10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Kaliszu

urodziny dla dziecka legnica urodziny dla dzieci kalisz

Dzień urodzin to data, na którą dzieci czekają z niecierpliwością. Warto zadbać o atrakcje, aby świętować tak ważne wydarzenie. Poniżej znajdziesz kilka miejsc w Kaliszu, które sprawdzą się doskonale zarówno w dniu urodzin dziecka, jak i na co dzień.

Najlepsze miejsca na urodziny dla dzieci w Kaliszu

Kalisz to miasto oferujące wspaniałą rozrywkę dla osób w różnym wieku. Dla najmłodszych można znaleźć tutaj wiele świetnych atrakcji. Jeśli chodzi o świętowanie urodzin, warto polecić:

1. Centrum Rozrywki dla Dzieci „Akwarium”

Aby skorzystać z atrakcji tego wyjątkowego miejsca, trzeba udać się pod adres: Chopina 23. W cenie biletu wejściowego można skorzystać z ping-ponga, cymbergaja, play station, piłkarzyków, a także trampolin. Śmiało można powiedzieć, że opcji jest wiele. Ciekawą propozycją są imprezy w plenerze. Ta oferta obejmuje zabawę z klaunem, co dla wielu maluchów będzie świetną rozrywką.

2. Sala zabaw MEGAHITEK

Obiekt znajduje się przy ulicy Obozowej 30. Atrakcje są przeznaczone dla dzieci do 10 lat. Podczas przyjęcia urodzinowego do dyspozycji solenizanta, jego gości i rodziców pozostaje salka urodzinowa, na przyjęcie można torcik, owoce, napoje i wszystko to, co przyda się podczas świętowania.

3. Jump Planet

Aby skorzystać z atrakcji parku trampolin, należy udać się pod adres: Aleja Wojska Polskiego 9. Oferta urodzinowa zawiera 2 godziny zabawy, kolorową zastawę stołu, gry i zabawy z doświadczonym animatorem, zaproszenia dla gości, upominek dla solenizanta. Można skorzystać także z opcji dodatkowych takich jak piniata ze słodyczami, czy też modelowanie balonów. Szczegóły na temat oferty znajdziesz na stronie internetowej Jump Planet.

4. Paintball

Świetna atrakcja dla każdego, kto lubi czuć dreszczyk emocji, a ruch sprawia mu wiele radości. Obiekt jest zlokalizowany przy ulicy Wczasowej. Paintball dla dzieci to oferta skierowana dla pociech w wieku od 7 do 12 lat. Warto wspomnieć, że gra jest bezpieczna i bezbolesna. Na miejscu można wypożyczyć potrzebne wyposażenie, a więc nie trzeba martwić się o to, że dzieci nie mają markerów, masek czy mundurów.

5. Uciechowo

Pokazy ledowe, warsztaty twórcze, malowanie twarzy, czy też zabawy z doświadczonym animatorem to tylko niektóre opcje dostępne w ofercie. Obiekt znajduje się przy ulicy Fabrycznej 16A. Warto umieścić ten punkt na liście miejsc do odwiedzenia w urodziny szczególnie wówczas, gdy stawia się na rozwój artystyczny dziecka. Uciechowo ma pozytywne opinie wśród rodziców.

6. Park Rozrywki Rodzinnej

Obiekt mieści się przy ulicy Księżnej Jolanty 41. Dmuchańce, rozwijające zabawki, czy też kino dla najmłodszych to najciekawsze opcje dostępne w tym miejscu. W Parku Rodzinnej Rozrywki poczują się dobrze pociechy w różnym wieku. Poza domkiem dla lalek, automatami i małpim gajem dużym zainteresowaniem cieszy się także malowanie buziek i brokatowe tatuaże.

7. Park LiNovy

Tutaj spodoba się każdemu, kto lubi pokonywać własne słabości i docenia ruch na świeżym powietrzu. Zabawa w tym miejscu to nie tylko dobra rozrywka, ale także szansa na zapomnienie o codzienności i relaks. Na stronie internetowej obiektu możesz znaleźć opis poszczególnych tras. Dostępne są tutaj także atrakcje takie jak trampoliny oraz strzelnica (bezpieczny łuk). Aby skorzystać z atrakcji tego miejsca, trzeba udać się pod adres: wał Jana Matejki.

8. Aquapark

Wodne zabawy to świetna rozrywka, dzięki której każdy mały człowiek może przekonać się, że solidna dawka ruchu to przyjemność. Aquapark jest zlokalizowany przy ulicy Sportowej 10. Poza basenem, zjeżdżalniami, gejzerami powietrznymi i rwącą rzeką w obiekcie znajduje się także kręgielnia i lodowisko. Śmiało można powiedzieć, że jest to dobre miejsce na miłe spędzenie czasu w urodziny niezależnie od pory roku i pogody.

9. Kartteam

Aby skorzystać z atrakcji tego miejsca, trzeba udać się pod adres: Aleja Wojska Polskiego 174. Karting to świetna rozrywka, która pozwala przekonać się, że kierowanie pojazdem nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Zabawa połączona z nauką? Jeśli Ci na tym zależy, Kartteam to miejsce, które warto odwiedzać regularnie, a nie tylko w dniu urodzin.

10. Park Miejski

Miejsce godne polecenia, jeśli szukasz prostego i jednocześnie skutecznego sposobu na ciekawą rozrywkę dla dzieci w różnym wieku. Przy wejściu znajduje się piękna fontanna, niedaleko jest także dobrze wyposażony plac dla dzieci. Wystarczy trochę kreatywności dorosłych, aby dzieci mogły spędzić czas w atrakcyjny sposób.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.