Podróże

Hotel za miastem. Idealny wybór na wakacje, wydarzenia branżowe czy wesela

Wakacje poza miastem mogą być szczególną rozrywką nie tylko dla Twoich dzieci, ale również dla Ciebie. Kto nie marzył, aby spędzić kilka dni z dala od miejskiego zgiełku? Hotel poza miastem to idealne miejsce nie tylko na kilkudniowy rodzinny wypoczynek, ale również na organizację ślubu w plenerze, imprez okolicznościowych czy wyjazdowych konferencji firmowych! Dowiedz się, jakie korzyści niesie ze sobą kilkudniowy wyjazd poza miasto, bez względu na to czy planujesz wydarzenie biznesowe, czy rodzinny wypoczynek.

Rodzinny weekend 

Jeżeli myślisz o rodzinnym wyjeździe, wcale nie musisz jechać daleko – hotel poza miastem jest tak samo dobrym miejscem na wypoczynek z dziećmi, jak nadmorski ośrodek rekreacyjny czy domek w górach. Wszystkie kompleksowe hotele organizują w trakcie tygodnia masę atrakcji dla dzieci oraz oferują sale rozrywek i place zabaw, na których Twoje dziecko będzie mogło spędzać czas w trakcie wypoczynku. Dobrą decyzją jest wybór hotelu z kompleksem basenów lub aqua parkiem, aby całą rodziną wypocząć podczas wodnych szaleństw. Sale multimedialne, zabawy ruchowe, przedstawienia dla dzieci czy specjalna oferta śniadaniowa sprawią, że Twoje dziecko będzie czerpało przyjemność z każdej chwili spędzonej na pobycie w hotelu. Dzięki opiece nad dziećmi, jaką oferują obiekty, odpocząć mogą również rodzice – seria zabiegów spa lub masaży albo wizyta na basenie będzie dobrym wyborem na spędzenie wolnego popołudnia. Wieczorem można udać się na kolację, drinka lub spacer. Hotel poza miastem oferuje bowiem również piękną zieleń i bogate przyrodniczo tereny, dzięki czemu sprzyja nie tylko przechadzkom, ale również wspólnym, rodzinnym zabawom na świeżym powietrzu.

Wydarzenia za miastem 

Hotel za miastem jest również doskonałą lokalizacją na zorganizowanie wszelkich biznesowych oraz służbowych wyjazdów. Nowoczesne centra kongresowe mogą pomieścić nawet ponad tysiąc osób, ale dzięki bogatej ofercie sal są doskonałe również na mniejsze wydarzenia branżowe. Jeżeli jesteś pracodawcą i szukasz miejsca na integracyjny wyjazd lub konferencję, hotel za miastem to połączenie sfery biznesu z atmosferą wypoczynku – wszelkie atrakcje oferowane przez tego typu obiekty są dostępne również dla uczestników wydarzeń.

W kompleksowych obiektach, takich jak hotel Warszawianka w Serocku, goście mogą skorzystać po zakończeniu części biznesowej z rozrywek takich jak: 

• cztery restauracje ze zróżnicowaną ofertą gastronomiczną
• VIP Roomy
• 1600m2 powierzchni eventowej
• teren zielony oraz prywatna przystań

Dzięki bogatej ofercie obiektów kompleksowych, hotele poza Warszawą są również idealne na wyjazdy integracyjne. Restauracje, basen, powierzchnia eventowa czy częsta lokalizacja hoteli w pobliżu zbiorników wodnych pozwalają pracownikom odprężyć się, zintegrować oraz zachować work-life balance, potrzebny do kreatywnej i wydajnej pracy. Coraz większa ilość pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważne jest zapewnienie pracownikom chwili wytchnienia, a na pracownicze wyjazdy często wybierają oni obiekty zlokalizowane w niedalekiej odległości od miasta, cehcujące się wysokim stopniem skomunikowania. Większość z nich oferuje szereg aktywności, które pomogą kształtować zespół oraz więzi pomiędzy pracownikami.

Śluby i wesela

Jeżeli chcesz spędzić okres ślubny w otoczeniu najbliższych, hotel za miastem to wybór który stanowi dogodne rozwiązanie zarówno dla pary młodej jak i gości weselnych. Piękne okoliczności przyrody stanowią niepowtarzalny plener do ślubnych zdjęć, a szeroki wybór sal do wynajęcia pozwoli spełnić wszelkie oczekiwania organizatorów. Dzięki organizacji wesela w hotelu, goście mogą zostać zakwaterowani w apartamentach oraz skorzystać z wszelkich udogodnień i rozrywek. Bez względu na to, czy organizujesz kameralne wesele, czy ogromną uroczystość, podczas tego typu weekendu nie będziesz się musiał przejmować się organizacją wydarzenia. Lokalizacja w niedalekiej odległości od miasta będzie dogodna dla gości – zapewni im sprawny dojazd, jednocześnie pozwalając parze młodej oraz uczestnikom przyjęcia weselnego odetchnąć na łonie natury.

Jeżeli marzy Ci się organizacja wydarzenia, imprezy integracyjnej czy rodzinnego wyjazdu w malowniczej okolicy, hotel za miastem jest doskonałym rozwiązaniem. Bliskość natury, wiele atrakcji oraz strefy wypoczynku pozwolą Ci na weekendowy odpoczynek od codziennych obowiązków.