Podróże

Gdzie Dobrze Zjeść w Polanicy-Zdroju

jedzenie

Polanica-Zdrój to małe uzdrowiskowe miasteczko oferujące dobrze rozwinięte zaplecze gastronomiczne.

1. Domowa Natka

fot. pixabay.com

W tym lokalu poczujesz się jak u mamy na obiedzie. Restauracja serwuje tradycyjna kuchnię polską. Każdy nawet bardzo wybredny smakosz znajdzie tutaj coś dla siebie.

2. Restauracja Alpejska

fot. fb.com/alpejski

W Restauracji Alpejskiej pomysłowo i wprawnie połączono kuchnię alpejską ze specjałami kuchni polskiej.

3. Los Locos

fot. pixabay.com

Los Locos to restauracja meksykańska, zasmakujesz tu klimatu Meksyku. Jednakże  ten trend jest wkomponowany w smaki znane nam Polakom.

4. Pod Kasztanami

fot. pixabay.com

Pod Kasztanami to lokal, który proponuje tradycyjne dania kuchni polskiej jak i wyśmienitą pizzę.

5. Polskie Smaki

fot. fb.com/Polskie-Smaki

Polskie Smaki to bardzo wykwintna restauracja, w której na porządku dziennym jest jakość i finezja smaku. Specjalnością lokalu jest wyśmienity tatar z wędzonego pstrąga.

6. La Nonna

fot. pixabay.com

La Nonna to lokal proponujący kuchnię włoską. Pizza i makarony przyciągają tutaj turystów i miejscowych. Poczujesz w tym miejscu klimat słonecznej Italii.

7. Fabryka Smaku

fot. fb.com/Fabryka-Smaku-Restauracja

Fabryka Smaku to restauracja, w której zasmakujesz japońskie sushi. Znajdziesz też pyszne domowe zupy oraz burgery i smakołyki kuchni polskiej. Menu jest bardzo urozmaicone.

8. Smacznie Pod Lawendą

fot. pixabay.com

Smacznie pod Lawendą to lokal, w którym panuje swobodna i ciepłą atmosferę. Zjesz wykwintne danie rybne oraz rozgrzewające polskie zupy. Poczuj się jak na polach lawendowych i odpocznij delektując się wyśmienitym posiłkiem.

9. Smaki Na Szlaku

fot. fb.com/smakinaszlaku

Smaki na Szlaku to propozycja dla zmęczonych wędrówką turystów. Cieszy się dużą popularnością wśród turystów. Menu zawiera dania z kuchni polskiej, włoskiej, amerykańskiej.  zadowolenie gościa jest tutaj priorytetem.

10. Pierogata Chata

fot. pixabay.com

Pierogata Chata to swojska restauracja serwująca gościom dania mączne takie jak pierogi. Mnogość dodatków zadowoli nawet najbardziej wybrednego smakosza. Sielski klimat lokalu przyciąga od lat gości ceniących domową kuchnię.