10 Najlepszych Restauracji w Gródku nad Dunajcem

pokrojona pizza

1. Restauracja Lemon

Restauracja Lemon to bardzo atrakcyjne miejsce pod względem wystroju. Można powiedzieć, że zaraża pozytywną energią, a w dodatku serwuje dania z najwyższej półki. Doskonałym wyborem będą tutejsze burgery, choć warto również skosztować pysznych owoców morza.

2. Restauracja Dzikie Wino

Dzikie Wino to dobre miejsce na posilenie się w trakcie zwiedzania Gródka nad Dunajcem. Lokal stawia na bardzo dobrej jakości kuchnię polską.

3. Stodoła Bistro w Gródku

Stodoła Bistro w Gródku nad Dunajcem to lokal, który przypadnie do gustu miłośnikom burgerów. Można tutaj oczekiwać solidnych porcji za przystępne i niezbyt wygórowane ceny.

4. Restauracja Mr. Jerry Pizza Burger

Mr. Jerry Pizza Burger to wspaniale zlokalizowane miejsce. Lokal znajduje się na promenadzie przy plaży. Warto skusić się na tutejsze burgery i sałaty.

5. Pizzeria Perła

Pizzeria Perła to miejsce dla miłośników włoskich przysmaków. Pizze przygotowywane są z najwyższą starannością i trzeba powiedzieć, że zachwycają od pierwszego kęsa.

6. Restauracja Samoobsługowa Barbara

Restauracja Samoobsługowa Barbara to przede wszystkim pyszne jedzenie i bonus w postaci wspaniałego widoku na jezioro. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Warto się tutaj wybrać w sezonie letnim. Wówczas cała okolica nabiera niepowtarzalnego uroku.

7. Restauracja Bistro Ułan

Bistro Ułan serwuje świetnej jakości kuchnię polską. Domowe obiady to specjalność tego miejsca.

8. Restauracja Plan „B”

Plan „B” to miejsce, w którym królują frytki i burgery, a zatem idealna kuchnia podczas wakacyjnego wypoczynku.

9. Restauracja Twoja Smaczna Przystań

Twoja Smaczna Przystań serwuje pyszne dania z kuchni polskiej. Porcje są wystarczające, a ceny niezbyt wygórowane.

10. Restauracja Kuźnia Smaków

Kuźnia Smaków to kolejne miejsce, które ma szansę stać się ulubionym, zwłaszcza dla miłośników włoskich specjałów. Warto skusić się na tutejszą pizzę.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.