Polska

7 Najlepszych Klubów Tanecznych w Opolu

Opole znajduje się w południowo-zachodniej części Polski, w województwie opolskim. Wielu osobom kojarzy się przede wszystkim z Krajowym Festiwalem Piosenki Polskiej, który jest w tym miejście organizowany od lat sześćdziesiątych. Oferta turystyczna jest jednak znacznie szersza.

Osoby przymierzające się do zwiedzania Opola mają tak naprawdę zachwycające spektrum możliwości począwszy od muzeów, a skończywszy na cieszącym się dużym zainteresowaniem ogrodem zoologicznym. To piękne miasto posiada również świetną ofertą dla osób, które poszukują dobrej zabawy. Ilość nocnych i muzycznych klubów w Opolu powoduje, że każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Jakie miejsca warto wziąć pod uwagę? Oto kilka wybranych propozycji.

1. Aqarium Music Club

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Aqarium Music Club (@aq_opole)

Aqarium Music Club znajduje się przy ulicy Franciszkańskiej 1. To jedno z tych miejsc, w których dobra zabawa zdaje się nigdy nie kończyć. Miejsce utrzymane w nowoczesnym stylu. Goście mają do dyspozycji sporych rozmiarów parkiet oraz świetnie wyposażony bar. Regularnie odbywają się tutaj tematyczne imprezy, na których króluje konkretny gatunek muzyczny. Sporym uznaniem cieszą się imprezy house’owe, aczkolwiek warto skusić się na świetne imprezy dancahall’owe.

2. Cina Club

fot. fb.com/CinaClub

Cina Club znajduje się przy ulicy Katowickiej 55. Dla wielu osób właśnie to miejsce stanowi ucieleśnienie najlepszych imprez w Opolu. Goście mają do dyspozycji całkiem sporą przestrzeń, która podzielona jest na strefę z wygodnymi lożami oraz parkiet. Całe wnętrze podświetlone jest kameralnym kolorowym oświetleniem. W centralnej części znajduje się świetnie wyposażony bar. Warto dodać, że w tym wypadku mamy do czynienia z doskonale wyszkoloną ekipą barmańską, która zawsze staje na wysokości zadania. To świetne miejsce na weekendowe imprezy.

3. Mango Music Club

fot. fb.com/MangoClubOpole | KPSHOTSTUDIO Kajetan Parkitny

Mango Music Club to miejsce, które z pewnością zachwyci entuzjastów szalonych imprez. Klub znajduje się przy ulicy Oleskiej 102. Jest to nowoczesny klub, który bez trudu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Regularnie odbywają się tutaj tematyczne imprezy. Sporym zainteresowaniem cieszą się Studenckie Czwartki, aczkolwiek warto zajrzeć także w weekend – wówczas za konsolą pojawiają się najlepsi DJ-e w okolicy, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób zapełnić cały parkiet. To miejsce odznaczające się najwyższymi standardami.

4. Highlander

fot. fb.com/highlanderopole

Highlander znajduje się przy ulicy Szpitalnej 3. To idealne miejsce na spotkanie z bliskimi w tygodniu roboczym. W weekendy z kolei przeistacza się w klub, w którym można bawić się do białego rana i to przy akompaniamencie najlepszej klubowej muzyki. To niebywale klimatyczne miejsce, w którym można odnieść wrażenie, iż czas postanowił się tutaj zatrzymać na dobre. Wystrój totalnie odstaje od nowoczesnych klubów, w których króluje ledowe oświetlenie. Goście mają jednak do dyspozycji fantastycznie wyposażony bar. Panuje tutaj zawsze rewelacyjna atmosfera.

5. Wyjście Awaryjne

fot. fb.com/klubwyjscieawaryjne

Wyjście Awaryjne to absolutnie unikatowe miejsce na opolskiej mapie. Klub znajduje się przy ulicy Luboszyckiej 1A i powstał z inicjatywy fundacji „KrakOFFska36”. Króluje tutaj przede wszystkim muzyka na żywo. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ reperatuar jest mocno zróżnicowany. Doświadczymy tutaj zarówno mocniejszych punkowych brzmień, jak i nieco łagodniejszych. Lokal odznacza się jedyną w swoim rodzaju atmosferą i również z tego względu warto tutaj zajrzeć.

6. Klubokawiarnia OPO

fot. fb.com/OPO.fanklub

Klubokawiarnia OPO znajduje się przy ulicy Krakowskiej 32. To bez wątpienia jeden z najpiękniejszych klubów pod względem designu. Króluje imitacja surowego betonu, choć w połączeniu z nadającym przytulnego klimatu drewnem. Goście mają do dyspozycji obszerny bar i świetną obsługę, która zawsze staje na wysokości zadania. Tuż za barem znajduje się niewielka, acz wystarczająca scena, na której często odbywają się koncerty. W ciągu dnia jest to idealna przestrzeń na kawę z bliskimi, aczkolwiek wieczorami można tutaj doświadczyć fantastycznych imprez na najwyższym poziomie.

7. Reset Raciborski

fot. fb.com/reset.opole

Reset Raciborski znajduje się przy Małym Rynku 16. To idealne miejsce na rozpoczęcie weekendowego imprezowania. Panuje tutaj swojska atmosfera, a ekipa barmańska dokłada wszelkich starań, by zachwycić swoich gości.