Podróże

Piękne spotkania poszerzające horyzonty

Piękne spotkania poszerzające horyzonty

„Miejsce docelowe nigdy nie jest miejscem, ale zawsze nowym sposobem widzenia rzeczy”. Henry Miller

Podróżując, robimy piękne i niespodziewane spotkania. Niektórzy spędzają czas z ludźmi, których nigdy nie będą na prawdę znali, niemniej jednak są z nimi związani czasami na chwilę, a towarzyszom temu intensywne uczucia. Ci ludzie pomagają Ci spojrzeć z nowej, orzeźwiającej perspektywy.

Uczymy się najprostszych przyjemności życia, cieszymy się i delektujemy się małymi chwilami. Podróżowanie to tylko czas na relaks, odpoczynek od rutyny. Odkrywamy różne kultury i różne sposoby życia, warto zauważyć, że jest to namiętna i wyrafinowana zmiana. Osobiste wzbogacenie, poprawa kulturowa w zakresie języka, muzyki i jedzenia.

Cierpliwość, tolerancja, pewność siebie

Odkrywamy nowe umiejętności. Z różnymi ludźmi, innymi kulturami: dzieleniem się i wymianą, trybami życia. Zdajemy sobie sprawę, że nawet jeśli żyjemy w różnych zakątkach świata, nie jesteśmy aż tak różni. Ostatecznie zdajemy sobie sprawę, że każdy jest taki sam. Pomaga rozwijać cierpliwość i koncentrować się na sobie. To dobry moment, aby zastanowić się i poznać swoje ograniczenia, obawy, pragnienia i uczyć się, jak się z nimi zmierzyć. Przyjmij podejście Zen.

Niezależnie od tego, gdzie podróżujemy i dokąd się udajemy, zawsze pozostają nam wspomnienia. Podróżuj, ponieważ możesz i chcesz. Chcesz pokonać monotonię przebywania w domu.