Polska

5 Najlepszych Miejsc na Urodziny dla Dzieci w Łomży 🎈

urodziny dla dzieci łomża

Organizacja urodzin dla dziecka w Łomży to możliwość skorzystania z wielu ciekawych miejsc. Dzięki temu można mieć pewność, że zarówno jubilat jak i jego goście będą się dobrze bawić i na długi czas będą mieli tą imprezę w pamięci.

1. Mrowisko – sala zabaw

Sala zabaw dla dzieci Mrowisko to idealne miejsce dla organizacji urodzin, zwłaszcza dla młodszych dzieci. Rodzice mogą skorzystać z gotowych pakietów lub też wybrać własne opcje organizacji urodzin swojego dziecka. Za dodatkową opłatą można również wynająć salę na wyłączność, wówczas jest pewność ze będą się na niej bawić wyłącznie goście danej imprezy.

2. Krokospoko

Krokospoko to przede wszystkim niezwykle duża powierzchnia, na której umieszczono bardzo wiele atrakcji dla dzieci. Ciekawe konstrukcje, takie jak małpi gaj czy zjeżdżalnie zapewniają zabawę na długi czas. W przypadku organizacji urodzin goście i jubilat mogą nie tylko korzystać ze wszystkich atrakcji, ale również organizowane są dla nich inne, równie ciekawe. Organizacja urodzin w tym miejscu to możliwość dopasowania gotowych pakietów do swoich oczekiwań. Rodzice mogą odpocząć, podczas gdy dziećmi zajmują się pracownicy sali zabaw.

3. Magiczny Świat

Magiczny Świat w Łomży to niezwykle interesująca sala zabaw. Z pewnością dobrze się będą tutaj bawić dzieci w każdym wieku, szczególnie jednak polecana jest dla młodszych pociech. Organizacja urodzin to dekorowanie kącika zgodnie z oczekiwaniami jubilata, a także bardzo wiele ciekawych i niepowtarzalnych atrakcji. Tort, piniata, poczęstunek czy odpowiednio dopasowane animacje – to tylko wycinek tego, co można znaleźć dla zainteresowanych imprezą urodzinową w magicznym Świecie.

4. Jump6

Jump6 to na pewno gwarancja niezapomnianej imprezy urodzinowej. Park trampolin oferuje podczas imprez urodzinowych 1,5 godzinną zabawę, czyli skakanie na trampolinach połączone z poczęstunkiem dla gości. Miejsce szczególnie polecane jest dla nieco starszych dzieci, które w salach zabaw nieco się już nudzą.

5. Park wodny MOSiR

Urodziny w parku wodnym? Czemu nie. A ściślej mówiąc, w specjalnie do tego przygotowanej salce urodzinowej, mieszczącej się Parku Wodnym. Znajduje się tam również sala zabaw, z której goście imprezy urodzinowej mogą korzystać podczas jej trwania. Bez problemu można również wynająć całą salę zabaw na wyłączność. Co więcej, można również przynieść własne przekąski czy wypieki, co dla wielu rodziców jest ważnym elementem.