10 Najlepszych Miejsc na Urodziny dla Dzieci w Radomiu

atrakcje dla dzieci radom

Radom może się pochwalić długą listą miejsc przyjaznych dla małych gości. Które z nich najlepiej sprawdzą się podczas przyjęcia urodzinowego? Oto 10 najlepszych miejsc w Radomiu, w których mali solenizanci i ich goście mogą liczyć na udaną zabawę.

1. TRICKORAMA Magia Iluzji

Przyjęcie urodzinowe z iluzjonistycznymi sztuczkami jako główną atrakcją? Kto chce skorzystać z takiej oferty, ten doceni ofertę TRICKORAMY. Na małych gości czeka tu wiele atrakcji, w tym ścieżka edukacyjna łącząca naukę z dobrą zabawą, oraz dwie sale urodzinowe, w których można zorganizować poczęstunek i spędzić czas w towarzystwie animatora.

2. Akademia robotyki LEGO

Klocki LEGO wciągają, a połączenie zabawy klockami z robotyką to wyjątkowa atrakcja dla kreatywnych dzieci. Efekt? Akademia robotyki LEGO to jego z najchętniej odwiedzanych przez dzieci miejsc w Radomiu oraz jedna z najlepszych propozycji na urodziny dla dziecka. Mali goście mogą tu liczyć na smaczny poczęstunek, wspólne wznoszenie konstrukcji z klocków oraz ich programowanie. Wszystko pod czujnym okiem instruktora, który skutecznie zachęca do zabawy.

3. Hula-Park. Centrum Zabaw dla dzieci

Hula-Park to wielki plac zabaw, który daje maluchom koło 100 m² powierzchni przeznaczonej na dobrą zabawę. Czekają to liczne drabinki i zjeżdżalnie, wieża wspinaczkowa z orlim gniazdem i tyrolka, mosty wiszące i inne niespodzianki. W takim centrum zabaw każda impreza będzie wspaniałym wydarzeniem – również ta urodzinowa. Mały solenizant może tu liczyć na wspaniały tort i liczne niespodzianki, dzięki którym zabawa w tym miejscu stanie się jeszcze ciekawsza.

4. Centrum Wspinaczkowe Grota

Centrum wspinaczkowe Grota to miejsce idealne dla każdego, kto chce aktywnie spędzić czas i odkryć magię wspinaczki. Z tutejszych ścianek mogą korzystać osoby posiadające już doświadczenie w tym sporcie, amatorzy, dorośli i dzieci. Dla każdego znajdzie się tu miejsce. A co z małymi solenizantami? Na nich czeka ciekawa oferta przyjęć urodzinowych, w czasie których maluchy mogą spróbować swych sił w bulderowni i na ściance wspinaczkowej. Wspinanie na czas, zabawy w przeciąganie liny i smaczny poczęstunek – oto oferta, z jakiej warto skorzystać w tym miejscu.

5. Kraina Marzeń

Kraina Marzeń to doskonałe miejsce dla dzieci lubiących dobrą zabawę (kuszące m.in. grami zręcznościowymi i zjeżdżalniami) , profesjonalni opiekunowie oraz restauracja, w której można odpocząć przy smacznym domowym posiłku. To również cztery sale urodzinowe, w których można zorganizować świetne przyjęcie dla dziecka i jego przyjaciół.

6. MINI KLUB

MINI KLUB w Radomiu to popularna sala zabaw, w której czekają liczne zjeżdżalnie, drabinki i baseny wypełnione piłeczkami. To również profesjonalna kadra i animatorzy, którzy świetnie zaopiekują się zarówno dzieckiem w czasie indywidualnej wizyty, jak i grupą dzieci biorących udział w przyjęciu urodzinowym. W jego trakcie dzieci mogą liczyć na świetną zabawę i grę tematyczną, słodki poczęstunek i atmosferę, dzięki której będą miło wspominać każdą minutę spędzoną w Mini Klubie.

7. Kręgielnia PLATINIUM

PLATINIUM to nowoczesna kręgielnia, kusząca bezpiecznymi miejscami do gry oraz bogatym asortymentem przekąsek dostępnych w barze. To również szeroka oferta dla tych, którzy chcą zorganizować oryginalną imprezę okolicznościową, np. urodziny dla dziecka. Torty, desery i pizza, owocowe soki i urodzinowy szampan, a do tego możliwość gry w kręgle – taka propozycja niejednemu maluchowi przypadnie do gustu.

8. Tik Tak Sala Zabaw Sala Urodzinowa

Tik Tak to połączenie sali zabaw z salą urodzinową, na której można zorganizować rewelacyjną imprezę. Smaczne przysmaki, świetne animacje oraz moc niespodzianek, które maluchy uwielbiają – oto recepta na udany bal, w których dzieli chętnie będą brały udział.

9. Rodzinne Centrum Rozrywki i Rozwoju Fantasmagoria

Fantasmagoria to sala zabaw oraz miejsce, w którym można zorganizować świetną imprezę (m.in. urodzinową). Dzięki doświadczonym animatorom każde dziecko spędzi tu czas w ciekawy sposób, a gry i zabawy pozwolą małym gościom spędzić czas w przyjemny i pożyteczny sposób.

10. MUR MUR Salonik urodzinowy

MUR MUR to kolejne miejsce w Radiomiu, w którym można zorganizować udane przyjęcie urodzinowe dla dziecka. Moc atrakcji, świetna zabawa, pyszny poczęstunek i przystępne ceny – wszystko to sprawia, że salonik MUR MUR cieszy się wielkim powodzeniem wśród rodziców organizujących kreatywne przyjęcia dla swych pociech.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.