10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Łodzi

Każde dziecko marzy o niezapomnianej imprezie urodzinowej, którą spędzi w gronie swoich przyjaciół. Możesz zorganizować swojemu dziecku najlepsze urodziny. Poznaj nasze propozycje na idealne urodziny w Łodzi.

1.Kulkoland

Kulkoland to idealne miejsce na bajkowe urodziny dla twojego dziecka. Do swojej dyspozycji dzieci dostają dwie salki oraz wiele stref zabaw w kulkach, konstrukcjach wspinaczkowych, zjeżdżalniach oraz torach przeszkód. Jest to idealne miejsce dla aktywnych dzieciaków.

2. Uniwersytet slime

Jeśli twoje dziecko uwielbia chemię lub fizykę, lub po prostu uwielbia tworzyć gluto-postacie w ulubionym kolorze, to Uniwersytet slime jest idealnym miejscem na urodziny. Każde dziecko zabierze swojego stworka do domu. Nad całością wydarzenia czuwają animatorki-chemiczki, które wprowadzają dzieci w niezwykłą zabawę.

3. Wspinaczka na ściance

Dla aktywnych dzieci oraz tych lubiących rywalizację proponujemy ściankę wspinaczkową. Jest to niesamowita atrakcja dla dzieci, jak i dorosłych. Nad całością wydarzenia czuwają instruktorzy wspinaczki oraz animatorzy.

4. Jumpolandia

To kolejna propozycja dla aktywnych dzieci, które kochają ruch i aktywność fizyczną. Trampoliny, skoki do gąbkowego basenu, konkurs wsadów, przejścia po linie, zjazdy w donutach, a to wszystko to pod okiem doświadczonego instruktora.

5. Ufolandia

Ufolandia oferuje 6 tematycznych urodzin dla dzieci: Psi Patrol, Świnka Peppa, Ninjago, Star Wars, Pokemon oraz inne Urodziny Bajkowe. Jubilat oraz zaproszone dzieci mogą poczuć się jak w ulubionej bajce

6. Urodziny w ZOO

Jeśli twoje dziecko uwielbia zwierzęta, to idealnym miejscem na organizację imprezy urodzinowej będzie zoo. Podczas imprezy dzieci będą mogły zwiedzić cały ośrodek, nakarmić zwierzęta oraz pogłaskać alpaki, a to wszystko w przyjemniej atmosferze.

7. EXPERYMENTARIUM

Urodziny w Experymentarium dostarczą Twojemu dziecku niezapomnianych wspomnień! To świetna zabawa pod okiem profesjonalnych animatorów, którzy przeniosą się wraz z dziećmi do magicznego świata!

8. Lokalove

Urodziny w restauracji, to tylko w Lokalove! Jubilat może wybrać bajkowy świat, który będzie tematem przewodnim całej imprezy. Podczas całego spotkania dzieci i dorośli mogą korzystać ze strefy funfloor, a doświadczony animator zadba o świetną zabawę.

9. AlfaLaser

Jeśli twoje dziecko uwielbia gry zespołowe oraz rywalizację to proponujemy imprezę urodzinową w AlfaLaser. Doświadczeni animatorzy zapewnią odpowiednie bezpieczeństwo oraz zachęcą dzieci do udanej zabawy.

10. Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt

Wybierz dla swojego dziecka tematyczne urodziny, które zachwycą dzieci, jak i rodziców. Możesz wybrać urodziny bajkowe, aktywne lub ninja. Zaplanuj urodziny zgodnie z marzeniami twojego dziecka.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.