10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Jeleniej Górze

urodziny dla dzieci jelenia gora

Urodziny dziecka to niewątpliwie ważne wydarzenie, warto więc zadbać o ciekawe atrakcje w tym dniu. Jelenia Góra oferuje wiele możliwości. Poniżej znajdziesz opis tych najlepszych.

Najlepsze miejsce na urodziny dla dzieci w Jeleniej Górze

Co robić w urodziny dziecka? W Jeleniej Górze jest wiele świetnych atrakcji. Oto najlepsze:

1. Fun Park

Aby skorzystać z atrakcji tego miejsca, trzeba udać się pod adres: Podwale 25. Oferta urodzinowa zawiera 2 godziny zabawy w sali, salkę urodzinową na wyłączność, zaproszenia dla gości, kolorową zastawę, popcorn dla każdego gościa, urodzinową niespodziankę dla solenizanta. Warto wspomnieć, że solenizant ma wejście gratis. Więcej szczegółów na temat oferty znajdziesz na stronie internetowej sali zabaw.

2. Centrum rozrywki – kids CLUB

Obiekt mieści się przy ulicy Jana III Sobieskiego 23. Jest to największe centrum rozrywki, sala zabaw i bawialnia w okolicy. Wnętrze jest wyposażone w taki sposób, aby każdy mały fan dobrej zabawy mógł znaleźć coś dla siebie. Zabawy organizowane w dniu urodzin także są różnorodne. Dużą zaletą jest to, że nie tylko bawią, ale także uczą.

3. Bricks4kidz

Oferta z zajęciami Lego dla maluchów. Aby skorzystać z atrakcji tego miejsca, należy udać się pod adres: Kiepury 47A. Warto zaproponować to miejsce solenizantowi i jego gościom, jeśli zależy Ci na ciekawej zabawie wspierającej rozwój. Dostępne są tutaj różne tematy urodzinowe. Lecimy w kosmos z bohaterami Star Wars, na tropie dinozaurów, Ahoj Piraci, czy też Zostań Lego mistrzem to tylko niektóre z wielu opcji. Więcej informacji na temat oferty urodzinowej znajdziesz na stronie internetowej Bricks4kidz.

4. Time Gates – Bramy Czasu

To świetna opcja dla każdego fana nietypowych i jednocześnie interesujących atrakcji. Bramy Czasu znajdują się przy ulicy Chełmońskiego 3. Przebywając w tym miejscu, dzieci dowiedzą się, że nauka może być ciekawa, poznają historie legend Karkonoskich i nie tylko. Podróż w czasie i przestrzeni? Tak, to możliwe. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej obiektu. To miejsce może być jedną z wielu atrakcji urodzinowych lub stanowić główny punkt planu.

5. Park Norweski w Jeleniej Górze

Warto się tutaj wybrać, jeśli chcesz zorganizować urodzinowe atrakcje na świeżym powietrzu. W tym przypadku liczy się pomysłowość rodziców. Można bowiem zaproponować dzieciom wiele ciekawych i jednocześnie rozwijających zabaw.

6. Termy Cieplickie

Aby skorzystać z atrakcji tego miejsca, trzeba udać się pod adres: Park zdrojowy 5. Jest tutaj huśtawka wodna, można skorzystać z hydromasażu, basenów termalnych, w przypadku których niezależnie od pory roku można wypłynąć na zewnątrz. Aquapark oferuje także możliwość wynajęcia toru do squasha. Można po prostu zabrać dzieci i pozwolić im korzystać z różnych atrakcji lub postawić na przyjęcie urodzinowe. Szczegóły dotyczące oferty urodzinowej znajdziesz na stronie internetowej Term. Przyjęcie można zorganizować dla dzieci w wieku od 4 do 15 lat.

7. Disco Wrotki

Aby skorzystać z atrakcji tego miejsca, należy udać się pod adres: Osiedle Robotnicze 38. Może spodobać się tutaj nie tylko fanom jazdy na wrotkach, ale także każdemu, kto lubi spędzać czas aktywnie. Jeśli chodzi o ofertę urodzinową, dostępne są różne opcje. Informacje na ten temat znajdziesz na stronie internetowej Disco Wrotki.

8. DINOPARK

Znajduje się w Szklarskiej Porębie i zdecydowanie warto dojechać tutaj z Jeleniej Góry. Rekonstrukcje kilkudziesięciu naturalnej wielkości dinozaurów to niejedyna atrakcja tego miejsca. Znajduje się tutaj także kino 6D, plac gier, linowe tory przeszkód, tyrolki i wiele innych obiektów gwarantujących świetną zabawę na długie godziny.

9. Papugarnia Śnieżka

Obiekt znajduje się w Karpaczu i warto dojechać w to miejsce z Jeleniej Góry. Można obserwować tutaj wiele pięknych okazów, a papugi są przyzwyczajone do towarzystwa ludzi. Pamiętaj, aby przed wejściem na teren obiektu, upewnić się, że dzieci wiedzą, jak należy zachowywać się w towarzystwie ptaków.

10. Park miniatur

Kolejne miejsce poza Jelenią Górą. Park miniatur znajduje się w Kowarach, a dojazd samochodem zajmie około 24 minuty.

Czytaj dalej: Restauracje w Jeleniej Górze

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.