Polska

11 Najlepszych Atrakcji dla Dzieci w Tarnowie w 2024

fot. Ffolas / Wikipedia

Tarnów uważane jest, za jedno z najpiękniejszych miast na terenie Polski. To wiele fantastycznych zabytków i magicznych widoków, które zachwycają każdego, kto się tylko tam pojawi. Ale to również wiele wspaniałych atrakcji dla najmłodszych, które robią na nich niesamowite wrażenie. Dlatego zdecydowanie warto zapoznać się z najlepszymi z nich, by jeszcze bardziej zrozumieć, skąd bierze się fenomen tego miejsca.

1. Drift Park Extreme

Drift Park Extreme to nowe i jedyne takie miejsce na mapie Małopolski. Zabawa jest odpowiednia dla osób w każdym wieku, a obsługa ma wspaniałe podejście nawet do najmłodszych kierowców. Z toru mogą korzystać już dzieci od 4 roku życia ale są także dostępne pojazdy dla dorosłych więc jest to z pewnością nie tylko atrakcja dla dzieci, lecz dla całej rodziny!

Jazda jest niezwykle ekscytująca i dostarcza mnóstwo frajdy! Dzieciaki są zachwycone!  Jeśli jesteście z Tarnowa lub okolic koniecznie sprawdźcie tor dla Crazy Carts® na Akacjowej 1.

Link do Facebooka: www.facebook.com/driftparkextreme

Link do strony www: driftpark.pl

2. Strefa Aktywności

To pierwsza z atrakcji, która zdecydowanie przypadnie do gustu tym najmłodszym. To znakomity plac zabaw, który pełny jest licznych atrakcji, jak na przykład zjeżdżalnia linowa, czy też plenerowa siłownia. Miejsce zdecydowanie warte polecenia.

3. Park Trampolin

To kolejna znakomita atrakcja, która zachwyci najmłodszych. To ogromny park, który pełen jest licznych trampolin, gdzie najmłodsi będą mogli szaleć, skakać, robić fikołki. To miejsce dostarczy im wiele zabawy, ale również pozytywnie wpłynie na ich zdrowie.

4. Figle-Migle

To nazwa kolejnej atrakcji wartej polecenia wszystkim dzieciom. To świetny plac zabaw, który pełny jest licznych atrakcji, takich jak na przykład karuzela, zjeżdżalnie, czy też dmuchańce. Wiele godzin fantastycznej zabawy.

5. Ogródek Jordanowski

A dokładniej mówiąc znajdujący się tam plac zabaw, to kolejna świetna pozycja na liście. Karuzele, huśtawki, zjeżdżalnie, to tylko niektóre znajdujące się tam elementy, które służą najmłodszym do doskonałej zabawy.

6. Promienny Zamek

To istny raj dla najmłodszych. Mnóstwo zabawek, dmuchańców, zjeżdżalni, ale i również bardzo dużo ciekawych torów przeszkód. Obowiązkowe miejsce do odwiedzenia.

7. Centrum Zabawy i Edukacji Simba

To doskonałe połączenie przyjemnego z pożytecznym. Poza fantastyczną zabawą najmłodsi mogą tu również wziąć udział w różnorakich warsztatach, jak i również zajęciach z nauki języka angielskiego.

8. Park linowy

To kolejna z tych atrakcji, obok których nie można przejść obojętnie. Park pełen jest tras, które będą i zabawą, ale i również osobistym sprawdzianem umiejętności i pokonywania różnorakich przeszkód. To murowane parę godzin świetnie spędzonego czasu.

9. Fort Wapiti

Każdy młody pasjonat tematów Indian, koniecznie powinien wybrać właśnie to miejsce. To miejsce pełne zabaw, ale i wielu ciekawych konkurencji, w których najmłodsi rzecz jasna mogą wziąć czynny udział.

10. Klub Lego

To idealne miejsce dla wszystkich młodych pasjonatów klocków Lego. Mogą oni tam układać różnorakie zestawy, co na pewno doświadczy im tam wiele radości.

11. Trasy rowerowe

Każdy młody fan wycieczek rowerowych również znajdzie coś dla siebie. Wiele wspaniałych tras pełnych zieleni, jak i również stromych elementów sprawią, że taka przejażdżka zostanie przez nich zapamiętana na długi czas.