Podróże

Kosmetyczka podróżna inna niż wszystkie

kuferek podróżny

Kosmetyczka podróżna CALAIS to niezastąpiona towarzyszka podróży. Idealna zarówno na krótki weekendowy wyjazd w góry jak i na tygodniowe wczasy nad morzem. Dzięki swojemu kształtowi zmieścisz ją bez problemu do walizki czy plecaka tak, by mieć wszystkie niezbędne przedmioty pod ręką.

Kosmetyczka podróżna inna niż wszystkie.

Kuferek ten jest bardzo pojemny, mieści wszystkie niezbędne akcesoria i kosmetyki. Dzięki kieszonkom i przegródkom poukładasz jej zawartość. Grzebień, szampon, krem do cery, pomadka czy tusz do rzęs znajdzie w końcu swoje miejsce. Nie sposób wymienić wszystkich przedmiotów, ale ten organizer bez problemu je pomieści. Duża przestrzeń kosmetyczki mile Cię zaskoczy.

kosmetyczka na kosmetyki

Rewelacyjne rozwiązanie z haczykiem do zawieszania, pozwala umieścić kosmetyczkę na lustrze czy kabinie prysznicowej i wygodnie z niej korzystać nawet tam, gdzie zwykle byłoby to niemożliwe. Dzięki praktycznemu uchwytowi jej noszenie jest wygodne. Osobna, zamykana komora na mokre przedmioty, takie jak gąbka czy ręcznik, wyróżniają ją spośród innych kosmetyczek. Kosmetyczka wykonana jest z wodoodpornego materiału, co dodatkowo chroni jej zawartość.

kosmetyczka podróżna

Wygodna, praktyczna i stylowa

Co nie mniej ważne kosmetyczka jest bardzo stylowa, dostępna w kolorach damskich i męskich. Ma więc wszystko to, co niezbędne w podróży wakacyjnej czy służbowej dla całej rodziny. Na stałe stanie się niezbędnikiem w podróżach.

www.akcesoria-podrozne.pl