10 najlepszych miejsc z burgerami w Żywcu

burgery żywiec

Żywiec to jedno z najpiękniejszych Polskich miast. Co roku przybywają tu tłumnie tysiące turystów, by podziwiać wszystko to, co to miasto ma im do zaoferowania. Ale trzeba otwarcie powiedzieć, że to nie tylko magiczne widoki i masa wspaniałych zabytków. To także bardzo duża liczba znakomitych lokali, które słyną z tego, że serwują swoim klientom wyśmienite hamburgery. Dlatego zdecydowanie warto poznać te najlepsze z nich, by wybrać ten idealny dla siebie.

1. Mucca

Dla wielu mieszkańców Żywca, jak i również wielu turystów, to właśnie ten lokal, to absolutny top, jeżeli chodzi o zjedzenie wyśmienitego hamburgera. Łączy on w sobie wszystko to, czego potencjalny klient od takiego miejsca wymaga. Zdecydowana czołówka.

2. BurgerWooz

Innym lokalem zdecydowanie wartym uwagi każdemu pasjonatowi burgerów, jest “BurgerWooz”. Lokal ten nie dość, że serwuje doskonałe hamburgery, to może również poszczycić się fantastyczną obsługą, którą klienci są wręcz zachwyceni.

3. Best Picollo Burger

To kolejne z miejsc, gdzie naprawdę warto wpaść, by zjeść dobrego hamburgera. Warto zauważyć, że to właśnie tutaj, podawane są jedne z największych na terenie całego Żywca.

4. Żywiecki Food Truck

Pasjonaci pysznych hamburgerów na świeżym powietrzu, zdecydowanie powinni mieć na uwadze właśnie to miejsce. Piękna okolica, fachowa obsługa. Nic dodać, nic ująć.

5. Rynek 19

To miejsce zdecydowanie należy do najbardziej eleganckich, gdzie można dostać przepysznego hamburgera. Same burgery nie należą do tych największych, ale pod kątem smaku, jest to absolutna czołówka.

6. 3 Poziomki

Świetny lokal, który zyskuje w oczach klientów, coraz to większe uznanie. Duży wpływ na to ma wspaniała obsługa, ale i same serwowane tam wyśmienite hamburgery.

7. Prawda

Nazwa lokalu idealnie pasuje do pytania „, czy jest to miejsce, gdzie można zjeść naprawdę świetnego hamburgera?”. Odpowiedź w tej kwestii jest oczywista. Wystarczy tam być, by się o tym przekonać.

8. Piwiarnia Żywiecka

Nie ma nic lepszego niż zimne dobre piwko w połączeniu z wyśmienitym hamburgerem podawane w urokliwym lokalu. To wszystko oferuje właśnie „Piwiarnia Żywiecka”.

9. Wild Bean Cafe

To miejsce szczególnie pasujące do ludzi podróżujących samochodem, którzy podczas przerwy w podróży, mają chęć na zasmakowanie przepysznego hamburgera.

10. Krajcar

Na sam koniec jeden z najlepszych lokali w Żywcu w kwestii serwowanych hamburgerów. Doskonała obsługa, wyśmienicie przyprawione hamburgery, przystępne ceny. To wszystko daje temu lokalowi miejsce w czołówce.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.