Titan walizki wyprzedaż!

Titan walizki

Globalizacja świata sprawiła, że coraz częściej podróżujemy. Potrzebujemy walizek, które sprawdzą się w podróży samolotem, pociągiem, autobusem czy autem. Oczywiście każda podróż jest wyjątkowa i wymaga odpowiedniego przygotowania. Jednym z etapów przygotowań do podróży jest wybór odpowiedniej walizki. jedną z bardziej znanych firm produkujących walizki jest titan. Firma ta jest obecna na rynku od 1983 roku.

Titan walizki

Firma Titan gwarantuje produkty zapewniające komfort podróży i zabezpieczenie przedmiotów przewożonych. Firma ta zapewnia stosowanie najwyższej jakości materiałów. Ich walizki dostępne są w różnych rozmiarach i w różnorodnej kolorystyce. Walizki Titan są dostępne w wersji dwu- i czterokołowej z praktyczną osią obrotową 360 stopni. Dzięki tym walizkom nasz bagaż jest bezpiecznie i łatwo transportowany, a dodatkowe zabezpieczenie w postaci zamków z szyfrowaniem TSA zapobiegnie kradzieży.

Titan walizki cena

Ceny kształtują się od 300zł do 1300zł.

Najpierw należy się zdecydować jaka walizka jes nam potrzebna. Czy to będzie walizka:

  • mała,
  • średnia
  • czy duża?

Mała walizka przydaje się do spakowania bagażu podręcznego i jest odpowiednia na krótką podróż. Są to zazwyczaj walizki o pojemności 30-40 l. Średnia walizka będzie przydatna w przypadku tygodniowych wakacji (pojemność do 70l). Natomiast walizki o pojemności powyżej 70l to już duże walizki. Walizki Titan zapewniają odporność na wszelkie wgniecenia i bezpieczeństwo transportu. Natomiast komfort podróżowania zapewniają kółka kauczukowe umieszczone w łożyskach.

Dobra walizka powinna mieć także odpowiedni dla nas uchwyt, dodatkowe szelki czy rączkę do przewożenia walizki(najlepiej składana i regulowana). Odpowiednia walizka powinna być także wyposażona w liczne przegródki i kieszonki. Dodatkowo należy pamiętać, że atrakcyjna(promocyjna) cena nijak ma się do jakości produktu. Czasem warto więcej zainwestować w planowany zakup(w szczególności, gdy planujemy częste podróżowanie czy wyjazdy). Można także zdecydować się na zakup kompletu walizek, która zapewni nam możliwość spakowania się na każdeho rodzaju wyjazd.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *