Polska

Najlepsze Kluby Bokserskie w Krakowie

bokser

Aktywność fizyczna jest dobra. Warto trenować. Tak, aby móc się ruszać. W szczególności jeżeli ktoś na co dzień spędza dużą ilość czasu przed komputerem. Do ruchu warto namawiać dzieciaki. A może to dobry pomysł na to, aby znaleźć wspólną aktywność fizyczną? Doskonałą propozycją, która sprawdza się przy dzieciach i przy osobach dorosłych, jest boks. Nie brakuje klubów, gdzie można zapisać się na takie treningi. Gdzie dokładnie można je znaleźć w Krakowie?

1. Klub bokserski – KS Rojek Kraków – Krzysztof Rojek

Na treningi zaprasza Krzysztof Rojek. Jest to Mistrz Polski juniorów, Mistrz Polski seniorów i uczestnik olimpiady w Barcelonie. Trenowanie pod okiem tak utytułowanej osoby to nie lada gratka. Przynajmniej będzie można mieć pewność co do tego, że wiedzę przekazuje kompetentna osoba. Warto zadzwonić bezpośrednio do klubu prowadzonego przez Krzysztofa, aby umówić się na trening. Wszystkim ćwiczenia będą sprawiać przyjemność.

Adres: Sołtysowska 1, Kraków

2. Klub Sportowy Grappling Kraków

Tutaj można zapisać dzieci, które mają już pięć lat. Nie można bowiem zapomnieć o tym, że im wcześniej rozpoczną się treningi tym lepiej dla malucha, który nie będzie dzięki temu nadmiernie siedział przed komputerem lub telewizorem. Nie ma tu górnej granicy wieku. Na zajęcia jakie oferowane są przez klub może zapisać się tak naprawdę każda osoba. W ofercie można znaleźć MMA, Brazylijskie Jiu-Jitsu (BJJ Gi/NoGi), treningi boksu, kickboxingu, judo oraz zajęcia Crosstrening i kettle.

Adres: Nad Strugą 7, Kraków

3. BBB SERCA KRAKOWA & FELIX BOXING GYM

Jedno z głównych haseł klubu to to, które mówi o tym, że na trening nigdy nie jest za późno, jeżeli chodzi o wiek. Na zajęcia można zapisać się mając kilkanaście lat, ale także grubo po 40stce. Kwestią jest to, aby każda z osób ćwiczących po prostu dobrze czuła się z tym co robi. Tak, aby każdy trening okazał się wielką przyjemnością. Tu można nauczyć się ciosów, uników, zasłon, poruszania się. Do tego wykonywane są ćwiczenia na workach, gruszkach, refleksówkach, platformach, skakankach, piłkach lekarskich itp.

Adres: Plac Niepodległości 1, Kraków

4. IRS Kraków – Instytut Rozwoju Sportu

Miejsce, które faktycznie rozwija. Można się tu zapisać na zajęcia bez względu na posiadane umiejętności. Trenerzy zwracają mocną uwagę na to, aby ćwiczenia zostały dopasowane do umiejętności danej osoby. Można być pewnym indywidualnego podejścia. IRS przygotowany jest również w taki sposób, aby nawet jak ktoś nie posiada odpowiedniego sprzętu, mógł wszystko znaleźć na miejscu. W klubie panuje zawsze przyjazna atmosfera.

Adres: Kamienna 12, Kraków

5. RADOŚĆ Z BOKSU

Nazwa chyba jest dosadna. Jest to miejsce, gdzie trenuje się z prawdziwą przyjemnością. Wszystkie treningi, pomimo ich wyczerpania, dają ogromną radość. To właśnie dzięki temu wszyscy wracają tu po raz kolejny, aby wciąż trenować. W ofercie można znaleźć boks olimpijski dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do tego klub zapewnia treningi obwodowe crossbox, treningi personalne bokserskie i ogólnorozwojowe na bazie przygotowania fizycznego w boksie.

Adres: Krakowska 21, Kraków

6. Tiger Instinct

Chyba każdy ma w sobie instynkt tygrysa, przez co ma chęć do walki. Tutaj na pewno będzie można w sobie taki instynkt poczuć. W szczególności, że istnieje możliwość zapisania się na treningi indywidualne. Personalne podejście jest w stanie sprawić, że będzie można bez problemu robić postępy. Klub otwarty jest dla wszystkich. Dla tych, którzy po prostu trenują amatorsko, ale także dla tych, którzy myślą o profesjonalnej karierze bokserskiej.

Adres: 12A, ul. Majora, Kraków

7. Wisła Fight Club

Miejsce, gdzie boks można poznać od podszewki. W szczególności jeżeli ktoś wcześniej nie miał do czynienia z tym sportem, będzie miał okazje go dobrze poznać. Tym bardziej że trenerzy tak planują treningi, aby móc poznać dobrze technikę. Odbywają się tu nie tylko treningi na workach, ale na pewno można liczyć tutaj na sparingi. Dodatkowo organizowane są również ćwiczenia techniczne. W boksie każdy będzie w stanie się odnaleźć, jeżeli będzie miał takich trenerów.

Adres: Władysława Reymonta 22, Kraków

8. BOOM boxing studio

W tym miejscu można poczuć się jak w prawdziwej Tajlandii. Klub został zainspirowany tym niezwykłym krajem, gdzie trenuje się boks tajski. Właśnie tajniki tego sportu będzie można poznać w BOOM. Co prawda jest to nowy klub na mapie Krakowa, ale zyskał już spore grono zwolenników. Oprócz boksu tajskiego, oferowane są tu zajęcia z kickboxingu oraz z samoobrony. BOOM wyróżnia się również nowoczesnym wyposażeniem całej sali.

Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 19, Kraków

9. Krakowskie Stowarzyszenie Bokserskie

Jedno z najbardziej znanych miejsc na mapie Krakowa, które może pochwalić się wieloletnią tradycją. W szczególności jeżeli mowa jest o osobach, które związały się z profesjonalnym boksem. Oprócz tego, że organizowane są tu zajęcia bokserskie, można tu również zapisać się na muay thai. Każdy będzie w stanie znaleźć tu coś dla siebie.

Adres: ul. Majora 12A, Kraków