Podróże

Piękne Wnętrza Inspirowane Podróżami

Plaża - Trinidad i Tobago

Nie robię tajemnicy z mojej miłości do podróży. Uwielbiam zbierać pieczątki w paszporcie i dekorować mój pokój atrybutami podróżniczymi. Henry Miller powiedział: „Miejsce przeznaczenia nigdy nie jest miejscem, ale zawsze nowym sposobem myślenia.

Moje ściany są ozdobione starymi mapami. Zebrałam wiele innych małych atrybutów podróżniczych i pamiątek. W tym artykule napisałem o niektórych pomysłach na wystrój wnętrza niczym z podróży, aby zainspirować Cię do tego, jak możesz zaspokoić swoją duszę w swoim salonie.

Dekoracje podróżne do domu

Jeśli chodzi o dekorację salonu, można zainstalować elementy dekoracji podróżnej, aby stworzyć stylowe wnętrze. Zazwyczaj może to być sztuka ścienna, atrakcyjny mebel lub urocze figurki z poprzednich podróży. Może chodziłeś po górach lub poszedłeś nurkować? Daj swojemu salonowi świeży wygląd.

Akcentuj swój osobisty styl

Dobrą zasadą jest dodawanie elementów, które pasują do istniejącego stylu i funkcji Twojego domu. Ręcznie tkany dywan z Bangladeszu jest idealny w tradycyjnym domu z formalnym salonem, ale prawdopodobnie nie jest to najlepszy wybór, jeśli masz starzejącego się zwierzaka. Meble salonowe muszą być odpowiednio dobrane

Pokój o tematyce podróżniczej

Aby udekorować swoją wspaniałą sypialnię, możesz użyć inspirowanych podróżami przedmiotów nad swoim łóżkiem. Pomyśl o miejscu swojego szczęścia, gdzie będzie fajnie dla ciebie zasnąć i obudzić się.

Mniej znaczy więcej

Jeśli chodzi o dodawanie elementów globalnych, bądź selektywny. Jeśli przesadzisz to będziesz ryzykować, że będzie to kiczowaty pokój. Z drugiej strony, kilka przemyślanych akcentów wywołuje wspomnienia.

Łazienka o tematyce podróżnej

Cóż może być lepszego niż kąpiel i relaks w ciepłym morzu? Do dekoracji swojej łazienki wybierz zasłonę prysznicową z pięknym krajobrazem. To świetny sposób na codzienną inspirację.

Gitarę akustyczna?

Wisząca gitara może nie od razu krzyczeć do wszystkich, ale do niektórych tak… i oto dlaczego. Wielu poszukiwaczy przygód zabiera ze sobą gitarę dla rozrywki. Niektóre z ich najlepszych wspomnień mogą być z obozu, ćwicząc nową piosenkę.

Podróże na wynos

Najlepszym sposobem na włączenie podróży do Twojego domu jest zachowanie jej autentyczności i pozostanie wiernym Twojemu stylowi. Jeśli znajdziesz coś, co naprawdę przemawia do Ciebie, gdy odwiedzasz różne miejscowości, zabierz to do domu.

Pomyśl o różnych akcesoriach

Jeśli chodzi o aranżację wnętrz turystycznych, to genialnym pomysłem jest wykorzystanie uroczych miłych atrybutów podróżniczych oraz inspirujących elementów wystroju wnętrz, takich jak zdjęcia, stary aparat fotograficzny, meble, globusy, mapy, obrusy, pościel, walizki, zasłony prysznicowe itp.

Od obserwowania zawiłych marokańskich dywanów na targu w Marrakeszu po znalezienie pięknej porcelany na dalekim wschodzie, podróżowanie – lub chęć podróżowania – może być jednym z największych źródeł inspiracji przy projektowaniu przestrzeni.