10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

urodziny dla dzieci gorzow wielkopolski

Organizacja przyjęć urodzinowych nie jest zadaniem prostym, szczególnie w chwili, gdy solenizant ma kilka lat i chce zrobić wrażenie na swoich rówieśnikach. Z jakiego wsparcia można skorzystać? Gdzie w Gorzowie Wielkopolskim można zorganizować udane przyjęcie urodzinowe dla dzieci?

1. Arkadia Kraina Zabawy

Arkadia to magiczna kraina, w której najważniejsza jest dobra zabawa. Sala ta mieści się w Centrum Handlowym Panorama, a jej goście mogą korzystać z opieki animatorów, klocków, licznych zabawek i dmuchanych zjeżdżalni. Czekaja tu również dwie sale urodzinowe, w których można zorganizować przyjęcie dla dziecka i jego przyjaciół.

2. Askalandia Sala Zabaw dla Dzieci

Askalandia to sala zabaw, w której aktywne maluchy nudzić się nie będą. Kto odwiedzi to miejsce, ten będzie mógł skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, trampolin oraz basenów wypełnionych piłeczkami. Czekają tu również Małpi Gaj i dmuchane zjeżdżalnie, kolorowe autka oraz tunele, których pokonanie może być sporym wyzwaniem dla małych gości. Czekają też sale urodzinowe, w których można przygotować poczęstunek dla dzieci oraz zapewnić im dobrą zabawę z animatorem.

3. Fun Jump Gorzów

Urodziny w parkach trampolin to popularne oferty dla dzieci, które lubią spędzać czas w ruchu. W Gorzowie Wielkopolskim dobrym miejscem na takie przyjęcie urodzinowe jest Fun Jump – miejsce kuszące nie tylko trampolinami. Czeka tu również ścianka wspinaczkowa i park linowy z tyrolką, czekają też sale urodzinowe, w której dzieci po wspólnej zabawie mogą odpocząć przy stole pełnym przekąsek.

4. TMA Zone

TMA Zone to miejsce wymarzone dla fanów gier terenowych, szczególnie tych o militarnym i strategicznym charakterze. Można tu wybrać jeden z kilku scenariuszy gry laserowej, dzięki czemu uczestnicy zabawy mogą się zmierzyć z obroną fortecy lub grupą terrorystów. Gry takie mogą stać się idealną propozycją dla nastolatków, którzy chcą swoje urodziny spędzić w nietypowy sposób.

5. Juniorlab

Gdzie można zorganizować przyjęcie urodzinowe dla małego odkrywcy? W laboratoriach, w których można odkrywać tajniki robotyki i programowania. W Gorzowie Wielkopolskim takim miejscem jest Juniorlab – miejsce kuszące warsztatami, w których mogą brać udział dzieci od 6 roku życia. Przyjęcie urodzinowe z robotyką LEGO oraz w MINECRAFT to dwie godziny dobrej zabawy. Podczas przyjęcia dzieci spędzają czas w kreatywny sposób, mogą też korzystać z soków i przekąsek. Nad wszystkim czuwa doświadczony opiekun, który dostosowuje poziom zadań do wieku i możliwości uczestników imprezy.

6. Ścianka wspinaczkowa 7c+

Ścianka wspinaczkowa 7c+ to kolejne miejsce dla tych dzieci, którym marzy się oryginalne przyjęcie urodzinowe. Z jakich atrakcji można skorzystać w tym miejscu? Kusi Strefa FUN z prostymi trasami, których pokonanie łączy się z dobrą zabawą, kusi bulderownia i licznymi trasami dla początkujących. Nie brak też ścianek dla zaawansowanych, zatem dla każdego uczestnika zabawy znajdzie się tu odpowiednia propozycja.

7. Bowling Słowianka

Bowling Słowianka to popularna kręgielnia w Gorzowie Wielkopolskim, w której maluchy mogą odkrywać tajniki gry w kręgle zarówno podczas wizyty z rodzicami, jak i w trakcie imprezy urodzinowej. Specjalne kule i tory dla dzieci, pyszne przekąski i opieka instruktorów – oto przepis na udaną imprezę na kręgielni.

8. Open The Lock

Open The Lock to miejsce idealne dla nastoletnich solenizantów, którym marzą się urodziny w pokoju pełnym zagadek. Z jakimi wyzwaniami może się zmierzyć jubilat i jego przyjaciele? Na rozwiązanie czeka m.in. „Tajemnica Egipskich Bogów”, sporo zagadek kryje też „Opuszczona Piwnica”. Możliwości jest sporo, zatem każdy znajdzie dobry pomysł na urodzinową grę.

9. Centrum Zabawy i Relaksu dla Rodzin Malinowa Chatka

Malinowa Chatka to przytulna bawialnia oraz liczne warsztaty, dzięki którym dzieci mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania. To również sale urodzinowe, w których można przygotować poczęstunek dla dzieci oraz zorganizować im zabawę z licznymi atrakcjami.

10. Acapulco

Acapulco to sala zabaw mieszcząca się na terenie galerii NoVa Park. Co ją wyróżnia? Inspiracja hawajskim klimatem, szeroki wybór atrakcji dla małych dzieci oraz możliwość skorzystania z trampolin. Na małych solenizantów czekają tu trzy sale urodzinowe, w których można urządzić przyjęcie z dobrą muzyką, pysznymi przekąskami i egzotycznymi owocami.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.