Podróże

Szukasz spodenek męskich na urlop? Zobacz 5 naszych propozycji

spodenki męskie

Wyjeżdżasz na wakacje? W Twojej walizce zdecydowanie nie może zabraknąć pary wygodnych szortów! Jakie modele nosi się w tym sezonie? Sprawdź kilka naszych propozycji!

Komfortowe krótkie spodenki to podstawa urlopowego wyposażenia. Jeśli pogoda dopisze, gwarantujemy, że praktycznie nie będziesz się z nimi rozstawać. Gorące dnie i wieczory trudno przetrwać w długich nogawkach, nawet jeśli spodnie są dostatecznie przewiewne. Dlatego szorty zdecydowanie powinny znaleźć się w Twojej walizce, jeśli wybierasz się na urlop. Najlepiej nie pojedyncza para, a przynajmniej kilka – na każdą okazję.

Potrzebujesz inspiracji? Poniżej znajdziesz wyselekcjonowane przez nas sugestie modeli, które sprawdzą się w każdej sytuacji. To najmodniejsze szorty w tym sezonie! Wszystkie z nich możesz zamówić w sklepie internetowym Denley.pl.

Spodenki męskie letnie – na co zwrócić uwagę przy doborze?

Zanim jednak do nich przejdziemy, czas na garść wskazówek dotyczących samego doboru szortów. Po pierwsze, przed zakupem warto zweryfikować jakość materiału, z którego zostały wykonane. Latem pocimy się zdecydowanie bardziej, dlatego tkanina powinna być dość przewiewna i oddychająca. Dlatego warto unikać sztucznych tekstyliów i zdecydować się raczej na bawełnę, len czy konopie. Cienki dżins również powinien zdać egzamin. W przypadku przylegających modeli warto postawić na wariant termoaktywny, który ułatwia odprowadzanie wilgoci ze skóry.

Pamiętaj, że letnie wojaże sprzyjają całodziennym wypadom na plażę czy wycieczkom w plener. Dlatego warto wybrać spodenki letnie, które nie tylko cechują się atrakcyjnym wyglądem i dopasowaniem do sylwetki, ale również funkcjonalnością. Wszelkie kieszenie mogą okazać się bardzo praktyczne.

Oto nasze propozycje na lato!