Polska

Zwiedzanie Krakowa – miasto tysiąca lat pisanej historii

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem

Portal Kraków Zwiedzanie współpracuje z najbardziej kompetentnymi i uwielbianymi przez zwiedzających przewodnikami. Każdy z nich posiada licencję uzyskaną dzięki zdaniu bardzo trudnego egzaminu z wiedzy na temat historii i zabytków miasta. Licencja przewodnicka to jednak tylko podstawa.

Doskonale wiemy, że dobry przewodnik po Krakowie musi być nie tylko świetnie przygotowany merytorycznie, ale przede wszystkim urzekać słuchaczy swoim darem opowiadania i pasją. Tacy właśnie są Dominika, Ewa, Kuba, Marta, Paulina, Monika, Jadzia, Asia, Kasia i Weronika.

Wystarczy zajrzeć do naszego portfolio, aby zorientować się, że to prawdziwi eksperci od zadań specjalnych! Reprezentacja Anglii w piłce nożnej? Przedstawiciele brytyjskiej Izby Gmin? Ekipa pilotów z Filipin? Niezwykle ciekawskie przedszkolaki z Wrocławia? Rodzina Kowalskich z trójką pociech i dziadkiem?

Uwielbiamy poznawać nowych ludzi! Spotkanie z każdą grupą traktujemy z takim samym zaangażowaniem i uwagą, zawsze starając się dostosować program zwiedzania do Państwa zainteresowań, możliwości i potrzeb. Mamy szalone poczucie humoru, ale wiemy również, kiedy zachować powagę. W trakcie naszych wycieczek nie brak wzruszeń, momentów zachwytu i zadumy.

Przewodnik po Krakowie dla wymagających

Oferujemy Państwu zwiedzanie Krakowa nie tylko w języku polskim, ale również angielskim, niemieckim, szwedzkim, rosyjskim, francuskim, hiszpańskim i włoskim. Na naszych stronach znajdziecie Państwo mnóstwo tras zwiedzania Krakowa i okolic. Przygotowaliśmy specjalne propozycje dla grup szkolnych, pielgrzymów, rodzin, czy turystów, którzy mają bardzo mało czasu, aby poznać Kraków. Mogą Państwo z nami zwiedzić wszystkie atrakcje Grodu Kraka.

Nasi przewodnicy po Krakowie mają także uprawnienia do oprowadzania po krakowskich muzeach, w tym Podziemiach Rynku i Fabryce Schindlera. Kraków to za mało? Marzy się Państwu odpoczynek od miejskiego zgiełku? Zapraszamy również na wspólne wyprawy na przedmieścia oraz w bliższe i dalsze okolice Grodu Kraka! Cuda Tyńca, Ojcowskiego Parku Narodowego, Wieliczki, Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic czekają! Organizujemy również wyjazdy z przewodnikiem do Muzeum Auschwitz-Birkenau.

Czy zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem dużo kosztuje? Na to pytanie możemy odpowiedzieć zdecydowanym: nie! Cena usługi przewodnickiej Kraków Zwiedzanie wynosi już od 150 zł za grupę (niezależnie od liczby osób). Dodatkowo nasi pracownicy bezpłatnie pomogą Państwu w kwestiach organizacyjnych, takich jak: planowanie zwiedzania, transport, parking, rezerwacja biletów i posiłków na trasie.

Kraków Zwiedzanie to najbardziej przyjazne biuro przewodnickie, które pomoże Państwu w zorganizowaniu niezapomnianego pobytu w Krakowie – pełnego fantastycznych wrażeń, rozwijającego, a zarazem zupełnie beztroskiego! Przewodnik po Krakowie zaprasza na strunę internetową: https://krakowzwiedzanie.pl