10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Bydgoszczy

urodziny dla dzieci bydgoszcz

Bydgoszcz jest jednym z tych miast, w których maluchom nuda nie zagrozi. Piękne parki, wspaniałe zoo i niezwykłe muzea – wszystko to sprawia, że maluchy mogą tu spędzić czas w przyjemny i pożyteczny sposób. Jakie atrakcje warto odwiedzić w Bydgoszczy? Które z nich sprawdzą się najlepiej jako miejsce organizacji urodzinowego przyjęcia dla dzieci?

1. Happy On — tematyczne urodziny i imprezy Bydgoszcz

Happy On to doskonałe miejsce na tematyczną imprezę urodzinową dla nastolatka. Piżama Party, urodzinowa impreza z Tok Tokiem w roli głównej lub przyjęcie stworzone z myślą o miłośnikach klocków – oto najpopularniejsze propozycje dla tych,  którym marzy się oryginalna impreza urodzinowa.

2. Family Park Bydgoszcz Centrum Zabaw Rodzinnych

Family Park to wspaniałe atrakcje dla dzieci w każdym wieku. Samochodziki, ściany do wspinaczki, kładki, trampoliny, równoważnie i zjeżdżalnie – to tylko część niespodzianek, dzięki którym można spędzić tu czas w przyjemny sposób. W parku familijnym czekają też ciekawe pakiety urodzinowe. Mali goście mogą tu realizować jeden z 12 scenariuszy (w towarzystwie animatora), uczestniczyć w grach i zabawach, a w przerwach delektować się smakiem pysznych przekąsek.

3. Park 17

Park 17 w Bydgoszczy to miejsce, w którym najważniejsze są trampoliny. Czekają tu również atrakcje dla młodszych dzieci (m.in. Małpi Gaj i baseny z piłkami), ścianki wspinaczkowe, laserowe labirynty i pokój zagadek, z którego wyjść mogą tylko osoby wykazujące się sprytem i kreatywnością. Urodziny wśród takich atrakcji to wspaniała przygoda, na którą warto postawić.

4. ROBOproject

ROBOproject to świetne miejsce dla małych inżynierów, których już teraz fascynuje tworzenie robotów i programowanie. W świecie dobrej zabawy i nauko można nie tylko poszerzać umiejętności dziecka, ale też uszczęśliwić je wyjątkowym przyjęciem urodzinowym. Uczestnicy takiej imprezy mogą spędzić czas na budowaniu niezwykłych konstrukcji z klocków LEGO, mogą też brać udział w eksperymentach i rozwiązywaniu zagadek.

5. LaserFight – Laserowypaintball

LaserFight to atrakcyjny punkt dla tych, których fascynuje laserowy paintball. Gęsta sieć labiryntów, industrialny klimat i moc specjalnych efektów sprawiają, że gra wciągnie każdego. Taka gra zespołowa może się stać główną atrakcją przyjęcia urodzinowego, podczas którego dzieci mogą uczestniczyć w ciekawych zabawach, a w przerwie delektować się smakiem przekąsek i urodzinowych ciast.

6. Jumpin Place

Jumpin Place to park trampolin, w których dzieci mogą rozładować nadmiar energii i miło spędzić czas w towarzystwie rówieśników. Na gości czekają tu również baseny z gąbkami i liczne gry, dzięki którym maluchy mogą miło spędzić czas pod czujnym okiem animatorów. Takie atrakcje sprawiają, że urodziny w parku trampolin to jedna z popularniejszych ofert, z jakich mali solenizanci mogą skorzystać w Bydgoszczy.

7. Mr Lock Escape Room Bydgoszcz

Ten pokój zagadek to miejsce, w którym każdy może zostać superbohaterem i uratować świat przed zagładą. Wspólna walka ze złem może się okazać idealnym pomysłem na urodziny dla dziecka, które chce ten dzień spędzić na wyjątkowych zabawach z przyjaciółmi. Scenariusz jest prosty – uczestnicy zabawy musza pokonać złoczyńcę, a ich bronią jest sprawny umysł.

8. Centrum Wspinaczkowe SPIDER

Centrum Wspinaczkowe SPIDER to rewelacyjne miejsce dla tych, którzy chcą spędzić urodziny na ściance. W tym miejscu można uczyć się chodzenia po linie, można też brać udział w kursie wspinaczkowym. Dzieci od 7 do 14 lat mogą tu również spędzić czas na imprezie urodzinowej, podczas której można wspinać się na ściance, bawić się w przeciąganie liny lub spędzać czas na wielkiej huśtawce.

9. Sala Zabaw PIKOBELO

PIKOBELO to kolorowy Małpi Gaj, liczne zjeżdżalnie oraz dostęp do ciekawych gier interaktywnych. To również urodzinowe sale, w których dzieci mogą spędzać czas na świetnej zabawie z animatorem. Wspólne ozdabianie masek i zabawy z balonami, malowanie buziek i gry zespołowe – takie zajęcia sprawiają, że przyjęcie urodzinowe każdemu maluchowi dostarczy niezapomnianych wrażeń.

10. Centrum Zabaw i Edukacji „Złoty Smoczek”

„Złoty Smoczek” to atrakcyjne miejsce dla maluchów, które powoli odkrywają świat. W tej sali zabaw można zorganizować wyjątkowe przyjęcie z takimi atrakcjami, jak dyskoteka, zabawy z animatorem czy malowanie twarzy.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.