzy się dosłownie każdemu gościowi z najlepszymi momentami jego całego życia.

4. STREFA. sushi & cocktail bar

Lokal cechuję klasyczna kuchnia azjatycka. Jego personel stawia na bezpośredni kontakt, a także stałą interakcją z dosłownie każdym gościem. Dzięki temu dość często mamy do czynienia ze zjawiskiem kiedy to sam menedżer „Strefy”, albo szef kuchni podchodzą osobiście do stolików i życzą udanego posiłku. Fantastyczna sprawa.

5. U Meresa

Jest to restauracja rodzinna założona pod koniec XX wieku, a dokładniej w 1997 roku. Ma ona zatem ponad 27 lat bogatego doświadczenia w serwowaniu swoim klientom przeróżnych dań. W związku z tym cieszy się ona nieposzatkowaną opinią wśród klientów.

6. Gawra

W lokalu znajdziemy głównie polskie wątki, a jego specjalnością niezaprzeczalnie jest tak zwana „Uczta pierogowa”. Na uznanie zasługuję ceny panujące w „Gawrze” bowiem za cały obiad będziemy musieli zapłacić jedynie 23 złote, a cena pysznego śniadania zaczyna się już od zaledwie 12 złotych.

7. Fabryka Smaku

Restauracja mieści się przy ulicy Handlowej 5. Personel wchodzący w skład zespołu oferującego swojego usługi w niej każdego dnia bacznie czuwa nad jakością serwowanych dań, oraz ponadto dba o komfort gości odwiedzających „Fabrykę Smaku”.

8. Bistro Pyszne Dania Regionu

W tym cudownym miejscu znajdziemy przede wszystkim pozycje wpisujące się w tradycyjną polską kuchnię. Na wyróżnienie zasługuję przede wszystkim naprawdę przepyszny schabowy. Co więcej do wszystkich dań możemy bez problemu zamówić smakowitą kawę, lub herbatę.

9. Parole del Gusto

Dość atrakcyjne położenie lokalu nakłania wielu spacerowiczów do skorzystania z jego nietuzinkowych usług. W zamian otrzymują oni nienaruszalną gwarancję rzetelnej obsługi, a także bogatego wyboru różnego rodzaju dań i potraw. A to wszystko w niezwykle przyjaznym i co najważniejsze gustownym wnętrzu.

10. Karczma Żywiecka

Kultowa karczma znajduję się w samym centrum majestatycznego Żywca. Powstała ona w 2004 roku i dzięki szczególnej atmosferze dość szybko zyskała sobie upodobanie u wielu smakoszy, nawet tych o najbardziej wyrafinowanych gustach kulinarnych. Warto podkreślić w tym miejscu fakt, iż knajpa została wykonana w dość charakterystycznym góralskim stylu.

3.7/5 - (liczba ocen: 4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.