Podróże

Titan walizki wyprzedaż!

Titan walizki

Globalizacja świata sprawiła, że coraz częściej podróżujemy. Potrzebujemy walizek, które sprawdzą się w podróży samolotem, pociągiem, autobusem czy autem. Oczywiście każda podróż jest wyjątkowa i wymaga odpowiedniego przygotowania. Jednym z etapów przygotowań do podróży jest wybór odpowiedniej walizki. jedną z bardziej znanych firm produkujących walizki jest titan. Firma ta jest obecna na rynku od 1983 roku.

Titan walizki

Firma Titan gwarantuje produkty zapewniające komfort podróży i zabezpieczenie przedmiotów przewożonych. Firma ta zapewnia stosowanie najwyższej jakości materiałów. Ich walizki dostępne są w różnych rozmiarach i w różnorodnej kolorystyce. Walizki Titan są dostępne w wersji dwu- i czterokołowej z praktyczną osią obrotową 360 stopni. Dzięki tym walizkom nasz bagaż jest bezpiecznie i łatwo transportowany, a dodatkowe zabezpieczenie w postaci zamków z szyfrowaniem TSA zapobiegnie kradzieży.

Titan walizki cena

Ceny kształtują się od 300zł do 1300zł.

Najpierw należy się zdecydować jaka walizka jes nam potrzebna. Czy to będzie walizka:

  • mała,
  • średnia
  • czy duża?

Mała walizka przydaje się do spakowania bagażu podręcznego i jest odpowiednia na krótką podróż. Są to zazwyczaj walizki o pojemności 30-40 l. Średnia walizka będzie przydatna w przypadku tygodniowych wakacji (pojemność do 70l). Natomiast walizki o pojemności powyżej 70l to już duże walizki. Walizki Titan zapewniają odporność na wszelkie wgniecenia i bezpieczeństwo transportu. Natomiast komfort podróżowania zapewniają kółka kauczukowe umieszczone w łożyskach.

Dobra walizka powinna mieć także odpowiedni dla nas uchwyt, dodatkowe szelki czy rączkę do przewożenia walizki(najlepiej składana i regulowana). Odpowiednia walizka powinna być także wyposażona w liczne przegródki i kieszonki. Dodatkowo należy pamiętać, że atrakcyjna(promocyjna) cena nijak ma się do jakości produktu. Czasem warto więcej zainwestować w planowany zakup(w szczególności, gdy planujemy częste podróżowanie czy wyjazdy). Można także zdecydować się na zakup kompletu walizek, która zapewni nam możliwość spakowania się na każdeho rodzaju wyjazd.