Podróże

Gadżety zwiększające bezpieczeństwo na drodze

Popularne odblaski nie tylko zwiększają widoczność na drodze, ale również stanowią świetny nośnik reklamy. Poznaj ich zalety.

Każdy miłośnik podróży, niezależnie od wieku i preferowanego środka lokomocji, powinien zawsze dbać o swoją widoczność na drodze. Od niej w dużej mierze uzależnione jest jego bezpieczeństwo. Co ważne, nie wiąże się to z dużym wydatkiem, ani skomplikowanym zakupem trudno dostępnego asortymentu. Z dużą skutecznością realizują to zadanie akcesoria odblaskowe. Mają postać niepozornych bransoletek, breloczków, które można przyczepić do plecaka, kurtki, spodni, roweru czy dziecięcego wózka. Te drobne gadżety mogą uratować zdrowie, a nawet życie.

Akcesoria odblaskowe w marketingu

Praktyczne zastosowanie odblasków, a także ich niski koszt sprawiły, że przedmioty te stały się ogromnie popularnymi gadżetami reklamowymi. Usługodawcy, jak również producenci towarów związanych z ruchem drogowym, podróżami, bardzo często wybierają akcesoria odblaskowe do swoich kampanii reklamowych i budowania wizerunku własnej marki. Dlaczego to świetny pomysł?

Po pierwsze, taki krok pozwala zaprezentować firmę jako tę, której zależy na dobru klientów, a także pracowników, jeśli gadżety odblaskowe dołączane są np. do firmowych paczek świątecznych, urodzinowych czy za szczególne zasługi. To również doskonały sposób na zdobycie nowych klientów. Noszone na co dzień odblaski z logo firmy pozwala jej dotrzeć do kolejnych potencjalnych klientów, zaintrygowanie ich, zwrócić uwagę, zapaść w pamięć.

Kolejną ogromną zaletą, o której nie sposób zapomnieć, jest zwiększanie bezpieczeństwa na drodze. Wręczając akcesoria odblaskowe w ramach promocji marki, na targach, wydarzeniach branżowych, ale również jako dodatek do większych zakupów w twoim sklepie, dla stałych klientów, w ramach prezentu, możesz zrobić coś dobrego. Nawet jeśli taki gest uratuje jedno życie, będzie to niebywały sukces.

Gadżety odblaskowe z nadrukiem – gdzie zamówić?

Akcesoria odblaskowe, to nie tylko drobiazgi, które powinien mieć każdy, ale obecnie również popularny nośnik reklamy. Jeśli zastanawiasz się nad gadżetem reklamowym dla swojej firmy, który będziesz rozdawać klientom, pracownikom, wybierz odblaski, bo dzięki temu nie tylko zwiększysz rozpoznawalność marki, ale również bezpieczeństwo na drodze.

Gdzie możesz wybrać odpowiednie akcesoria i zlecić nadruk? Godną zaufania marką jest Studio Artilon. Wejdź na stronę https://www.artilon.pl/pl/c/Odblaski-z-nadrukiem/20 i wybierz przedmiot, na którym chcesz umieścić nazwę swojej firmy. Takie gadżety to doskonały dodatek do wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych. Wybierz odpowiednie przedmioty odblaskowe, które najlepiej wpiszą się w charakter twojej działalności, a także odpowiedzą na potrzeby grupy docelowej, której planujesz je wręczać. Jeżeli twoja firma produkuje artykuły skierowane do przedszkolaków lub uczniów, wybierz breloczki w kształcie misia. Najmłodsi noszą je z przyjemnością. Jeżeli zaś twoja działalność opiera się na ruchu rowerowym, najlepiej sprawdzą się w tym przypadku opaski odblaskowe. Rowerzyści zakładają je najczęściej na kostkę lub ramę roweru. Niezależnie od gadżetu, na takim marketingu zyska nie tylko twoja firma, ale także konkretne osoby prywatne.