Polska

9 Najlepszych Klubów Tanecznych w Jeleniej Górze

kula dyskotekowa

Taniec to doskonała forma relaksu. To idealna opcja dla tych osób, które chcą mieć pewność, że będą mogli się wyszaleć, a do tego spalić co nieco kalorii. Tak, bowiem na taniec można właśnie spojrzeć z tej strony. Jako na coś, co pomaga zapewnić aktywność fizyczną. Wiele osób kocha imprezy, a na szczęście ma się do tego doskonałą okazję, dzięki licznym klubom tanecznym. Można je z pewnością znaleźć na terenie Jeleniej Góry. Gdzie dokładnie?

1. Klub Kwadrat

Jest to klub muzyczny, który specjalizuje się w imprezach tanecznych i w muzyce na żywo. Tzn. organizowane są tu różnego rodzaju koncerty i pokazy stan-up, jakie są w stanie zawsze przyciągnąć ogromną rzeszę ludzi. Jeżeli ktoś chce być pewny tego, że spędzi mile wieczór, to koniecznie powinien się tu pojawić. W tym wszystkim nie brakuje tu baru, gdzie zawsze przyrządzane są smakowite drinki oraz polewane piwo.

Adres: Bankowa 28/30, Jelenia Góra

2. Club Euforia Jelenia Góra

Jest to dobre miejsce dla tych osób, jakie samodzielnie myślą o tym, aby zorganizować własną imprezę. Chociaż nie można pomijać tego, że obsługa zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i można tu liczyć na imprezy okazjonalne. Warto o takich imprezach dowiadywać się w okolicach Andrzejek, w karnawale i nie tylko. Obsługa dba zawsze o dobre humory wszystkich swoich gości, jak również o to, aby ich porządnie nakarmić.

Adres: Aleja Jana Pawła II 20, Jelenia Góra

3. Klub Kulturalny

Ta nazwa faktycznie nie jest przesadzona, ponieważ każda z zaproszonych osób może mieć pewność co do tego, że znajduje się w kulturalnym miejscu. Może nie jest to wielka imprezownia, ale każda z osób będzie mogła spędzić tutaj fantastycznie czas przy piwie lub przy innych napojach. Tym bardziej że od czasu do czasu organizowane są tu spotkania przy muzyce na żywo różnych zespołów.

Adres:  Poznańska 20, Jelenia Góra

4. Avangarda underground club

Prawdziwa dyskoteka, gdzie można spędzić całą noc. Właściciele wychodzą naprzeciwko oczekiwaniom swoich klientów i oferują możliwość wynajęcia sali na własne imprezy. Można tu urządzić dziecku osiemnastkę, ale także i inne urodziny. Zaletą tego miejsca jest to, że na miejscu dostępne jest dobre nagłośnienie i światła, więc w trakcie własnej imprezy, takimi szczegółami żadna osoba nie będzie musiała się już w ogóle przejmować.

Adres: Okrzei 11/21, Jelenia Góra

5. Wrotkarnia

Jeżeli ktoś twierdzi, że mając wrotki na nogach, nie można się doskonale bawić, to jest w ogromnym błędzie. Wrotkarnia udowadnia to na każdym kroku. Na dużym parkiecie można jeździć pomiędzy światłami dyskotekowymi. Do tego muzyka, która płynie z głośników, stanowi idealne dopełnienie dla całości. Fajne jest to, że na tańce można przyjść tu z własnymi dziećmi. Wręcz można powiedzieć, że jest to jak najbardziej wskazane. Chociaż, nie mając pociech, również można się tu doskonale bawić.

Adres: Osiedle Robotnicze 38, Jelenia Góra

6. Energy Pub – Cieplice

Miejsce, jakie otwarte jest przez całą dobę, więc można przyjść tutaj, kiedy tylko ktoś ma na to ochotę. Zawsze czeka tutaj uśmiechnięta obsługa, jaka jest gotowa podać dobre piwo lub inne napoje, jakie można znaleźć w menu. Od czasu do czasu można załapać się tutaj na transmisję telewizyjną meczu polskiej reprezentacji w piłce nożnej.

Adres: plac Piastowski 21C, Jelenia Góra

7. Metafora Pub i Restauracja

Jeżeli ktoś ma ochotę na to, aby wypić piwo w fajnym miejscu, to Metafora nadaje się do tego idealnie. Jeżeli jednak ktoś chciałby zjeść dobry obiad lub kolację, to również powinien znaleźć się w tym właśnie miejscu. Trzeba przyznać, że jest to ciekawe miejsce, które wyróżnia się eleganckim wystrojem wnętrz. W tle leci muzyka, jaka dopełnia klimatu tego miejsca. Metafora to dobre miejsce dla tych wszystkich osób, które chcą pobawić się na spokojnie i nie potrzebują do tego szalonych imprez.

Adres: plac Ratuszowy 50, Jelenia Góra

8. UFO PUB

Na szczęście, nikt nie musi obawiać się tego, że gości z innych planet tu nie spotka. Jest to fajne miejsce, gdzie można spędzić czas na spokojnie. Trzeba przyznać, że goście trafili z tą nazwą, która przyciąga do siebie duże grono klientów. W szczególności tych, którzy lubią tenis stołowy. Tak, nawet można tu pograć w paletki i nigdy nie brakuje chętnych. Do tego muzyka – prawdziwa mieszanka, więc każdy z gości będzie czuł się tu bardzo dobrze. Oprócz małych paletek, do dyspozycji gości jest tu również stół bilardowy. Sącząc powoli piwo, nie będzie tu można narzekać na nudę.

Adres: Jagiellońska 26, Jelenia Góra

9. BETFAN Sport Pub

Fajne miejsce dla miłośników rozrywek sportowych. Tym bardziej że na miejscu można zdecydować się na zakłady bukmacherskie. Jest to więc dobra opcja dla tych, którzy sportem nie chcą zawracać głowy swoim domownikom. Stylowe, oszczędne wnętrza są naprawdę klimatyczne. Na miejscu można pojawić się już o godzinie 11 i siedzieć aż do 23. Oprócz rozrywek sportowych, z pewnością będzie można tu liczyć na dobre napitki. Do dyspozycji są również automaty, jakie są w stanie zapewnić dużo rozrywki.

Adres: 58-500 Jelenia Góra