Ciekawostki

Harry Styles – Mało znane ciekawostki, informacje i fakty

Harry Styles
źródło: One Direction / Eva Rinaldi / Wikipedia

Harry Styles urodził się w dniu 1 lutego 1994 w miejscowości Reddith w Wielkiej Brytanii. Dzisiaj to znany piosenkarz, aktor i autor tekstów, który stał się gwiazdą będąc członkiem zespołu Boy One Direction.

Od 2016 roku piosenkarz występuje solowo, a jego singiel „Sign of The Times” podbił rankingi muzyczne w Wielkiej Brytanii i znalazł się w czołówce przebojów na amerykańskich listach.

Piosenkarz zagrał także w cenionym firmie Christophera Nolana “Dunkierka” oraz jest ambasadorem marki Gucci. Poznajcie 15 ciekawostek, informacji i faktów z życia tej barwnej postaci.

1. Nazwa zespołu „One Direction” została wymyślona przez Harryego, piosenkarz przyznał, że gdyby mógł ją zmienić, nazwałby band „One Step”.

2. Harry Styles pierwszy raz był w związku już w wieku 12 lat. Jego wybranka miała na imię Emilie. Dzisiaj piosenkarz twierdzi, że lubi dziewczyny niższe od niego i wesołe, ubierające się często na zielono. Przyznał też, że boi się wejść w związek aby nie zranić swoich fanek a w jednych z wywiadów powiedział, że chciałby umówić się z Adele. Gdyby zdecydował się na związek byłby to związek z młodszą od piosenkarza dziewczyną a ślub odbyłby się w Walentynki.

3. Charakterystyczne dla piosenkarza loki pojawiły się na jego głowie dopiero po ukończeniu podstawówki, wcześniej miał proste włosy.

4. Piosenkarz przyznał, że jedynie nago czuje się prawdziwie wolny. W chodzeniu nago nie przeszkadza mu towarzystwo. Podobno nago potrafił też jeździć na motocyklu.

5. Harry Styles jest kociarzem, jego pupil ma na imię Dusty. Jego pierwszym dziecięcym słowem było „kot”.

6. Ulubioną piosenką Harryego jest „Shine on you crazy diamond” zespołu Pink Floyd a ulubiony film nosi tytuł „To właśnie miłość”.

7. Ulubiona potrawa piosenkarza to tacos. Najbardziej lubi sok jabłkowy i podobno zawsze nosi przy sobie trzy batoniki TWIX, nie cierpi za to oliwek. Jego ulubiony kolor to róż a ulubiony smak lodów to sorbet mango lub plaster miodu. Podobno piosenkarz lubi także szwedzkie cukierki -„Ahlgrens Bilar”.

8. W wolnym czasie Harry lubi grać w tenisa i badmintona, a jego ukrytym talentem jest żonglowanie. Piosenkarz gra także na gitarze.

9. Harry Styles nie toleruje narkotyków i papierosów.

10. Piosenkarz uwielbia spać i tak spędza większość niedziel, gdyby nie zespół mógłby spać nawet przez 2 tygodnie.

11. Piosenkarz przyznał się do strachu przed wężami.
12. Harry Styles potrafi robić na drutach.

13. Piosenkarz przyznał, że gdyby imał wybrać jedną z nadnaturalnych zdolności byłoby to podróżowanie w czasie.

14. Piosenkarz przed wystąpieniem w X-Factor planował wziąć udział w eliminacjach do Mam Talent.

15. Harry jest mocno związany ze swoją siostrą Gemmą. Kiedyś kupił jej torebkę za 1500 funtów.

Od pierwszego wystąpienia piosenkarza wraz z innymi członkami w X-Factor minęło już 10 lat. Dzisiaj piosenkarz twierdzi, że jest już „stary”. Wraz z zespołem dorastał na oczach swoich fanów i po wielu latach, mimo zawieszenia funkcjonowania zespołu, piosenkarz wciąż się rozwija.

W 2020 roku ma nagrane już dwie solowe płyty, które zostały docenione przez fanów i krytyków. Sam piosenkarz przyznał, że przez te lata bardzo się zmienił i zweryfikował swój pogląd na świat. W 2020 roku Harry Styles skończył 26 lat.