11 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Tczewie

balony

Dzień urodzin to wyjątkowy czas, który warto świętować w gronie bliskich osób. Warto również zadbać o to, aby rozrywka była niezapomniana i przyjemna dla wszystkich gości. Jeśli szukasz miejsca na niezapomnianą urodzinową imprezę w Tczewie i okolicy, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. W kolejnych akapitach znajdziesz najlepsze propozycje.

1. Zwierzaki Nad Potokiem

2 kucyki

Urodziny to dobra okazja, by odwiedzić Zwierzaki Nad Potokiem i skorzystać z atrakcji, jakie oferują zarówno zimą, jak i latem.

Organizacja przyjęcia urodzinowego w mini zoo to wydarzenie które Wasze dziecko na długo zapamięta.

Dzieci zobaczą zwierzątka, które będą mogły nakarmić i głaskać.

Zabawa połączona z edukacją.

– Urodziny do 4 godzin
– Teren na wyłączność
– Możliwość korzystania z altanki na wyspie
– Ognisko i kijki
– Wspólne karmienie z opiekunem zwierząt
– Jazda na kucyku dla dzieci

króliczek

Dzieci będą karmić z ręki alpaki, lamy, emu, kucyki, króliki itd. Tort, jedzenie, napoje, pieczenie kiełbasek we własnym zakresie. Na życzenie termos z gorącą z wodą.

Od czwartku do niedzieli najlepiej zorganizować urodziny od 17 jak mini zoo jest zamknięte (można wcześniej przyjechać i przygotować stoły itd.) lub od poniedziałku do środy w dowolnych godzinach.

Rezerwacja terminu: + 48 735 970 455

2. Fun Day w Tczewie oferuje możliwość zorganizowania imprezy urodzinowej dla najmłodszych, podczas której dzieci mogą bawić się na trampolinach, zjeść słodki poczęstunek i korzystać z kolorowej sali urodzinowej. Dodatkowo maluchy mogą liczyć na piękne malunki na twarzach i nadzór dorosłych animatorów.

3. Stacja Dobrego czasu oferuje dzieciom niezwykle klimatyczne urodziny z wykorzystaniem fluorescencyjnych farb świecących w ciemności. Fluo Party to zachwycająca impreza, podczas której królują niesamowite efekty świetlne.

4. Centrum Animacji FIGLE MIGLE to mobilna firma, która jest w stanie zorganizować wymarzone urodziny w każdym miejscy w okolicach Tczewa i nie tylko.

5. Bawialnia Delfinek to miejsce, w którym dzieciaki mogą do woli szaleć w kolorowych pomieszczeniach,  w których nie brakuje basenów z kolorowymi kulkami i innych atrakcji.

6. Escape Room w Tczewie to idealne miejsce na urodziny dla starszych dzieci i młodzieży, zwłaszcza jeśli lubią rozwiązywać zagadki. W tym miejscu będzie to konieczne, aby wydostać się z pokoju.

7. Basen CAON to miejsce, w którym dzieci mogą świętować swoje urodzinki z przyjaciółmi, korzystając z licznych atrakcji wodnych. Całość przebiega pod czujnym okiem ratowników i animatorów, dlatego jest w pełni bezpieczna.

8. Sala Zabaw Dzikie Pląsy oferuje urodziny, które są w pełni dostosowane do zainteresowań oraz wieku dzieci. Można tutaj zorganizować escape room, tematyczne zajęcia, a także pidżama party.

9. Angel and Devil to mobilna opcja idealna na urodziny, która oferuje dzieciom balony  z helem, a także fotobudkę do kreatywnych zdjęć pamiątkowych i dekoracje balonowe. Z tą firmą można urządzić świetne urodziny w dowolnym miejscu i mieć pewność, że dzieci świetnie będą się bawić.

10. Sala Zabaw Honolulu oferuje dzieciom przyjazną przestrzeń,  w której można zorganizować wymarzone urodziny dla dzieci w różnym wieku. W ofercie znajdują się uwielbiane przez dzieci baseny z kulkami, a także papierowe naczynia i czapeczki.

11. Centrum Rozrywki Piętro oferuje dzieciom rozmaite pakiety urodzinowe, w których podstawową atrakcją jest laserowy paintball.

4/5 - (liczba ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.