Ciekawostki

Jak wybrać odpowiedniego przewoźnika do przesyłek paletowych – praktyczny przewodnik

paleta

Palety umożliwiają sprawny i wygodny transport przesyłek wielkogabarytowych, ułatwiając załadunek i rozładunek towaru. Sprawdź, czym się kierować podczas wyboru przewoźnika, by Twoje przesyłki paletowe dotarły szybko i bezpiecznie do celu.

Szeroki wachlarz możliwości

Warto zwrócić uwagę na to, co zawiera oferta firmy transportowej, jeśli chodzi o przesyłki paletowe. Czy przewozi palety o różnych rozmiarach, takie jak półpalety, palety EURO oraz palety przemysłowe? Zapewnia transport jedynie na terenie Polski czy realizuje również przesyłki zagraniczne? Korzysta z usług zewnętrznych przewoźników? Szeroka oferta taka jak ta: https://www.globkurier.pl/oferta/przesylki-paletowe zwiększa szansę na to, że firma transportowa bez problemu odpowie na potrzeby klienta, które mogą się zmieniać w zależności od zlecenia.

Łatwy kontakt i bezproblemowa wycena

Firma transportowa powinna zapewniać swoim klientom szybką i łatwą wycenę, np. poprzez formularz. W taki sposób osoba zainteresowana wysyłką bez problemu samodzielnie obliczy przybliżone koszty transportu przesyłki paletowej. W razie dodatkowych pytań pracownicy solidnej firmy transportowej pozostają do dyspozycji klienta, szybko i rzetelnie rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Usługi dodatkowe

Niektórzy klienci zlecający wysyłanie przesyłek paletowych mogą mieć specjalne wymagania, takie jak kontakt telefoniczny kierowcy z odbiorcą przed dostawą, dostawa w określonych godzinach czy pobranie od odbiorcy gotówki za towar i transport. Określ dokładnie swoje potrzeby i sprawdź zawczasu, czy wybrana firma transportowa jest w stanie sprostać Twoim wyzwaniom, by uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek podczas dostawy.

Przesyłki paletowe – dlaczego warto je powierzyć firmie GlobKurier?

GlobKurier to operator logistyczny, który gwarantuje szybki i bezproblemowy transport przesyłek paletowych w korzystnych cenach. Współpracuje z 50 przewoźnikami, którzy dostarczają przesyłki paletowe w Polsce i za granicą. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, a szeroki wachlarz usług dodatkowych sprawia, że klienci mogą dopasować warunki wysyłki do swoich potrzeb.