Polska

5 Najlepszych Klubów i Dyskotek na Mazowieckiej w Warszawie

Warszawa to miasto, które nigdy nie zasypia. Niesamowicie urozmaicona oferta kulturalna, a także mnogość innych atrakcji sprawiają, że nie sposób się w tym mieście nudzić o żadnej porze dnia. Nie sposób tym bardziej narzekać na nudę w piątkowe czy sobotnie wieczory.

Warszawskie kluby cieszą się mianem jednych z najbardziej ekskluzywnych i najlepszych w Polsce. Ulica Mazowiecka liczy sobie raptem 200m. Na tej stosunkowo niewielkiej powierzchni znajduje się obecnie kilkanaście klubów, w których weekend w weekend odbywają się niezapomniane imprezy.

To klubowe zagłębie warszawskie przyciąga zarówno mieszkańców stolicy, jak i turystów, którzy pragną na własnej skórze przekonać się jak wygląda ulica, na której impreza to stan permanentny. Które z klubów na Mazowieckiej zasługują na największe zainteresowanie? Oto 5 wybranych propozycji, które warto wziąć pod uwagę.

1. Enklawa Art & Music Club

fot. fb.com/Enklawa

Enklawa Art & Music Club znajduje się przy Mazowieckiej 12. To bez wątpienia jeden z najlepszych klubów w okolicy, którego historia liczy sobie nieco ponad dwie dekady. W obecnej odsłonie zachwyca przede wszystkim nowoczesnym wystrojem, w którym elegancja świetnie przeplata się z unikatowym designem. To miejsce, w którym wysokie standardy są kwestią absolutnie priorytetową. Spotkamy się tutaj z niesamowicie dobrze wyszkoloną ekipą barmańską, która chętnie dzieli się swoimi autorskimi pomysłami. Zawsze można doświadczyć tutaj przyjemnej dla ucha muzyki klubowej, która z łatwością zachęca do tańców na parkiecie. Nie jest to jednak reguła, ponieważ Enklawa stawia na różnorodność, dlatego odnajdą się tutaj również entuzjaści najnowszych hitów muzycznych i klasyki. Warto dodać, że w Enklawie znajdziemy również luksusowe VIP room’y, które odznaczają się stylowym wnętrzem. To idealne przestrzenie dla osób, które cenią sobie prywatność i pełną swobodę w weekendowe wieczory. Enklawa to synonim najwyższej jakości usług. Zachwycająca dbałość o najdrobniejsze detale sprawia, że jest to miejsce, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

2. Tygmont Live Club

fot. fb.com/TygmontClub

Tygmont Live Club mieści się przy Mazowieckiej 6/8. To kolejne miejsce na legendatnej imprezowej ulicy, które warto odwiedzić. Odznacza się nowoczesnym wystrojem i oświetleniem najnowszej generacji. Goście mają do dyspozycji świetnie wyposażony bar oraz fantastycznych barmanów, którzy gotowi są na wszystko, by zadowolić wybredną klientelę. Klub jest dosyć obszerny, ale w weekendy niemal zawsze wypełniony po brzegi. O oprawę muzyczną dbają DJ-e, którzy oferują zróżnicowane brzmienia począwszy od house, a na R&B kończąc. Warto dodać, że i w tym klubie można zarezerwować elegancki VIP room, który znajduje się na pierwszym piętrze. Wystrój i klimat są dostosowywane do preferencji gości. Niezaprzeczalnym plusem jest fakt, że z VIP room’u można sprawnie przedostać się na parkiet.

3. BANK CLUB – THE BEST CLUB IN WARSAW

fot. fb.com/bankclubwarsaw

BANK CLUB – THE BEST CLUB IN WARSAW znajduje się przy Mazowieckiej 14. Niegdyś w tym miejscu znajdował się bank. Zachwycająca przestrzeń została urządzona w bardzo nowoczesnym stylu. Warto zwrócić uwagę na świetnie rozmieszczone oświetlenie, które nadaje całości niepowtarzalnego klimatu. Regularnie odbywają się tutaj występy cenionych artystów, pokazy taneczne i laserowe. Właściciele pragną dostarczać swoim klientom luksus, na który w ich mniemaniu zasługuje każdy, kto przekroczy próg Bank Clubu. Obsługa barmańska zasługuje na najwyższe słowo uznania. Podobnie jak cała reszta obsługi, która dba o najwyższe standardy. W miejscu, w którym niegdyś znajdował się skarbiec, obecnie znajduje się słynna Sala Blu. Warto wspomnieć, że Bank Club posiada również specjalną ofertę VIP, która sprawdzi się w przypadku imprez okolicznościowych, aczkolwiek nie tylko. W końcu nie trzeba większego pretekstu, by zapewnić sobie oraz bliskim odrobinę luksusu.

4. Room 13 Club

fot. fb.com/room13club | cotynato

Room 13 Club znajduje się przy Mazowieckiej 13 w pięknej zabytkowej kamienicy pochodzącej z XIX wieku. Właścicielom udało się w perfekcyjny sposób wkomponować nowoczesność, nie niszcząc jednocześnie pierwotnego charakteru tego wyjątkowego miejsca. Na słowo uznania zasługuje doskonałej jakości nagłośnienie oraz obecność nalepszych DJ-ów z okolicy. Goście mają do dyspozycji sporych rozmiarów parkiet oraz dwa niezależne bary, za którymi stoi niezwykle profesjonalna obsługa. To dobra wiadomość dla miłośników dobrze przygotowanych drinków oraz miłośników eksperymentalnych drinków autorskich. Nie należy również zapominać o strefie z wygodnymi lożami, w których można odpocząć po długuch chwilach spędzonych na parkiecie oraz o specjalnych VIP room’ach, które zapewniają maksymalny poziom prywatności.

5. SKETCH Nite

fot. fb.com/SketchNITE

Sketch Nite to prawdziwa legenda wśród klubów z Mazowieckiej. Znajduje się pod numerem 11A. To miejsce, które zachwyci każdego miłośnika dobrych i niezapomnianych imprez. Goście mają do dyspozycji trzy piętra, w tym zadaszone klimatyczne patio. W klubie znajduje się również rewelacyjne nagłośnienie oraz interaktywna instalacja oświetleniowa, która w dużym stopniu odpowiada za unikatowy klimat tego miejsca. Wystrój odznacza się eleganckim i neutralnym charakterem. Regularnie odbywają się tutaj tematyczne imprezy, a za oprawę muzyczną odowiadają najlepsi DJ-e w mieście. To bez wątpienia miejsce, które warto odwiedzić, poszukując w Warszawie lokalu oferującego niezapomniane noce.