Polska

10 Najlepszych Klubów Tanecznych w Legnicy

kluby legnica

Legnica to miasto usytuowane w środkowej części województwa dolnośląskiego. Odznacza się przepiękną architekturą oraz terenami, na których główną rolę odgrywa pięknie zaaranżowna zieleń. To właśnie w tym mieście znajduje się słynne Muzeum Miedzi  i Mauzoleum Piastów Śląskich.

Niektórzy przybywają w ten region Polski głównie ze względu na piękny Zamek Piastowski oraz imponujący Stary Ratusz. Jednak poza ciekawą ofertą turystyczną, Legnica może poszczycić się także wieloma miejscami, w których będzie można spędzić miło czas z przyjaciółmi, odrywając się na chwilę od codzienności.

Znajdziemy tutaj sporo pubów i barów, które odznaczają się unikatową atmosferą i fantastyczną obsługą. Nie brakuje również miejsc, w których można bawić się do białego rana. Jakie miejsca warto odwiedzić w poszukiwaniu niezapomnianej imprezy? Oto kilka wybranych propozycji dla miłośników klubowej muzyki i genialnych drinków.

1. 7th Heaven

7th Heaven znajduje się przy ulicy Kardynała Bolesława Kominka 20. Klub prosperuje od niespełna dwóch dekad, bezustannie doskonaląc przestrzeń i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagającej klienteli. Lokal podzielony jest na trzy strefy – Dance, House oraz VIP. Wszystkie są w pełni klimatyzowane, by zapewnić gościom maksymalny poziom komfortu. Jednocześnie w każdej z nich znajdują się wyjątkowe strefy VIP, które z pewnością przypadną do gustu osobom ceniącym sobie prywatność. Od samego początku klub odznaczał się fantastycznym systemem oświetleniowym, świetnym nagłośnieniem i nowoczesnym wystrojem. Kilka lat temu lokal przeszedł gruntowną modernizację, która spotkała się z bardzo dużym uznaniem stałych i całkiem nowych gości. Nie bez powodu mówi się, że to jeden z najlepszych klubów w Polsce. Ciekawie prezentuje się strefa z ekskluzywnymi lożami. Jest podświetlona na czerwono, a dodatkowym atutem są eleganckie skórzane obicia wypełniające ściany. Równie dobrze prezentuje się obszerny parkiet, który jest odpowiednio oświetlony i znajduje się w centralnej części lokalu. Nie należy również zapominać o świetnie zaopatrzonym barze i profesjonalnej ekipie barmańskiej. To wszystko sprawia, że 7th Heaven może bez problemu stawać w szranki z najlepszymi klubami w całej Polsce i poza jej granicami.

2. SkyClub Legnica

SkyClub Legnica znajduje się przy ulicy Bankowej 2. To nowoczesny lokal, który powstał z myślą o wymagającej klienteli. Goście mają do dyspozycji dwa obszerne parkiety do tańczenia oraz wygodne loże, w któych będzie można odpocząć po parkietowych szaleństwach. Na słowo uznania zasługuje świetny bar i jeszcze lepsza ekipa barmańska, która zawsze gotowa jest przygotować najbardziej spektakularne i wymyślne drinki. Lokal jest fantastycznie oświetlony. Panuje tutaj przyjemny kolorowy półmrok, który sprzyja dobrej zabawie. Regularnie odbywają się tutaj imprezy z udziałem cenionych i renomowanych DJ-ów z różnych stron Polski. Sporym uznaniem cieszą się także imprezy z muzyką graną na żywo. Warto wspomnieć, że lokal posiada również bardzo estetyczny VIP Room z odrębnym barem i gastronomią. To propozycja nie do odrzucenia w przypadku osób, które pragną zaserwować sobie ekskluzywną noc w jednym z najleoszych legnickich klubów. W okresie letnim dach zamienia się w podniebną plażę i wszystkie imprezy przenoszą się na ten poziom. SkyClub to miejsce jedyne w swoim rodzaju, które warto odwiedzić, będąc w Legnicy.

3. Sunny Club Music

Sunny Club Music znajduje się przy ulicy Gwiezdnej 4. Dla wielu mieszkańców Legnicy to miejsce obowiązkowe i miejsce, które nigdy nie zawodzi swoich gości. Wnętrze urządzone jest w bardzo nowoczesnym stylu. Nie sposób nie zwrócić uwagi na piękne kolorowe oświetlenie, które nadaje całości fantastycznego klimatu. Goście mają do dyspozycji bardzo ciekawą ofertę gastronomiczną oraz obszerny parkiet. Co ciekawe, miejsce przyciąga nie tylko młodych ludzi, ale i nieco starszych, którzy doceniają tutejszą atmosferę i zróżnicowaną muzykę. Bar obsługiwany jest przez doświadczoną ekipę, która zawsze gotowa jest na wyzwania. Regularnie odbywają się w tym miejscu imprezy tematyczne z udziałem DJ-ów, aczkolwiek można się również natknąć na imprezy z muzyką graną na żywo. To bez wątpienia jedno z tych miejsc, które w wyjątkowy sposób łączy pokolenia poprzez niezapomnianą zabawę.

4. Browar Music Club

Browar Music Club to kolejne miejsce, które warto wziąć pod uwagę, będąc w Legnicy. Mieści się przy ulicy Pocztowej 1, a na przestrzeni lat zyskał miano jednego z najlepszych klubów w okolicy. To lokal prowadzony przez prawdziwych pasjonatów dobrej zabawy. Regularnie odbywają się tutaj imprezy, którym przewodzą najbardziej uznani DJ-e. Nie należy nastawiać się na konkretny gatunek muzyczny, ponieważ klub stawia na różnorodność, wiedząc doskonale, że tylko w ten sposób dotrze do jak największej ilości osób. Bardzo często można się jednak natknąć na imprezy w rytmach house, które cieszą się ogromną popularnością. Z pewnością warto zwrócić uwagę na świetnie zaopatrzony bar. Nie umknie nam również rewelacyjna atmosfera, która jest tutaj czymś absolutnie na porządku dziennym. Osoby pragnące delektować się pysznymi drinkami przy akompaniamencie niebanalnych rytmów z pewnością powinny odwiedzić to wyjątkowe miejsce.

5. La Musica Club

La Musica Club to absolutnie wyjątkowe miejsce. Będzie idealną przestrzenią dla osób, które pragną rozpocząć swój weekend od delektowania się najlepszymi alkoholami świata przy akompaniamencie genialnej muzyki. Ten wyjątkowy cocktail bar łączy w sobie cechy baru i miejsca, w którym taniec jest jak najbardziej mile widziany. Goście mają do dyspozycji niespełna tysiąc alkoholi, z których ekipa barmańska będzie w stanie wyczarować olśniewające drinki. Regularnie odbywają się w tym miejscu różnego rodzaju eventy począwszy od tematycznych imprez, a skończywszy na świetnych koncertach z muzyką graną na żywo. Lokal regularnie organizuje również tak zwane Happy Hour, podczas których będzie można załapać się na atrakcyjne zniżki na wybrane koktajle. Sporym uznaniem cieszą się regularnie organizowane koncerty muzyków pochodzących z Ameryki Południowej. W takich dnia lokal wypełnia się na przykład muzyką kubańską, a przede wszystkim fantastyczną energią. To bez wątpienia miejsce, które zachwyca jakością świadczonych usług, świetnymi imprezami i profesjonalizmem.

6. Whisky Room Legnica

Whisky Room Legnica znajduje się przy ulicy Rycerskiej 2. Dla wielu mieszkańców jest idealnym miejscem do rozpoczęcia weekendowych wojaży. Lokal odznacza się nowoczesnym i niezwykle ekskluzywnym wystrojem. Jak sama nazwa wskazuje, w tym miejscu whisky gra pierwsze skrzypce. To wyjątkowe miejsce z kilku względów. Odznacza się elitarnym charakterem, a sala dla gości pomieści raptem dwanaście osób. Warto jednak właśnie w tym miejscu rozpocząć swój weekend, by w dyskretnej atmosferze móc delektować się najlepszymi alkoholami świata. W ofercie znajduje się ponad tysiąc alkoholi, a w tym whisky liczące sobie nawet czterdzieści lat. Miejsce przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie najwyższą jakość.