Ciekawostki

11 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Gdyni 🧒

urodziny dla dzieci gdynia

Urodziny dziecka to zawsze bardzo ważne wydarzenie. Warto zadbać o to, aby ten wyjątkowy dzień był pełen niezapomnianych atrakcji. Jeśli szukasz dobrego miejsca na urodziny dla dziecka w Gdyni, jesteś w dobrym miejscu. W kolejnych akapitach znajdziesz kilka najlepszych propozycji, z których niewątpliwie warto skorzystać.

Najlepsze miejsca na urodziny dla dzieci w Gdyni

Gdynia to niewątpliwie miasto pełne atrakcji dla każdego. Jeśli chodzi o organizację ciekawych urodzin pełnych przygód dla dzieci, wybór jest naprawdę imponujący. Oto najlepsze miejsca na urodziny dla dzieci w Gdyni i okolicy:

1. Zwierzaki Nad Potokiem – dzieci zobaczą zwierzątka, które będą mogły nakarmić i głaskać. Terem mini zoo ma 3 hektary. Można otrzymać teren na wyłączność, kiedy mini zoo jest zamknięte lub zorganizować urodzinki w godzinach otwarcia mini zoo pod zarezerwowaną wcześniej wiatą. Można korzystać z ogniska i dostępna jest jazda na kucyku dla dzieci. Na życzenie otrzymujemy termos z gorącą z wodą, by zrobić herbatę i kawę. Na miejscu są również 2 place zabaw.

2. EduFun. Centrum Interaktywnej Edukacji – czyli coś dla tych, którzy lubią bawić się, a jednocześnie uczyć. Wystarczy dopasować temat, wybrać poczęstunek, dobrać dodatkowe atrakcje i zarezerwować imprezę. Pirackie odkrycia, kolorowe laboratorium oraz kraina lodu to tylko niektóre z tematów imprez dla dzieci.

3. Jumpcity – doskonała opcja dla dzieci, które nie lubią siedzieć bezczynnie. Dostępność trzech pakietów urodzinowych sprawia, iż bez trudu można wybrać coś odpowiedniego dla swojego dziecka. Beztroska a jednocześnie bezpieczna zabawa? Jeśli zależy Ci na tych aspektach, Jumpcity to dobre miejsce na urodziny dla Twojego dziecka.

4. Edukido – kolejna opcja dla fanów nauki poprzez zabawę. W tym miejscu można zarezerwować imprezę urodzinową w stylu LEGO. Twoje dziecko na pewno nie zapomni takiego wydarzenia.

5. Kolibki, Adventure Park – w tym miejscu najlepiej będą bawić się dzieci, które lubią przygody i adrenalinę. Gra terenowa, zabawy animacyjne, musztra wojskowa i pokonywanie trasy parku linowego to doskonała zabawa.

6. Centrum U7 – to miejsce sprawdzi się doskonale, jeśli Twoja pociecha lubi grę w kręgle. Dwie godziny świetnej zabawy są tutaj gwarantowane, dodatkowo zwycięzcy otrzymują puchar oraz medale.

7. Strefa Zoltar – laserowa przygoda na polu do gry w klimacie zrujnowanego wojną miasta to nie lada atrakcja dla niejednego dziecka. Świetną opcją są także urodziny w strefie VR. Zapoznaj się z ofertą, a na pewno znajdziesz coś, co przypadnie do gustu Twojemu dziecku.

8. Bricks4kids – w tym miejscu dostępna jest duża baza tematów i modeli do budowania, która świetnie sprawdzi się w przypadku urodzinowej zabawy w stylu LEGO. Ogromną zaletą jest możliwość zorganizowania imprezy tematycznej.

9. Centrum Zabaw Filiko – świetne miejsce zarówno dla raczkujących maluchów, jak i starszych dzieci. Ciekawe przeszkody, basen z kulkami oraz zjeżdżalnia to atrakcje, które z pewnością spodobają się Twojemu dziecku oraz jego gościom.

10. Hala Piłkarska w Gdyni – doskonałe miejsce na zorganizowanie zabawy urodzinowej wówczas, gdy Twoje dziecko pasjonuje się piłką nożną oraz sportem. Moc ciekawych atrakcji sprawi, że Twoja pociecha na pewno nie zapomni takiej imprezy urodzinowej.

11. Chatka Małolatka, sala zabaw – kolejna propozycja dla małych fanów aktywności i ciekawych przygód. Ta sala zabawa oferuje wiele atrakcji takich jak kącik Małej Kuchareczki, skoczki, piłki dmuchane oraz basen z kolorowymi kulkami.

Wyjątkowe urodziny dla dziecka – zadbaj o organizację

Chociaż w Gdyni dostępnych jest wiele dobrych miejsc na urodziny dla dziecka, warto pamiętać, że te najlepsze cieszą się bardzo dużą popularnością. Jeśli chcesz zapewnić dziecku i jego gościom moc wyjątkowych atrakcji, musisz zadbać o dobrą organizację. Z ofertą w okolicy warto zapoznać się już na kilka miesięcy przed datą urodzin. Nie należy także zwlekać z kontaktem z obsługą wybranego miejsca, a także z rezerwacją. Jeśli masz jakieś pytania do obsługi wybranego miejsca, warto spisać je na kartce i zadać podczas rozmowy telefonicznej. Dobrym pomysłem jest także wysłanie odpowiedniego miejsca. Jeśli chcesz, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem, a urodziny były udane, zapoznaj się dokładnie z ofertą i zadbaj o dobrą organizację. Jeśli będziesz pamiętać o wszystkich zamieszczonych poradach w tym artykule, na pewno bez problemu zorganizujesz świetne i niezapomniane urodziny dla swojego dziecka. Pamiętaj, aby przy wyborze miejsca wziąć pod uwagę preferencje Twojej pociechy. Dzięki temu zyskasz pewność, że atrakcje się jej spodobają. Przed dokonaniem wyboru warto sprawdzić przynajmniej kilka dostępnych w okolicy opcji.