Podróże

Hotel dla dorosłych w górach, czyli świetny wybór nie tylko dla młodych par

hotel harnaś

Polski rynek hotelowy oferuje dziś bardzo różne opcje noclegowe – od tych budżetowych, aż po iście luksusowe, spełniające nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Stosunkowo nowym trendem są natomiast hotele dla dorosłych, które stanowią interesującą alternatywę dla rodzinnych resortów. Wbrew pozorom zatrzymują się w nich nie tylko młode pary czy grupy znajomych. W naszym artykule bliżej przyglądamy się temu trendowi, zaglądając również do bardzo dobrze ocenianego hotelu dla dorosłych w górach, a dokładnie w okolicach Zakopanego.

Hotele dla dorosłych – co trzeba przez to rozumieć?

Samo sformułowanie „hotel dla dorosłych” może być różnie interpretowane, a próg wieku gości zależy od wewnętrznej polityki danego obiektu. Najczęściej mianem hoteli dla dorosłych określa się te, które nie meldują gości poniżej 16. roku życia.

Celem takiego rozróżnienia jest zapewnienie bardzo wysokiego komfortu pobytu gościom, którzy z różnych powodów nie chcą wypoczywać w towarzystwie dzieci.

To warto wiedzieć:

Hotele dla dorosłych często mają charakter obiektów SPA oraz biznesowych.

Komu polecamy pobyt w hotelu dla dorosłych w górach?

Pobyt w hotelu dedykowanym osobom dorosłym jest idealną propozycją dla:

  • Parplanujących romantyczny weekend, na przykład z okazji rocznicy ślubu;
  • Par, które chcą się zaręczyć w pięknym miejscu i spędzić świetny czas tylko we dwoje;
  • Rodziców, którzy nareszcie znaleźli czas, aby odpocząć od opieki nad swoimi dziećmi;
  • Seniorów, którzy nade wszystko cenią sobie spokój, ciszę, a ostatnią rzeczą, jakiej oczekują po pobycie w hotelu, są dziecięce hałasy;
  • Osób podróżujących w celach biznesowych, które potrzebują ciszy, aby móc skupić się na pracy;
  • Grup przyjaciół, które szukają miejsca na wspólny wyjazd, gdzie na wyciągnięcie ręki dostępne są różne rozrywki dla dorosłych, od zabiegów SPA, aż po lobby bar z bogatym wyborem koktajli.

Polecany hotel dla dorosłych w górach

Każdy, kto marzy o weekendzie czy pełnoprawnym urlopie w malowniczej scenerii Tatr, w towarzystwie wyłącznie osób dorosłych, najlepiej z ukochaną osobą, znajdzie swoje miejsce w Hotelu HARNAŚ w Bukowinie Tatrzańskiej.

hotel dla dorosłych

Ten wysokiej klasy hotel dla dorosłych w górach (jedyny na Podhalu), zaprasza na wypoczynek w pięknym miejscu, w otoczeniu Tatrzańskiego Parku Narodowego, gwarantując spektakularny widok na góry prosto z okien pokoju.

Hotel HARNAŚ stanowi doskonałą bazę do odkrywania uroków Podhala. Blisko stąd m.in. do Morskiego Oka, Zakopanego czy Doliny Chochołowskiej.

Jak przystało na hotel tej klasy, nastawiony na goszczenie dorosłych, hotel oferuje przebogaty wybór zabiegów SPA dostępnych w strefie Wellness BUKOVINA (do której goście mają zapewniony bezpłatny, komfortowy transport). Można przebierać w masażach, zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało czy rytuałach relaksacyjnych. Podkreślmy, że terapeuci Wellness BUKOVINA korzystają wyłącznie z najwyższej jakości produktów do pielęgnacji twarzy i ciała pochodzenia naturalnego oraz produktów wegańskich, w tym marek Mokosh, BABOR czy Valmont.

Wielką atrakcją pobytu w Hotelu HARNAŚ jest możliwość skorzystania z basenów wewnętrznych i zewnętrznych oraz strefy saun pobliskich Term BUKOVINA.

Do dyspozycji gości hotelu jest też restauracja WIDOK serwująca dania kuchni naturalnej z regionalnym akcentem. Z kolei w Lobby Barze dostępny jest szeroki wybór najwyższej jakości alkoholi z różnych zakątków świata, co doskonale wpisuje się w charakter hotelu i oczekiwania jego dorosłych gości.

Więcej argumentów, które mogą Cię przekonać do zarezerwowania pobytu w jedynym hotelu dla dorosłych na Podhalu, czyli Hotelu HARNAŚ w Bukowinie Tatrzańskiej, znajdziesz w artykule na stronie internetowej https://hotelharnas.com/blog/hotel-dla-doroslych-w-gorach-masz-co-najmniej-5-powodow-by-zatrzymac-sie-w-hotelu-harnas.

Jak zarezerwować pobyt w Hotelu HARNAŚ?

Jeśli chcesz sprawdzić, jak wygląda pobyt w wysokiej klasy hotelu dla dorosłych w górach, to możesz go łatwo zarezerwować bezpośrednio na stronie internetowej Hotelu HARNAŚ – daje Ci to również pewność otrzymania najkorzystniejszej ceny.

Dodatkowo warto sprawdzić aktualne pakiety pobytowe, w tym w ramach romantycznych weekendów dla par czy np. dla osób planujących zaręczyny w górach. Szczegóły znajdziesz na stronie hotelharnas.com.