Polska

10 Najlepszych Restauracji w Roztoczu 🍛

jedzenie

1. Restauracja Smaki Roztocza

Smaki Roztocza to restauracja, której nie można pominąć, będąc w tym regionie kraju. Lokal skupia się na regionalnych potrawach w najlepszym wydaniu. Warto skusić się na pyszny zapiekaniec roztoczański.

2. Restauracja Czar Roztocza

Czar Roztocza to kolejne miejsce, w którym skosztujemy pysznej regionalnej kuchni oraz potraw kuchni polskiej. Porcje są solidne, a obsługa niezwykle pomocna i miła.

3. Restauracja Chata Rybaka

Chata Rybaka to jedno z tych miejsc, do których warto udać się, jeżeli tylko marzymy o najlepszym pstrągu na świecie. A właśnie takiego pstrąga roztoczańskiego będziemy mieli okazję tutaj skosztować.

4. Restauracja Zagroda Roztocze

Zagroda Roztocze to w rzeczywistości pensjonat, choć wzbogacony restauracją, do której po prostu warto się wybrać. Domowe obiady z najwyższej półki sprawią, że będziemy chcieli wracać w to miejsce.

5. Restauracja Sonata Zwierzyniec

Sonata Zwierzyniec to ekskluzywna restauracja, w której bez problemu zorganizujemy większą imprezę. Niemniej, warto się tutaj wybrać na obiad i samodzielnie ocenić jakość przyrządzanych potraw. Z pewnością powrócimy nieraz.

6. Karczma Młyn

Karczma Młyn to kameralne miejsce, w którym będziemy mogli skosztować bardzo dobrej pizzy. Warto również zdecydować się na barszcz ukraiński czy filet ze szpinakiem.

7. Karczma Nad Szumem

W Józefowie znajduje się Karczma Nad Szumem. Piękne ulokowane miejsce z doskonałą polską kuchnią. Warto się tutaj wybrać, będąc w pobliżu.

8. Restauracja Klimaty Roztocza – Kuchnia Regionalna

Klimaty Roztocza – Kuchnia Regionalna to miejsce, w którym smak i jakość jedzenia mają pierwszorzędne znaczenie. Dania są pyszne. Warto spróbować tutejszych pierogów.

9. Restauracja Mama

Restauracja Mama to miejsce, które na pierwszy rzut oka przypomina rozpadającą się ruinę. Ten rodzaj wystroju odpowiada jednak za klimat miejsca i z pewnością przypadnie do gustu osobom poszukującym czegoś wyjątkowego. Lokal serwuje bardzo dobrą kuchnię polską.

10. Karczma Dębowy Dwór

Karczma Dębowy Dwór to wykwintne miejsce. Dania są przygotowywane z najwyższą starannością i z wyselekcjonowanych produktów. Na piedestale znajduje się kuchnia polska.