10 Najlepszych Miejsc na Urodziny dla Dzieci w Katowicach

urodziny dla dzieci katowice

Zorganizowanie ciekawego przyjęcia urodzinowego dla kilkulatka nie jest prostym zadaniem. Dzieci lubią niespodzianki i dobrą zabawę w towarzystwie rówieśników, a im większą kreatywnością popiszą się organizatorzy zabawy urodzinowej, tym lepiej. Gdzie można zorganizować udane przyjęcie dla małych solenizantów w Katowicach?

1. Kids’ Kitchen — akademia gotowania dla dzieci

Kids’ Kitchen to miejsce, w którym mali miłośnicy dobrego jedzenia mogą brać udział w warsztatach kulinarnych. Jest to również miejsce, w którym można urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe. W trakcie takiej imprezy solenizant i goście koncentrują się na przyrządzaniu pysznych dań, w czym pomaga im animator. W ten sposób dobra zabawa i nauka łączą się ze sobą, a dzieci spędzają wspólnie czas w ciekawy sposób.

2. Bajka Pana Kleksa

Bajka Pana Kleksa to miejsce inspirowane twórczością Jana Brzechwy, który do dziś bawi i uczy. Goście mogą tu spędzić czas  w Krainie Szpaka Mateusza, mogą się też wybrać na Planetę Fantazja lub do Królestwa Bajdocji. A kto chce, ten może zorganizować tu udaną imprezę urodzinową dla dzieci. Czekają aż 4 scenariusze (m.in. gra w EKO podchody lub podbój kosmosu), zabawę z animatorem i poczęstunek w sali urodzinowej.

3. CYBERMAGIA Centrum Rozrywki VR

Konsole do gier, symulatory i zabawy karaoke – oto oferta CYBERMAGI, z której skorzystać może każdy. W tym wyjątkowym centrum rozrywki można też organizować ciekawe imprezy, m.in. urodziny dla dzieci. W ich trakcie mali goście mogą odpocząć przy torcie i przekąskach, mogą też brać udział w niezwykłych przygodach. Lot w kosmos? Przejażdżka szybkim samochodem? W tym miejscu wszystko jest możliwe!

4. Centrum Rozrywki Guliwer

Centrum Rozrywki Guliwer to bardzo dobre miejsce na urodziny dla małych miłośników przygód. Na gości czeka tu aż 8 tematów przewodnich, przekąski i dodatkowe atrakcje (zabawy z animatorem, tatuaże czy zabawy balonami). Jaki motyw przewodni można wybrać? Dla najmłodszych dobrym rozwiązaniem jest „Psi Patrol”, dla nieco starszych dzieci – „Pirat party” lub „Kraina lodu”.

5.Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt

Bajkowy Labirynt to przestrzeń, na której najważniejsza jest zabawa. Wśród wielu ofert, którymi przyciąga to centrum rozrywki, znalazły się też przyjęcia urodzinowe. Trzy zestawy menu, możliwość wyboru scenariusza zabawy i zadań, które dzieci będą wykonywać pod czujnym okiem animatora – oto najprostsza recepta na udaną imprezę.

6. Kraina Czarów

Urodziny w Krainie Czarów to smaczne przekąski, tort lodowy i pizza. To również ciekawe zajęcia, realizowane przez animatorów według wybranego scenariusza (np. Urodziny Bajkowe, Urodziny Alicji/Kapelusznika lub urodziny eksperymentalne). Można też korzystać z dodatkowych atrakcji, m.in. tatuaży z brokatu lub malowania twarzy.

7. KOKO Planeta Łobuziaków

KOKO Planeta Łobuziaków to miejsce dla tych dzieci, które na brak energii nie mogą narzekać. Liczne zjeżdżalnie, trampoliny i tory przeszkód sprawią, że każdy maluch będzie mógł się tu wyszaleć do woli. A co z urodzinami? Cieszą się one dużym powodzeniem. W ofercie czekają trzy zestawy menu oraz dodatkowe atrakcje: animator, skręcanie balonów lub malowanie buziek.

8. Sala zabaw Nibylandia

Nibylandia przyciąga basenami z piłeczkami, zjeżdżalniami i drabinkami.  Ta sala zabaw jest też jednym z ciekawszych miejsc dla małych solenizantów, dla których w dniu urodzin najważniejsza jest dobra zabawa z rówieśnikami. Można korzystać z opieki animatora, można brać udział w malowaniu buziek lub zabawach z balonami. A co z menu? Do wyboru są dwie opcje (Zestaw Małego Smakosza lub Zestaw Zgodny z Naturą).

9. 1000 Klocków Centrum Kreatywności

1000 Klocków to sala zabaw, w której najważniejsze są klocki. W tym miejscu mali goście mogą codziennie spędzać czas na świetnej zabawie, mogą też korzystać z dodatkowych ofert, m.in. z organizacji imprez urodzinowych. Dlaczego warto postawić na to miejsce? M.in. ze względu na doświadczonych animatorów posiadających stosowne certyfikaty, dzięki którym zabawa klockami LEGO będzie jeszcze ciekawsza. Smaczny poczęstunek dla dzieci, kawiarnia dla rodziców oraz liczne konkursy – oto najważniejsze atrakcje, z jakich można skorzystać w tym miejscu.

10. MONKEYLANDIA

MONKEYLANDIA to kolejna sala zabaw w Katowicach, w której można zorganizować udane przyjęcie urodzinowe dla dzieci. Goście mogą tu korzystać z przekąsek (w ofercie m.in. paluszki, żelki, chipsy), owoców i soków, mogą też liczyć na profesjonalną opiekę animatora. Imprezę urodzinową można poszerzyć o dodatkowe atrakcje, np. malowanie twarzy czy występ iluzjonisty. Wybór jest szeroki, zatem dla każdego dziecka znajdzie się tu coś ciekawego.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.