10 najlepszych miejsc z burgerami w Szczawnicy

burgery szczawnica

Szczawnica to przepiękne miejsce, które zachwyca każdego, kto chociaż raz pojawia się w tych właśnie okolicach. To istna kopalnia magicznych widoków, jak i również wielu wspaniałych historycznych zabytków, które są dopełnieniem ogólnego piękna tego miejsca. Ale Szczawnica to także miejsce, które posiada wiele wspaniałych lokali, gdzie można dostać jedno z najbardziej lubianych mięsnych dań, czyli nic innego, jak hamburgery. Dlatego zdecydowanie warto zapoznać się z tymi najlepszymi z nich, by wybrać dla siebie ten idealny do wizyty i skosztowania serwowanych tam burgerów.

1. Vinyl Burger

Na sam początek tego zestawienia trafia lokal, który znany jest z tego, że robi jedne z najsmaczniejszych, ale i jednocześnie jedne z największych hamburgerów na terenie Szczawnicy. Nie bez powodu jest to miejsce, które jest wręcz oblegane przez turystów, który zakochują się w serwowanych tam hamburgerach i wracają tam za każdym razem, gdy tylko są w okolicy.

2. Jazz Bar

Biorąc pod uwagę połączenie doskonałego smaku, wspaniałej obsługi, jak i również niesamowitego wnętrza lokalu, to „Jazz Bar”, jest na terenie Szczawnicy absolutną czołówką. Kto był tam chociaż raz, bezsprzecznie się z tymi słowami zgodzi. Zadowoleni klienci chwalą sobie również fakt, że wybór burgerów w tym miejscu, jest wręcz ogromny, co niewątpliwie, jest jego kolejnym bardzo dużym atutem.

3. Bistro Kotońka

Innym miejscem, które bezapelacyjnie warto odwiedzić, gdy będzie się w okolicy Szczawnicy, jest bezsprzecznie „Bistro Kotońka”. To miejsce, które doskonale łączy ze sobą znakomity smak i niesamowitą wielkość. Wielu klientów tego lokalu, jest po prostu zaskoczonych, z jakimi potworami mięsnymi muszą się w owym miejscu zmierzyć. To zdecydowanie bardzo duża zaleta tego właśnie lokalu.

4. Przystań Flisak

To kolejne z miejsc szczególnie obleganych, pod kątem doskonałych burgerów. Każdy fan tego typu jedzenia koniecznie powinien zawitać do tego właśnie lokalu. Zdecydowanie dużym plusem tego miejsca, jest fantastyczna obsługa, co w połączeniu z przepysznymi hamburgerami, daje wspaniałe połączenie i satysfakcje, że decyzja o wyborze tego właśnie lokalu, była decyzją wręcz genialną.

5. Cafe Helenka

To miejsce, które szczególnie zainteresuje te osoby, które uwielbiają burgery wegetariańskie. Bo to właśnie „wege” burgery cieszą się tam szczególnym zainteresowaniem. Wszyscy klienci, którzy mieli już możliwość spróbowania produktów tego lokalu, wychodzili po prostu zachwyceni. A to chyba najlepsza reklama, by odwiedzić to właśnie miejsce.

6. Doner Kebab

Miejsce, które jest na terenie Szczawnicy niezwykle popularne. Może nie należy do tych największych lokali na owym terenie, ale na pewno jest to miejsce warte odwiedzenia. Przemiła obsługa, przepyszne hamburgery. Po prostu, nic dodać, nic ująć. Zdecydowanie warto tu być.

7. Karczma u Polewacy

To niesamowicie klimatyczne miejsce, które zachwyci każdego. Już sam wystrój tego miejsca robi na każdym ogromne wrażenie, ale to, co zachwyca najbardziej, to serwowane przez nich przepyszne burgery. Dodając do tego wszystkiego wspaniałą obsługę i samo miejsce ulokowania tej karczmy, dostajemy po prostu mieszankę idealną.

8. Karczma Chartka

Kolejna karczma, którą warto polecić każdemu, kto będzie w tych terenach. Przepyszne, ale i jednocześnie obfite burgery zapadają w pamięć każdemu, kto chociaż raz miał możliwość ich degustacji.

9. Graj Car

Wiele osób uważa, że to właśnie tam serwowane są najlepsze burgery na terenie całej Szczawnicy. Szczególnie klimatyczne miejsce porą wieczorną. Na duży plus również niskie ceny.

10. Karczma u Madejów

To kolejne na liście zachwycające burgerowe miejsce, jakie warto zaliczyć. Ogromny wybór, przemiła obsługa, magiczny klimat ogólny tego miejsca. Zdecydowanie warto tu zajrzeć przynajmniej raz w życiu.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.