10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Grudziądzu

urodziny dla dzieci grudziądz

Szukasz sposobu na atrakcyjne spędzenie czasu w dniu urodzin swojej pociechy? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. Poniżej znajdziesz opis 10 miejsc w Grudziądzu, które oferują wiele ciekawych atrakcji dla dzieci w różnym wieku.

Najlepsze miejsca na urodziny dla dzieci w Grudziądzu

Dzień urodzin dziecka to wyjątkowe wydarzenie, warto więc zadbać o ciekawe dla malucha atrakcje. Oto 10 miejsc w Grudziądzu zapewniających świetną rozrywkę:

1. Mega Hopland

Centrum rozrywki dla dzieci i młodzieży, znajduje się przy ulicy Śniadeckich 86. Dostępne są tutaj atrakcje takie jak małpi gaj, labirynt luster. Oferta urodzinowa zawiera zabawy z doświadczonym animatorem, bańki mydlane, postacie bajkowe, malowanie buziek/warkoczyki. Szczegóły znajdziesz na stronie internetowej obiektu.

2. Galaktyka

Centrum Zabaw zlokalizowane przy ulicy Józefa Włodka 16. Dzieci mogą skorzystać tutaj z wielu ciekawych atrakcji jak na przykład 3-poziomowy plac zabaw, ścianka wspinaczkowa, dostępna jest także specjalna strefa Maluszka. Coś dla siebie znajdą tutaj pociechy w wieku od 1 do 15 lat. Dużą zaletą jest zabawa bez ograniczeń czasowych oraz możliwość wyjścia i powrotu tego samego dnia.

3. Centrum Rozrywki Extreme

Aby skorzystać z atrakcji tego miejsca, należy udać się pod adres: Droga Kurpiowska 33. Dmuchańce, papugarnia, bubble balls, a może paintball? Oferta jest tak różnorodna, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Więcej szczegółów na temat oferty tego obiektu znajdziesz na stronie internetowej Centrum Rozrywki Extreme na Facebook’u.

4. Kansas City – Miasteczko Westernowe

Obiekt mieści się przy ulicy Południowej. Jedną z największych atrakcji Miasteczka Westernowego są pokazy, w których bierze udział wiele osób i koni. Warto wspomnieć także o efektach pirotechnicznych. Kolejne atrakcje godne polecenia to zoo, Lunapark, Kraina Bajek. Jest to najstarsze i największe Miasteczko Westernowe w Polsce.

5. RAD BOWLING

Kręgielnia znajduje się przy ulicy Chełmińskiej 144. Gra w kręgle to prosty i jednocześnie skuteczny sposób na miłe spędzenie czasu w urodziny. Dostępnych jest tutaj aż 8 torów z czego 4 są przystosowane specjalnie dla dzieci. W ofercie urodzinowej jest także smaczny tort, owoce, przekąski, napoje, desery lodowe oraz zaproszenia urodzinowe dla gości.

6. Alfa Centrum

Znajduje się tutaj kino oferujące repertuar dla dzieci w różnym wieku. Alfa Centrum jest zlokalizowane przy ulicy Chełmińskiej 4. Seans może być głównym punktem spotkania urodzinowego lub jednym z wielu zawartych w planie. Aktualny repertuar znajdziesz na stronie internetowej kina Helios. W Centrum dostępny jest także dobrze wyposażony plac zabaw dla dzieci, warto sprawdzić także cykliczne imprezy i wystawy.

7. Ogród Botaniczny

Znajduje się przy ulicy Bema. To świetne miejsce na spacer z zabawą. Można na przykład poszukać wcześniej ukryte skarby, pobawić się w różne zgadywanki lub poszukać inspiracji, a następnie stworzyć prace artystyczne. Możliwości jest wiele. Ciekawe pomysły znajdziesz na blogach tematycznych. Warto postawić na aktywności, które będą nie tylko świetną rozrywką, ale także szansą na ćwiczenie ważnych umiejętności.

8. Park Miejsko-Leśny im. Piotra Janowskiego

Sprawdzi się bardzo dobrze, jeśli chcesz postawić na aktywności na świeżym powietrzu. Jedną z największych atrakcji tego miejsca jest stadion żużlowy. Obiekt znajduje się przy ulicy Generała Józefa Hallera 4. Obiekt może pomieścić aż 8000 widzów.

9. Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne im. Mikołaja Kopernika

Zlokalizowane przy ulicy Alfonsa Hoffmanna 1/7. Dostępne są tutaj różne seanse jak na przykład „Opowieść o gwiazdach i gwiazdozbiorach”, „Odległe światy, czy też „Polowanie na ciemną materię”. Opis seansów możesz znaleźć na stronie internetowej Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika w Grudziądzu.

10. Geotermia

Można skorzystać tutaj z 4 basenów solankowych, są przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jest tutaj także specjalny brodzik dla dzieci, jacuzzi, basen zewnętrzny. Obiekt znajduje się przy ulicy Warszawskiej 36. To miejsce sprawdzi się bardzo dobrze, jeśli chcesz zadbać o porządną dawkę relaksu dla dzieci i rodziców.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.