5 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Lubinie

urodziny dla dzieci lubin

Lubin to miasto pełne skarbów, w którym nuda nikomu nie zagrozi. Na jakie atrakcje mogą tu liczyć dzieci, którym marzy się niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Oto 5 obiektów, które spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających jubilatów.

1. Akuku Sala Zabaw dla Dzieci

Akuku to kolorowa sala z ciekawymi konstrukcjami dla starszych dzieci oraz strefą dla maluchów, które mogą bawić się w basenie z piłkami lub na specjalnej trampolinie. To również dobre miejsce dla tych, którym marzy się udane przyjęcie urodzinowe dla dziecka. Jak to wygląda? Można tu skorzystać z kilku pakietów lub postawić na urodziny tematyczne (np. urodziny z dinozaurami lub koralikami przyjaźni).

2. Mrówka Centrum zabaw Lubin

Mrówka to kolejna sala zabaw w Lubinie, w której można zorganizować udane przyjęcie urodzinowe. Balony, zabawy przy muzyce, zajęcia z animatorami oraz poczęstunek przy odświętnie nakrytym stole – oto przykładowe  atrakcje, z jakich mogą tu skorzystać mali solenizanci.

3. Bajkowa Kraina

W Bajkowej Krainie nudzić się nie można – o tym wie niejedno dziecko z Lubina. Na jakie atrakcje mogą tu liczyć mali solenizanci? Na wizytę w leśnej zagrodzie, w której mieszkają m.in. kucyki i pawie, oraz na przejażdżkę na quadach. Dodatkowo goście mogą korzystać z salki, poczęstunku oraz takich atrakcji, jak małpi gaj czy zabawy z animatorami.

4. Park Trampolin JumpWorld Lubin

JumpWorld to ważne miejsce na mapie Lubina – szczególnie dla tych, których roznosi energia. W miejscu tym można uczestniczyć w ciekawych zajęciach sportowych, można też spędzać czas na beztroskiej zabawie. W JumpWorld można też zorganizować „Wyskakane Urodziny” – przyjęcie, podczas którego dzieci mogą skorzystać z poczęstunku, trampolin i zajęć z animatorami.

5. Kubusiowy Zakątek

Urodziny w Kubusiowym Zakątku to kolejna propozycja, z jakiej mogą skorzystać mali solenizanci z Lubina. Urodzinowy poczęstunek i piękna zastawa, zabawa z animatorem i malowanie buziek – oto przykładowe atrakcje, na jakie warto tu postawić. W tym miejscu maluchy mogą spędzić czas na świetnej zabawie, a ich rodzice mają pewność, że nad ich pociechami czuwa doświadczona kadra.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.