10 najlepszych lokali z burgerami w Świeradów-Zdrój

burgery świeradów-zdrój

Świeradów-Zdrój to miasto uzdrowiskowe znajdujące się na Dolnym Śląsku. W związku z tym, że przyjmuje sporo kuracjuszy z całej Polski, nie mogło tutaj zabraknąć urozmaicenia w postaci świetnych restauracji i knajp. Gdzie warto wybrać się na burgera w Świeradowie-Zdroju? Poniżej znajdują się wybrane propozycje.

1. Str:Eat Cynamonowy Słoń

Str:Eat Cynamonowy Słoń silnie nawiązuj do tradycji street foodu. Na miejscu serwowane są znakomite burgery wołowe z autorskimi sosami oraz świeżymi dodatkami.

2. Sekrety Piwowara

Sekrety Piwowara to miejsce, w którym można wybrać się na obiad, lunch lub kolację, a nawet urządzić w środku imprezę okolicznościową. Za pochwałę zasługują tutejsze burgery wołowe z rozmaitymi dodatkami, dzięki który każda kanapka smakuje zupełnie inaczej.

3. Frytka-Bar

Frytka-Bar to typowy lokal street foodowy, w którym można zamówić zarówno frytki i hot-dogi, jak i burgery z sosami, prażoną cebulą oraz świeżymi warzywami.

4. Route 66

Route 66 to nawiązanie do amerykańskiej tradycji. W karcie dań znajdują się zarówno znakomite hot-dogi, jak i burgery wołowe z licznymi dodatkami. Sam wystrój sprawia, że miejsce jest przytulne i kameralne.

5. SPOT Burger

SPOT Burger w pobliskiej Szklarskiej Porębie to połączenie pasji i genialnego wyczucia smaku. To jedno z tych miejsc, które trzeba odwiedzić, żeby skosztować nietypowych połączeń smakowych. Na uwagę zasługuje na przykład burger wołowy ze szparagami.

6. Karmnik Street Food

Karmnik Street Food w Świeradowie Zdroju to malowniczo położona burgerowania w stylu amerykańskim. Na klientów czekają tutaj klasyczne burgery z soczystą wołowiną, świeżymi warzywami oraz sosami.

7. Zielony Piec

Zielony Piec to burgerownia, w której na klientów czekają nie tylko duże i efektowne, ale przede wszystkim smaczne burgery w stylu amerykańskim. Mięso wołowe jest tutaj podkreślone przez świeże i wyjątkowo trafnie dobrane dodatki.

8. Chilli Milli

Chilli Milli Lubań to miejsce, które z pewnością docenią miłośnicy burgerów i pikantnych dodatków. Choć w ofercie znajdują się łagodne warianty, większość osób przybywa tutaj, aby sprawdzić swoją odporność na kapsaicynę.

9. Balans

Balans to miejsce, w którym serwowane są znakomite burgery w bułkach maślanych. Największym walorem tutejszych potraw jest wysokiej jakości wołowina, a także zawsze świeże dodatki.

10. Ognista Buda

Ognista Buda przyciąga klientów dzięki niesamowitym połączeniem smaków, w których dominuje soczysta i dobrze doprawiona wołowina. Wielbiciele ostrych przypraw powinni skosztować tutejszych sosów

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.