6 najlepszych sal zabaw dla dzieci w Rzeszowie

sala zabaw w rzeszowie

Idealna zabawa to taka, która bawi, a jednocześnie uczy. Warto wybrać się ze swoją pociechą na salę zabaw, aby mogła się nieco wyszaleć, a jednocześnie nauczyć, że ruch może być rozrywką. Jeśli chodzi o Rzeszów, jest tutaj przynajmniej kilka miejsc godnych polecenia. Listę znajdziesz w kolejnych akapitach artykułu.

Sale Zabaw w Rzeszowie, które warto odwiedzić

Śmiało można powiedzieć, że w Rzeszowie nie brakuje miejsc rozrywki dla małych i nieco starszych dzieci. Oto lista sal zabaw, które warto odwiedzić:

1. Fantazja – centrum zabaw znajduje się przy alei Józefa Piłsudskiego 44. Jest to jedno z najlepszych i najpopularniejszych miejsc rozrywki dla dzieci w różnym wieku w Rzeszowie. Fantazja oferuje dostęp do różnorodnych atrakcji takich jak zjeżdżalnia, basen z kulkami, obiekty do wspinania i inne.

Fantazja jest wyposażona także w wygodny i dobrze wyposażony kącik dla malucha, który jest przeznaczony dla najmłodszych pociech. Centrum zabaw ma przygotowaną ofertę nie tylko na co dzień, ale także na urodziny, półkolonie i zimowiska, a także dla grup zorganizowanych. Więcej informacji na temat oferty tego obiektu znajdziesz na jego stronie internetowej.

2. Kolorowy świat – obiekt jest zlokalizowany przy ulicy Zdzisława Kozienia 7. Liczne tory przeszkód, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, dmuchańce to tylko niektóre z wielu ciekawych atrakcji. Można tutaj również zorganizować wyjątkowe przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy, dostępne są aż 4 salki tematyczne: syrenki, księżniczki, piraci, Formuła 1.

Kolorowy świat to nie tylko miejsce dla dzieci. Dostępna jest także oferta dla dorosłych, co jest dużą zaletą. Squash, sauna a może zajęcia fitness? Sprawdź dostępne możliwości, a na pewno bez trudu znajdziesz coś dla siebie. Wszystko, co warto wiedzieć, dostępne jest na oficjalnej stronie internetowej tego wyjątkowego obiektu.

3. Kinderplaneta – znajduje się przy ulicy Krakowskiej 20. Obiekt jest wyposażony w wiele ciekawych atrakcji dla dzieci w różnym wieku, co jest bardzo ważne. Warto wspomnieć także o wygodnej strefie dla rodziców i opiekunów, w której znajdują się wygodne miejsca do siedzenia oraz mini-bar.

Kinderplaneta to nie tylko świetne miejsce na codzienną, aktywną zabawę, ale także doskonała lokalizacja na niezapomniane urodziny pełne atrakcji. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz na stronie internetowej tej sali zabaw. Szczególną uwagę warto zwrócić na kategorię promocji, która zawiera opis najkorzystniejszych cenowo ofert dostępnych w Kinderplanecie w Rzeszowie.

4.  Myszoland – sala zabaw jest zlokalizowana przy ulicy Budziwojskiej 327. Jest to doskonałe miejsce dla każdego dziecka, które lubi spędzać czas aktywnie i po prostu świetnie się bawić. Myszoland to bardzo dobrze wyposażona sala zabaw, w której pociechy mogą skorzystać z wielu atrakcji takich jak zjeżdżalnia, tor przeszkód, basen wypełniony kolorowymi piłeczkami i inne.

Dostępna jest tutaj także strefa dla malucha, dzięki której nawet najmłodsze pociechy mogą miło spędzić czas. Warto też wspomnieć, że w obiekcie można zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla dziecka, a nawet przyjęcie komunijne lub ucztę z okazji chrzcin. Myszoland to nie tylko świetne miejsce dla dzieci, ale także dla rodziców. Gdy maluchy bawią się w najlepsze, opiekunowie mogą zrelaksować się w klimatycznej kawiarni, kosztując deserów lub przekąsek i smacznych napojów. Warto wspomnieć także o bezpłatnym dostępnie do Wi-Fi. Więcej informacji o ofercie obiektu znajdziesz na stronie internetowej.

5. FlyPark – nie jest to sala zabaw, ale pełen atrakcji park trampolin. Obiekt znajduje się przy ulicy Przemysłowej 3. Jest to bardzo dobra opcja dla osób, które lubią spędzać czas aktywnie i dbać o swoją formę. FlyPark pełen jest atrakcji nie tylko dla dzieci w różnym wieku, ale też dla osób dorosłych.

Tory przeszkód, trampoliny, arena do walk, strefa rodeo to tylko niektóre z wielu możliwości, które warto wypróbować. FlyPark to świetna opcja dla rodzin, które lubią spędzać czas razem i nie boją się aktywności. Warto wspomnieć, że w tym miejscu można również zorganizować wyjątkowe przyjęcie urodzinowe z niezapomnianymi atrakcjami. Godna uwagi jest także oferta zajęć grupowych, w której znajdują się ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci oraz Poranki Malucha.

6. Grawitacja – kolejny wart odwiedzenia park trampolin w Rzeszowie. Obiekt jest zlokalizowany przy alei Generała Władysława Sikorskiego 106B. To kolejna opcja godna polecenia dla osób, które cenią sobie możliwość aktywnego spędzania czasu i korzystania z ciekawych atrakcji.

Park trampolin oferuje nie tylko obiekty typowe dla tego rodzaju miejsc, ale także ciekawe rozwiązania jak Neon Party czy Urodziny Neon. Warto także wspomnieć, że Grawitacja to miejsce, w którym odbywają się zajęcia fitness. Sprawdź ofertę tego obiektu, a na pewno znajdziesz coś dla siebie i swojej rodziny.

4.8/5 - (liczba ocen: 5)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.