Polska

9 Najlepszych Klubów MMA we Wrocławiu

trening w klubie mma

O MMA w ostatnim czasie słyszało na pewno wiele osób. Poniekąd z tego powodu, że na udział decyduje się ogromna ilość sław, która chce pokazać, że ten umie walczyć. Zanim jednak zostają oni wpuszczeni do oficjalnego oktagonu, czekają na nich długie treningi, jakie pozwalają na solidne przygotowanie. Treningi odbywają się w różnych klubach, jakie ulokowane są w wielu miastach. Gdzie takie kluby można znaleźć we Wrocławiu? Oto ich lista.

1. MMA Wrocław

Nie brakuje osób, które twierdzą, że jest to jeden z najlepszych klubów w tej części Wrocławia. Patrząc po zdjęciach można stwierdzić, że coś faktycznie w tym jest, ponieważ nie brakuje chętnych osób do tego, aby tutaj właśnie trenować. Jest to Szkoła Sztuk Walki, gdzie zapisywać się mogą nie tylko osoby dorosłe, ale także dzieci. W końcu, im wcześniej treningi zostaną rozpoczęte, tym większa pewność, że cała wiedza zostanie szybko opanowana.

Adres: Stefana Czarnieckiego 15,  Wrocław

2. Puncher Wrocław – MMA, Kickboxing, BJJ, Boks

Miejsce, które wyróżnia się tym, że można trenować tu nie tylko MMA. Nie brakuje tu sztabu szkoleniowego, który bardzo chętnie wyjaśni boks lub kickboxing od podstaw. Klub otwiera się już o godzinie 17 i zajęcia trwają w nim do późnego wieczora. Trzeba przyznać, że jest to dobra opcja, ponieważ duża ilość osób ma czas na treningi tylko wieczorami. Wielu mieszkańców miasta chętnie zgłasza się tutaj na treningi, aby podszkolić swoje umiejętności.

Adres: Mikołaja Reja 13F, Wrocław

3. FIGHT CLUB CHAMPION WROCŁAW

Jeden z najstarszych klubów sztuk walki, który można znaleźć na terenie Wrocławia. Sale są duże, więc jeżeli odbywa się kilka treningów jednocześnie (a tak dzieje się bardzo często), to nikt wzajemnie sobie nie przeszkadza. Do tego szatnie, które zostały w ostatnim czasie odnowione. Trzeba przyznać, że klub staje na wysokości zadania, oferując swoim podopiecznym tak dobre warunki do trenowania. W ofercie znaleźć można różnego rodzaju zajęcia.

Adres: Tęczowa 57, Wrocław

4. KS Gym-Fight – Sporty walki Wrocław

Klub, który już od ponad dziesięciu lat działa na terenie Wrocławia i może pochwalić się całkiem dużym gronem klientów, którzy regularnie przychodzą tutaj na zajęcia. Pomimo tego, że już od ich otwarcia minęło całkiem sporo czasu, to można być pewnym tego, że wyposażenie na bieżąco jest wymieniane i uzupełniane. Trenerzy z tutejszego klubu cieszą się dobrą opinią, więc tym bardziej można przyjść tu na zajęcia, aby móc sprawdzić się w MMA.

Adres: Ruska 47/48, Wrocław

5. Rio Grappling Club

Niektórzy wchodząc na zajęcia, na pierwszy rzut oka zwracają uwagę na wielkie okna, które znajdują się na ścianie. Trenując można podziwiać przy okazji fantastyczne widoki. Jednak to nie one są najważniejsze, a możliwość trenowania w nowocześnie wyposażonym miejscu. Właściciele zwrócili baczną uwagę na to, aby stworzyć przyjazne miejsce, gdzie trenowanie stanie się dla wszystkich wielką przyjemnością. Bo najważniejsze w tym wszystkim jest bezpieczne środowisko.

Adres: Stalowa 80, Wrocław

6. BJJ Wrocław – 23 EVOLUTION Wrocław BRAZYLIJSKIE JIU JITSU, szkoła walki

Wiele osób zgodnie twierdzi, że jest to klub, gdzie można ze spokojem zacząć swoją przygodę ze sztukami walki. Trenerzy w sposób indywidualny podchodzą do każdej osoby, zawsze dając odpowiednią ilość czasu na to, aby rozwinąć skrzydła w odpowiednim tempie. Tutaj można trenować tak naprawdę wszystko. Można spróbować kilku sztuk walki i wybrać spośród nich tą, która najbardziej będzie sprawiać przyjemność.

Adres: Legnicka 65, Wrocław

7. Akademia Sztuk Walki

Kolejne miejsce, które cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami wśród mieszkańców Wrocławia. Laicy przyznają, że to także dobre miejsce na start, ponieważ trenerzy są cierpliwi i wszystko są zawsze w stanie dokładnie wytłumaczyć. Ciekawostką jest to, że nie tylko młodzi ludzie mogą zgłosić się tu na zajęcia. Dla seniorów została stworzona specjalna oferta, aby pokazać im, że tak naprawdę w każdym wieku można ćwiczyć. O ile tylko ktoś wykonuje zajęcia, jakie dopasowane są do jego możliwości.

Adres: Powstańców Śląskich 159, Wrocław

8. MMA

Miejsce, gdzie faktycznie można nastawić się na to, że każda z osób będzie w stanie poznać tajniki MMA. Trenerzy dobrze przygotowują do walk. Jeżeli tylko ktoś poczuje się na siłach, będzie mógł w przyszłości pomyśleć o tym, aby wziąć udział w turniejach. Może i klub nie jest duży, ale są oni otwarci na to, aby kolejne osoby przyjmować do grona ćwiczących. Warto więc spróbować.

Adres: Krakowska 98, Wrocław

9. Krav Gym

Wiele osób, które tu trenują przyznają, że można spotkać tu osoby z pasją. Takie, które w trenowanie kolejnych osób wkładają całe swoje serce. Osoby, które czują, że praca jest ich pasją, są w stanie w jeszcze lepszy sposób przekazać wiedzę innym. Tak właśnie jest w tym klubie, gdzie można liczyć na zajęcia nie tylko z MMA. Jedna z ofert to także zajęcia z Krav Maga. Warto sprawdzić, które możliwości zapewnia klub, aby zyskać pewność, że każdy jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Adres: Powstańców Śląskich 159, Wrocław