Polska

Konkurs! Wygraj weekend w hotelu Ossa!

Wystarczy, że wejdziesz na Facebookową stroną Radia ZET i pod postem konkursowym napiszesz, jak wygląda Twój wymarzony długi weekend. Puść wodze swojej fantazji! Ale pamiętaj, że to nie wszystko – by stać się uczestnikiem konkursu, musisz także wyszukać na stronie radiozet.pl najbardziej interesujący Cię artykuł, a potem opublikować go na swojej tablicy na Facebooku.

Dla zwycięzcy konkursu przewidziano nagrodę w postaci pobytu w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej w dniach 15-18 czerwca 2017 roku. Wartość nagrody wynosi 1554 zł brutto (plus 173 zł stanowiące równowartość podatku od wygranej).

Hotel Ossa to kompleks hotelowy z towarzyszącymi mu boiskami, basenami, polami golfowymi i łąkami. Całość położona jest w niewielkiej wsi Ossa niedaleko Rawy Mazowieckiej, mniej więcej w połowie drogi między Warszawą a Łodzią. Ossa cieszy się dużą popularnością wśród różnych grup klientów – od klientów korporacyjnych, którzy wykorzystują dwie duże sale kongresowe na spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje, poprzez zorganizowane grupy turystów po klientów indywidualnych i rodziny z dziećmi, którzy cenią sobie wszechogarniający spokój, ciszę, bezpośrednią bliskość przyrody i szeroką ofertę wypoczynkową: SPA, pakiety tematyczne, sezonowe, imprezy okolicznościowe czy turnusy wakacyjne dla dzieci.

Pobyt w ramach wygranej w konkursie obejmuje:

  • śniadania w formie bufetu
  • kolacje (w godzinach 19:00-21:00)
  • wstęp na basen oraz do sauny fińskiej, tureckiej i na podczerwień, do jacuzzi oraz łaźni rzymskiej
  • animacje dla dzieci organizowane przez Trip Kids Zone
  • plac zabaw dla dzieci na plaży, dmuchańce
  • możliwość wymeldowania do godziny 16:00 (w miarę dostępności)