Polska

Najlepsze Kluby Gejowskie w Warszawie

Warszawa to duże miasto. Na terenie stolicy kraju znaleźć można wiele imprez, które dedykowane są dla różnych grup wiekowych, a także dla osób o odmiennych przekonaniach. Wśród takich klubów nie brakuje tych, jakie przeznaczone są dla osób LGBT. Tak, bowiem nie wszystkim odpowiada to, że LGBT bawią się w „normalnych” imprezowniach. Na szczęście, geje i lesbijki nie muszą się tym kompletnie przejmować i mogą iść do miejsc, jakie stworzone są specjalnie z myślą o nich. Gdzie takie imprezy można znaleźć w Warszawie?

1. Lodi Dodi

Może i sam klub nie jest zbyt duży, ale wiele osób przyznaje, że jest to na plus. Dzięki temu tworzy się tu wspaniała atmosfera do zabawy. Co więcej, goście przyznają, że dzięki temu można poczuć się tu jak w domu. Obsługa jest bardzo pozytywnie nastawiona. Pomimo tego, że jest to typowy klub gejowski, to mogą tu wpaść wszyscy. Te osoby, którym na pewno nie będą przeszkadzali całujący się mężczyźni przy barze. Klub poleca fantastyczne drinki z karty menu.

Adres: Wilcza 23/00, Warszawa

2. Klub Gejoski

Odwiedzając to miejsce przypadkiem, chyba każdy będzie zdawał sobie sprawę z tego w jakim miejscu się znajduje i jaki jest charakter tego miejsca. Jest to iście prawdziwy klub muzyczny, który został stworzony na jednym z warszawskich osiedli. Ma on swoich zwolenników, ale także przeciwników, co jest chyba naturalną postacią rzeczy. Na miejscu można wypić dobre piwo lub mocniejsze trunki. Do tego zawsze znajdzie się tu ktoś z kim będzie można porozmawiać.

Adres: Majdańska 3, Warszawa

3. instytut.bar

Co ciekawe, jest to typowy pub dla gejów. Jednak nie brakuje tu też osób o innych orientacjach i nikomu wcale to nie przeszkadza. Jednak trzeba być pewnym tego, że wchodząc do tego miejsca, na pewno należy uszanować jego charakter. Nowoczesny pub, którego aranżacja jest prosta, ale bardzo schludna. Za barem zawsze można znaleźć uśmiechniętą obsługę, która – nawet jeżeli ktoś sam nie będzie tego wiedział – zawsze będzie wiedziała jakie drinki lub piwo ma podać.

Adres: Prosta 2/14, Warszawa

4. Club Galeria

Chyba jeden z najbardziej znanych klubów, który już od ponad 18 lat znajduje się na warszawskiej scenie muzycznej. Śmiało można powiedzieć, że wychowują się tutaj kolejne pokolenia osób. Na plus należy zaliczyć to, że nikomu nie zabraknie tu miejsca do tańczenia. Klub idzie z duchem czasu, więc w weekendy można się tu wybawić nawet na rurce. Od wielu lat w klubie można znaleźć kilku stałych rezydentów: Flover, Filop, Karvo.

Adres: plac Mirowski 1, Warszawa

5. Metropolis Warszawa

Miejsce, jakie otwarte jest tylko w weekendy. W tygodniu nie ma szans, żeby przyjść tu na imprezę. Można być jednak pewnym tego, że i tak przez weekend każdy będzie w stanie wyszaleć się w miejscu, którego hasłem przewodnim jest „Love is love”. Tutaj każdy może poczuć się wolny – bez względu na to kogo tak naprawdę kocha. Przyjaźń do LGBT można odczuć na każdym kroku. A do tego super muzyka taneczna, dzięki czemu każdy będzie mógł wyszaleć się do rana.

Adres: Henryka Sienkiewicza 7, Warszawa

6. Klub Sauna Galla

Na pewno nie można powiedzieć, że jest to typowy klub taneczny. Jak sama nazwa mówi, jest to typowa sauna, gdzie można zgłosić się na sesję. Warto dodać, że jest to miejsce, które funkcjonuje już od 1995 roku na rynku i wciąż cieszy się rosnącą popularnością. Od poniedziałku do soboty na sesję mogą zgłaszać się sami mężczyźni. W niedzielę sauna jest koedukacyjna. Jest to fajna przestrzeń, która została stworzona po to, aby móc spokojnie porozmawiać, a niekiedy nawet pooglądać filmy.

Adres: Ptasia 2 wejście od ulicy Przechodniej, Warszawa

7. Sauna The Fire

Jak to określił jeden z klientów tego miejsca, to właśnie sauna, gdzie można dogłębnie poznać inne osoby. Jak to bywa w saunie, jest tu tropikalny klimat, który sprawia, że ma się na sobie mniej niż w normalnych sytuacjach. Jednak nikomu tutaj akurat to nie przeszkadza. Klimatyczne miejsce, gdzie można na spokojnie porozmawiać. Obsługa jest zawsze uśmiechnięta i zawsze profesjonalnie podchodzi do każdego klienta.

Adres: Twarda 44, Warszawa

8. Heaven Sauna

Miejsce, gdzie faktycznie można poczuć się jak w niebie. Tym bardziej że do dyspozycji jest tutaj wiele udogodnień. Oprócz tego, że jest tu sauna, na miejscu można skorzystać również z łaźni parowej. Nie można zapomnieć także, że goście mogą wybierać z szerokiej oferty masażu. Na miejscu dostępny jest również darkroom. W razie jakichkolwiek problemów, obsługa zawsze stara się wspierać swoich klientów.

Adres: Waliców 13, Warszawa

9. Glam

Miejsce, które otwarte jest na wszystkich. Każdy może poczuć się tutaj naprawdę swobodnie. Nie brakuje tu osób, które specjalnie przyjeżdżają z innego miasta, aby to właśnie tu się pobawić. Taką właśnie renomą otacza się to fascynujące miejsce. W poniedziałki, wtorki i czwartki klub jest zamknięty. Można tu jednak przyjść w pozostałe dni i bawić się już od 22 do białego rana. Faktycznie nie brakuje tu osób, które szaleją do samego rana i zawsze są z tego bardzo zadowolone.

Adres: Żurawia 22, Warszawa