Polska

10 Najlepszych Klubów Tanecznych w Ostrowie Wielkopolskim

kluby ostrów wielkopolski

Ostrów Wielkopolski to pięknie usytuowane miasto znajdujące się w województwie wielkopolskim. Odznacza się przepiękną atmosferą i miejscami, których nie znajdziemy w innych częściach Polski. Wielu osobom kojarzy się przede wszystkim z odbywającym się tutaj od lat festiwalem „Chopin w barwach jesieni”, a także „Spotkania Muzyki Chantarelle Festival”. To niepozorne miasto ma jednak o wiele więcej do zaoferowania swoim mieszkańcom oraz osobom przyjezdnym, które pragną dobrze spędzić czas.

Oferta kulturalna pozwala na dobór miejsc zgodnie z własnymi upodobaniami. Nie należy również zapominać o miejscach, które przyciągają ludzi dopiero po zmroku. Znajdziemy w Ostrowie Wielkopolskim sporo restauracji, barów i pubów, które odznaczają się nietuzinkowym klimatem. Nie brakuje również miejsc, które cieszą się największą popularnością w piątkowe i sobotnie wieczory. Jakie kluby cieszą się największą popularnością? Oto kilka wybranych propozycji.

1. Czekolada Club Cafe Pub

fot. fb.com/klub.czekolada.1

Czekolada Club Cafe Pub to wyjątkowy klub muzyczny mieszczący się przy ulicy Księdza Jana Kompałły 9. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z Hotelem Komeda. To idealne miejsce dla osób, które pragną dobrze się bawić zarówno w tygodniu roboczym, jak i w weekendy. Lokal odznacza się nowoczesnym wystrojem, w którym można doszukać się wpływów stylu glamour. To ekskluzywne miejsce zostało również wyposażone w świetne oświetlenie, dzięki któremu panuje tutaj dyskretna i nieco kameralna atmosfera, mimo sporej powierzchni. Gospodarze lokalu dbają o najwyższy poziom komfortu swoich gości, co przejawia się w niezwykle profesjonalnym podejściu oraz fantastycznej obsłudze. Regularnie odbywają się w Czekoladzie imprezy prowadzone przez doświadczonych DJ-ów. Goście mają do dyspozycji wygodne loże, które są rozmieszczone w różnych częściach klubu oraz świetnie zaopatrzony bar. Bez wątpienia jest to idealna przestrzeń na spotkania towarzyskie oraz niezapomnianą zabawę do białego rana. Miejsce docenią także ci, którzy zwracają uwagę na najdrobniejsze detale. Już na pierwszy rzut oka widać, że to miejsce prowadzone przez prawdziwych pasjonatów, którzy pragną zapewnić swoim gościom niezapomniane wrażenia.

2. Klub Stara Przepompownia

fot. fb.com/klubstaraprzepompownia | mackomaj foto

Klub Stara Przepompownia znajduje się przy ulicy Raszkowskiej 78. Na stronie internetowej można znaleźć informację, że lokal otwarty jest przez całą dobę, co najlepiej dowodzi tego, że tutejsze imprezy zaliczają się do najlepszych. Nie ulega żadnym wątpliwościom, że Stara Przepompownia zaliczana jest do najbardziej kultowych klubów w Ostrowie Wielkopolskim. Na przestrzeni lat odbyło się tutaj mnóstwo rozmaitych imprez, które przez wielu mieszkańców są wspominane do dnia dzisiejszego. Lokal odznacza się estetycznym nowoczesnym wystrojem wnętrz. Na słowo uznania zasługuje fantastyczne oświetlenie oraz zawsze przygotowany personel, który dokłada wszelkich starań, by zadowolić nazwet najbardziej wymagających klientów. Regulanie odbywają się tutaj wieczory z udziałem wyśmienitych DJ-ów. Nie należy zapominać również, że lokal słynie z organizacji rozmaitych koncertów, które dla pasjonatów muzyki granej na żywo będą nie lada gratką.

3. Guarana Premium Club

Guarana Premium Club mieści się przy ulicy Wrocławskiej 13/15. To świetnie zagospodarowana przestrzeń, która dzieli się na parkiet house, parkiet dance oraz chillout room. Goście mają również do dyspozycji trzy niezależnie bary z najlepszymi alkoholami świata i doskonale przygotowaną ekipą barmańską. Tuż obok chillout roomu znajduje się obszerna palarnia, a wokół parkietów wygodne loże. Sporym zainteresowaniem cieszą się strefy VIP, które pozwalają na odrobinę prywatności i luksusu. To miejsce, w którym można doświadczyć najwyższych standardów. Zachwyca nie tylko pod względem estetycznym, ale i organizacyjnym. Regularnie odbywają się tutaj imprezy tematyczne z udziałem poprzebieranych performerów i pięknych tancerek. Do współpracy zapraszani są wyłącznie najlepsi DJ-e, którzy z łatwością wypełniają wszystkie parkiety. Osoby ceniące sobie dobrą i zróżnicowaną muzykę, a także obsługę na najwyższym poziomie z pewnością powinny odwiedzić to miejsce.

4. Dyskoteka Magnes Club

fot. fb.com/MagnesClub | Dawid Szubert

Dyskoteka Magnes Club znajduje się w pobliskim Wtórku przy ulicy Sadowskiej 5. To idealna przestrzeń dla osób poszukujących energetyzującej muzyki i tym samym zabawy, która potrwa do białego rana. Lokal został urządzony z bardzo nowoczesny sposób. Klubowego charakteru dodaje rewelacyjne oświetlenie, które stanowi bardzo mocną stroną tego miejsca. Goście mają do dyspozycji znajdujące się na uboczu wygodne loże oraz niezwykle obszerny parkiet, który znajduje się bezpośrednio pod spektakularną instalacją świetlną. W centralnej części znajduje się także podest DJ-a. Lokal regularnie organizuje weekendowe tematyczne imprezy, ale stawia jednocześnie na muzyczną różnorodność, by trafić w gusta wszystkich obecnych. Na słowo uznania zasługuje profesjonalizm obsługi oraz świetnie zaopatrzony bar. To bez wątpienia miejsce, które spełni oczekiwania osób pragnących zatracić się w cudownej zabawie przy akompaniamencie najlepszej muzyki klubowej.

5. Dyskoteka Manhattan Club

fot. fb.com/ManhattanClubCzekanow

Dyskoteka Manhattan Club to świetna alternatywa dla osób przebywających w Ostrowie Wielkopolskim i pragnących doświadczyć czegoś nowego. Lokal znajduje się w pobliskim Czekanowie przy ulicy Strażackiej. Nie ma co do tego wątpliwości, że klub zalicza się do miejsc o zachwycającym nowoczesnym wystroju. Nieco surowy klimat zawdzięczamy stalowym elementom, które mogą przywodzić na myśl postindustrialne wpływy. Całość prezentuje się jednak niezwykle estetycznie, choć wizualna strona to dopiero początek. Goście mają do dyspozycji fantastycznie wyposażony bar oraz ekipę barmańską, która zawsze staje na wysokości zadania. Osoby ceniące oryginalne rozwiązania mogą skusić się na autorskie drinki poszczególnych barmanów. W Manhattan Club regularnie odbywają się świetne imprezy tematyczne. Rewelacyjny system nagłośnienia sprawia, że muzyka w tym miejscu znajduje się na zupełnie innym poziomie. To bez wątpienia dobra wiadomość dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość dźwięku. W centralnej części znajduje się spory parkiet do tańczenia oraz podest DJ. Warto w tym miejscu wspomnieć, że gospodarze zapraszają do współpracy wyłącznie najlepszych DJ-ów z okolicy i innych regionów Polski. Sporym zainteresowaniem cieszą się także koncerty oraz pokazy sceniczno-akrobatyczne.

6. Dzik i Byk Pub&Music

fot. fb.com/dzikibykpub | Sławomir Kaktus

Pub & Music znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Wrocławskiej 35/20. To jedno z tych miejsc na mapie miasta, które warto wziąć pod uwagę, gdy poszukuje się lokalu na  początek udanego weekendu. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości, że pub odznacza się wyjątkowym klimatem. Panuje tutaj luźna i bezpretensjonalna atmosfera, której po prostu nie sposób się oprzeć. Goście mają do dyspozycji świetny bar oraz barmanów, którzy doskonale znają się na swoim fachu i w związku z tym, są w stanie polecić drinki i piwa zgodnie z naszymi preferencjami. Wystrój odznacza się przytulnym, acz nieco surowym charakterem. Ściany pokryte są czystą cegłą, ale dzięki ciepłemu oświetleniu można się tutaj poczuć jak w domu. Dla wielu mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego Pub & Music stanowi obowiązkowy punkt programu w weekendy. Początek weekendu w tym pubie zwiastuje udaną noc.