Polska

9 Najlepszych Klubów Tanecznych w Ostrowie Wielkopolskim

Najlepsze Kluby Taneczne w Ostrowie Wielkopolskim

Tańcehulankaswawola;. Ledwie karczmy nie rozwalą,. Cha cha, chi chi, hejza, hola!” –  te słowa z utworu Adama Mickiewicza chyba każda osoba zna doskonale na pamięć. Dzięki temu wiadomym jest to, że wszyscy lubią się doskonale bawić. Może nie zawsze mają na to czas, ale od czasu do czasu, chyba każdy lubi wyskoczyć „na miasto”, aby się dobrze zabawić. Gdzie można znaleźć najlepsze kluby taneczne na terenie Ostrowa Wielkopolskiego?

1. CZEKOLADA CLUB CAFE PUB

Ni to klub, ni to pub. Wszystko przez to, że do tego miejsca można wejść już od godziny 18 i wyjść zanim na dobre rozkręci się impreza. To dobra uwaga dla tych, którzy chcą napić się piwa w przyjemnym lokalu, jednak nie do końca lubią huczne i głośne imprezy. Bo wieczorami rozkręcają się tu tańce. Wszystkim przygrywa DJ korzystając ze swojej nowoczesnej konsolety. Właściciele dbają o to, aby każdy poczuł się tutaj prawie jak u siebie.

Adres: Księdza Jana Kompałły 9, Ostrów Wielkopolski

2. Guarana Premium CLUB

Wiele osób uważa, że minusem tego miejsca są małe parkiety. Jednak czasem nie można dziwić się takim opiniom, kiedy tyle osób pojawi się w tym miejscu. To jedno z najważniejszych miejsc, jakie można znaleźć na terenie tego miasta. Może on pochwalić się wieloma stałymi bywalcami, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że zawsze można liczyć tu na doskonałą muzykę i dobre drinki. Nie brakuje tutaj oczywiście klasycznych trunków.

Adres: Wrocławska 13/15, Ostrów Wielkopolski

3. Klub Stara Przepompownia

Właściwie to każdy jest w stanie znaleźć tu coś odpowiedniego dla siebie. Można tu bowiem usiąść przy stoliku i posłuchać dobrej muzyki. Jeżeli ktoś jednak będzie chciał, może potańczyć. Wielkim plusem tego klubu jest to, że muzyka grana jest tutaj na żywo. Warto więc dowiedzieć się (dzięki stronie internetowej), jakie koncerty będą odbywać się tam w najbliższym czasie, aby fajna impreza nikomu nie umknęła.

Adres: Raszkowska 78, Ostrów Wielkopolski

4. Rancho Ostrów – Karaoke & Pub

To chyba jedno z takich miejsc, które można powiedzieć, że „nie wygląda”. Jak jednak mówi stare porzekadło, nie należy oceniać książce po okładce. Tym bardziej że w Rancho można bawić się naprawdę doskonale. Jedna z najważniejszych rzeczy to ta, że można tu śpiewać. Jeżeli tylko ktoś ma na to ochotę, to powinien zgłosić się do karaoke. A chętnych nigdy nie brakuje. Można tu nie tylko wypić, ale także całkiem dobrze zjeść.

Adres: Wrocławska 35/20, Ostrów Wielkopolski

5. Bila Ostrów Wielkopolski

Może okazji do tańca nie ma tu zbyt dużo, ponieważ nie ma tu specjalnie wydzielonego parkietu. Jednak nie oznacza to faktu, aby pomijać to miejsce. Tym bardziej że można usłyszeć tu klasycznego bluesa i mocnego rocka. Jak więc widać, klimat na pewno odpowiedni tu jest. Bila to klub bilardowo – darterski. Do dyspozycji gości jest bilard, ale także tablice z rzutkami, więc można nawet urządzić tu turnieje ze swoimi znajomymi.

Adres: pl. 23 Stycznia 4K, Ostrów Wielkopolski

6. Dyskoteka Manhattan Club Czekanów

Prawdziwa dyskoteka, których w regionie wcale nie ma tak dużo. Właściwie to nie ma się czemu dziwić, ponieważ Ostrów jest tak naprawdę małą miejscowością. Można być jednak pewnym tego, że w Manhattan to miejsce, gdzie będzie można się dobrze zabawić. Duży parkiet, gdzie wszystkie osoby tańczące na pewno się zmieszczą. Konsola dla DJ została umieszczona na specjalnym podwyższeniu. Do tego bar, gdzie zawsze można liczyć na obsługę, jaka sprawnie wydaje wszystkie napoje i inne.

Adres: Strażacka, Czekanów

7. Stodoła

Jeżeli ktoś jest spoza miasta, raczej nie będzie czuł się tutaj dobrze. Chyba, że zna kogoś, kto tutaj mieszka, dzięki czemu będzie mógł czuć się tutaj, jak miedzy swoimi. Stodoła została bowiem stworzona do tego, aby mieszkańcy lokalnego osiedla, mogli spędzać czas w kulturalnym miejscu poza domem. Tutaj można napić się dobrego piwa, które jest tanie. Jeżeli jest tylko taka okazja, urządzane są tutaj również transmisje najważniejszych meczy. Jeżeli nie ma takich okazji, można tu po prostu przyjść, posiedzieć i porozmawiać.

Adres: Jana Mertki 14, Ostrów Wielkopolski

8. Dyskoteka Magnes Club Wtórek

Dla każdego coś tu się znajdzie. W szczególności, jeżeli chodzi o muzykę. DJ doskonale zna się na najnowszych trendach muzycznych. Zarówno, jeżeli chodzi o muzykę polską, jak również zagraniczną. Duży parkiet, gdzie nie brakuje chętnych do tego, aby poszaleć tu do białego rana. Modne miejsce, jakie odwiedzane jest przez mieszkańców okolicznych miejscowości. Bar zawsze jest wyposażony w dobre trunki.

Adres: Sadowska 5, Wtórek

9. Bar u Romana

Na tańce do białego rana nie ma tu co liczyć. W niczym to jednak nie przeszkadza, aby wpaść do Romana, gdzie zawsze będzie do kogo usta otworzyć. Właściciel dba o klimat tego miejsca, dzięki czemu lokalni mogą poczuć się tu jak u siebie. Jak to w barze bywa, można tu ze spokojem napić się piwa. Trzeba przyznać, że jak na tak mały lokal, jest ich naprawdę dużo, więc każda osoba jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Adres: Krotoszyńska 76, Ostrów Wielkopolski