5 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Lesznie

urodziny dla dzieci leszno

Leszno to miejsce, w którym bez większych problemów można znaleźć miejsce na organizację urodzin dla dziecka w każdym wieku. Dzięki temu można mieć pewność, że impreza będzie niezapomniana zarówno dla jubilata jak dla gości.

1. Bajkolandia

Bajkolandia w Lesznie to miejsce odpowiednie na organizacje urodzin, zwłaszcza dla młodszych dzieci. Ciekawie urządzona sala zabaw, w której można znaleźć zjeżdżalnie, tory przeszkód i baseny z kulkami są bezpieczne i zapewniają wspaniałą zabawę. W przypadku organizacji urodzin impreza odbywa się w oddzielnej salce, na której dzieci mogą liczyć na poczęstunek. Rodzice zaś bez problemu mogą odpocząć przy kawie.

2. Euro Jump

Euro Jump w Lesznie to park trampolin, doskonale nadający się również jako miejsce do zorganizowania imprezy urodzinowej, zwłaszcza starszym dzieciom. Imprezy urodzinowe to zabawa, trwająca dwie godziny, podczas której uczestnicy nie tylko korzystają z trampolin, ale również z poczęstunku w oddzielnej salce. Wykwalifikowana opieka i ciekawe atrakcje zapewniają niezapomniane wrażenia.

3. Kinderplaneta

Kinderplaneta to miejsce, zapewniające atrakcje dla dzieci  w różnym wieku. Dlatego zarówno młodsze, jak i starsze dzieci znajdą dla siebie tutaj coś interesującego. Chcąc zorganizować urodziny w tym miejscu, można mieć pewność, że dzieci nie będą się nudzić. Baseny z kulkami czy działka pneumatyczne dla starszych dzieci to tylko niewielka część atrakcji, jakie można tam znaleźć.

4. WMB Zaczarowany Świat

Rodzinne Centrum Rozrywki WMB to miejsce, w którym bez problemu można znaleźć atrakcje dla każdego. Jedną z nich jest sala zabaw Zaczarowany Świat, w której bez problemu można zorganizować imprezę urodzinową dla dziecka. Mini park linowy czy baseny z kulkami oraz wiele innych atrakcji umilą każde urodziny. Rodzice bez problemu mogą wybrać atrakcje dla swojego dziecka i jego gości.

5. Zatoka Przygód

Zatoka Przygód to miejsce, w którym można zorganizować dzieciom ciekawe, tematyczne urodziny. Centrum Kreatywnej Zabawy sprawi, że każde dziecko będzie zadowolone z imprezy i jej przebiegu. W zależności od wybranej tematyki, organizowane są zabawy i warsztaty, jak na przykład tworzenie świec czy turniej gier. Dzięki temu można tak urządzić imprezę urodzinową zarówno małego dziecka, jak i nastolatka.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.