Podróże

Snow Expo Warszawa – targi narciarskie

Jeśli chcesz spędzić weekend w zimowej i sportowej atmosferze musisz być na tegorocznej edycji targów – Snow Expo. Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje takie jak testy narciarskie, symulator jazdy na nartach, ale także szkolenia i spotkania ze specjalistami, którzy pomogą Ci w doborze sprzętu zimowego. Uczestnicy będą mogli liczyć na specjalne okazje cenowe. Dowiedz się, co jeszcze dzieje się podczas Snow Expo!

W tym roku w Warszawie na stadionie narodowym PGE, 27 października zawita gwarantowany śnieg, a to wszystko dzięki targom narciarskim Snow Expo. Jeśli jesteście fanami zimowego szaleństwa lub po prostu planujecie ciekawie spędzić weekend to z pewnością powinniście tam być.

Organizatorzy zaplanowali pełne wrażeń atrakcje, które zadowolą nie tylko narciarzy ale i osoby spoza kręgu miłośników sportów zimowych – szykuje się prawdziwe zimowe show.

Na gości czekają: zawody, symulatory jazdy a nawet pokaz mody czy szkolenia.

Poznaj radość z jazdy na nartach

Nie każdy z nas doświadczył jazdy na nartach, albo nigdy nie był w górach zimą. Snow Expo zaplanowało kilka atrakcji które przybliżą gościom przyjemność ze sportów zimowych.

W tym roku na evencie będzie można brać udział w testach narciarskich na Górce Szczęśliwickiej m.in nart marki Nordica. Kolejnymi atrakcjami są symulatory narciarskie, na których będzie można współzawodniczyć z innymi uczestnikami oraz zawody na ściance wspinaczkowej. Dodatkowo dla najmłodszych czekać będzie skocznia narciarska, a na każdego odwiedzającego ice bary i przekąski.

Zimowa moda

Moda istnieje wszędzie nawet na targach zimowych. Snow Expo szykuje kolejny pokaz trendów, które w tym roku będą panować na europejskich stokach narciarskich. Goście będą mogli podziwiać najnowszy sprzęt, oraz odzież zimową. Co roku na evencie pojawia się mnóstwo przedstawicieli znanych marek. Marka Nordica to stały gość, który w tym roku zaprezentuje najnowszą kolekcję 2019, a uczestnicy będą mogli przetestować narty na górce Szczęśliwickiej. Dodatkowo dostępna będzie strefa sprzedażowa, w której będzie można zaopatrzyć się w nowe akcesoria oraz zimowe “zabawki”. Dla osób poszukujących idealnych butów narciarskich przyszykowany zostanie pokaz boot fittingu.

Edukacja z zabawą

Poza mnóstwem zabawy i adrenaliny na stokach czekają na nas różne niebezpieczeństwa. W trosce o obecnych lub przyszłych miłośników zimowego szaleństwa Snow Expo zaplanował kilka przydatnych szkoleń oraz wykładów ze sportowcami i podróżnikami. Jednym z gości będzie Andrzej Bargiel, polski narciarz wysokogórski, biegacz górski i himalaista. Narciarz spotka się z uczestnikami targów aby przekazać swoją wiedzę i doświadczenie. Dodatkowo odbędą się szkolenia GOPR i SITN PZN, na których eksperci przedstawią jak zachowywać się w różnych niebezpiecznych sytuacjach oraz udzielą przydatnych rad i wykładów odnośnie poprawnego dopasowania sprzętu takiego jak np. butów narciarskich.

W minionych latach można było spotkać także innych znanych gości m.in : Jana Antoleca, Pawła Klisza, Dominika Bury, Macieja Staręgę oraz olimpijczyka Marcina Szafrańskiego.

Promocja zimowych atrakcji

Oprócz sprzętu zimowego i odzieży, na Snow Expo, będzie można spotkać się z ofertami przedstawicieli różnych ośrodków zimowych oraz biur podróży z Polski i innych krajów turystyki zimowej. Na stoiskach będzie można zapoznać się z ofertami m.in Beskid Travel oraz Białka Tatrzańska – Kotelnica Białczańska.

Wszystkie wymienione atrakcje będą czekać na Was w weekend 27 i 28 października w strefie Biznes i VIP stadionu PGE Narodowego w Warszawie. Życzymy świetnej zabawy!

Na targi Snow Expo zaprasza internetowy sklep narciarski SkiTenis.pl